Author Topic: Chamskie promowanie na YT:P  (Read 1697 times)

Salazar

  • Szczur
  • *
  • Posts: 5
  • Propsy: 0
    • View Profile
Chamskie promowanie na YT:P
« on: April 09, 2016, 12:18:16 PM »
Otóż od pewnego czasu utworzyłem kanał na YT w którym gram w gierki i nie tylko. Nie mam jakiś wielkich osiągnięć czy też umiejętności, dopiero od niedawna się za to wziąłem. Więc zostało mi tylko zaprosić do oglądania, a także o przekazywanie wskazówek, uwag dotyczących tego co robię :D
Może ma też ktoś jakiś pomysł, z chęcią obgadam, albo jakąś propozycję wspólnego grania.
Jestem tego świadom że nie wszystkie filmiki są dobrej jakości (najbardziej pod względem dźwięku), tak więc  zastrzegam że z czasem to ulegnie poprawie, a właściwie już uległo :P

Linkhttps://www.youtube.com/channel/UCaORAMUR9xb79iIJedcoEKw

Angie

  • Guest
Odp: Chamskie promowanie na YT:P
« Reply #1 on: April 09, 2016, 12:47:44 PM »
A gdzie materiał o Torilu? >:(

PS: Zwiększ głośność mikrofonu, bo nie słychać nic prawie na niektórych nagraniach (albo zagłuszane jest to co mówisz). I ogólnie nie jest źle :D

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Chamskie promowanie na YT:P
« Reply #2 on: April 09, 2016, 01:05:43 PM »
Jeszcze twoich smrodków nie oglądałem, ale mogę dać kilka wstępnych tipów:
- Sprzęt (tu głównie o mikrofon chodzi, tacy pro jutuberzy mają wysokiej jakości mikrofony i tłumiki zakłóceń [Ba! niektórzy mają specjalne pomieszczenia wygłuszone, ale to to już jest uber high level])
- pomysł (Ogópnie uprzedzam, letsplaye wyszły z mody. Jeśli chcesz jakoś się wybić proponuję skoncentrować kontent w jakiś konkretny kierunek niż tylko "granie" [jak troll plays, roleplays czy same poradniki])
- charyzma (To akurat jest oczywiste. Ludzie oglądają jutuberów nie tylko dla ich materiałów, ale dla nich samych. Musisz być przekonujący w tym co robisz, musisz pokazywać zaangażowanie itp.
Prawie jakbyś był na prezentacji. Musisz umieć sie sprzedać)

Resztę dodam jak zapoznam się z twoim materiałem.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Salazar

  • Szczur
  • *
  • Posts: 5
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Chamskie promowanie na YT:P
« Reply #3 on: April 09, 2016, 05:26:48 PM »
+Angie,
właśnie mam mikro i dodatkowo znajomy pomógł mi z ustawieniami OBS stąd lepsza jakoś dźwięku w ostatnim filmie :D
Ale dzięki za słowa pociechy że jest znośnie :P
OO TORIL właśnie nie pomyślałem dzięki :D pokombinuje się

+Wengiel
- Sprzęt tak jak pisałem zainwestowałem trochę w mikro, dobra ściema nie jest taki dobry, ale ważne że jakikolwiek już jest, teraz zamawiam siatke wygłuszającą, tj te dźwięki ,,wybuchu'' przy ,,p'', ,,t'' itp. Wymiana sprzętu grającego narazie nie wchodzi w rachubę :D
-pomysł, początkowa miały być tylko gry, np ten vlog to wyszedł tak trochę na spontanie i ogólnie nie planowałem wgl czegoś takiego, więc jestem otwarty na inne rzeczy  niż sam gameplay. Z tąd np serie z WoD gdzie przedstawiam nie tylko swoją grę.
- charyzma, przyznam że z tym to różnie, raczej z czasem napewno podniesie się jej poziom :D

Angie

  • Guest
Odp: Chamskie promowanie na YT:P
« Reply #4 on: April 09, 2016, 06:32:42 PM »
Możesz zerknąć na kanały: VanossGaming, MiniLadd i H2O Delirious. Mają imo świetne filmiki i świetny "styl", który warto, może nie tyle naśladować, co na którym się wzorować, o.

Salazar

  • Szczur
  • *
  • Posts: 5
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Chamskie promowanie na YT:P
« Reply #5 on: April 16, 2016, 10:12:06 PM »
H2O Delirious oglądałem jego parę filmów już wcześniej :D

Tak więc, udało mi się ogarnąć mikrofon zeby było znośnie, coś muszę jeszcze z obrazem bo pod koniec zaczął mi ciąć ;/ no ale wydaje mi isę że wyszło znośnie, oto efekt:
https://www.youtube.com/watch?v=LyzzCGNYbvY