Author Topic: Licznik w laboratorium  (Read 1783 times)

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1056
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Licznik w laboratorium
« on: April 24, 2016, 10:02:26 PM »
Brakuje mi w laboratorium licznika czy jakiegoś czegoś, co mówiło by, kiedy można spodziewać się zakończenia testów czarów. Niby można sobie szukać w dzienniku informacji o tym, że testy zaklęcia trwają i wyliczyć, ale fajnie byłoby nie musieć tego szukać, tylko wejść np do laboratorium i widzieć: zostało ci 20 dni ;x
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Salem

  • Guest
Odp: Licznik w laboratorium
« Reply #1 on: April 24, 2016, 10:27:06 PM »
A może licznik tego, ile dni zostało do możliwości stworzenia następnego zaklęcia, jako że można wymyślić jedno na 30 dni?

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1056
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Licznik w laboratorium
« Reply #2 on: April 24, 2016, 10:30:22 PM »
A w ogóle jak to jest z tym stworzeniem następnego zaklęcia? Bo ja mając nadal zaklęcie w toku, ponad 30 dni, nie mam możliwości tworzenia kolejnego - i zawsze tak było, dopiero jak jedno stworzę to mogę drugie.
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Salem

  • Guest
Odp: Licznik w laboratorium
« Reply #3 on: April 24, 2016, 10:42:06 PM »
No to chyba dość oczywiste, że można tworzyć jedno zaklęcie na raz. A jeśli zaklęcie tworzy się mniej niż 30 dni, to ten okres liczony jest bodajże od momentu rozpoczęcia tworzenia.

Przykład: Zaklęcie stworzone zostało w 24 dni, tak więc za 6 dni będzie można zrobić kolejne, dobrze myślę?