Author Topic: Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP  (Read 1636 times)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP
« on: April 07, 2016, 06:13:57 PM »
a może by tak zrobić dodatkową opcję w Panelu Gracza, czyli Zgłoś Magiczny Przedmiot? od razu dorzucić wewnątrz szablon opisu. w zamian dostaję potwierdzenie do dziennika, że przedmiot jest rozpatrywany, a za X dni jego tworzenia - że się udał. analogicznie do czarów.
jasne, można to robić przez pocztę i przez "Coś innego", podrzucam jako luźną myśl :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP
« Reply #1 on: April 07, 2016, 06:18:49 PM »
niemożliwe, ekwipunek nadchodzi? :o
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP
« Reply #2 on: April 07, 2016, 07:19:10 PM »
aaa. po prostu kasujecie grę i dlatego już nie będzie potrzebne :D
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Angie

  • Guest
Odp: Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP
« Reply #3 on: April 07, 2016, 08:37:38 PM »
Nawet tak nie żartuj D:<

Salem

  • Guest
Odp: Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP
« Reply #4 on: April 07, 2016, 08:43:46 PM »
Nieeee, tylko nie magiczne przedmioty :|

Nie no, dobra. FR słynie z takowych, wiadomo. Mam jednak pytanie, na jakiej zasadzie takie wytwarzanie mogłoby się odbywać? Czy do zrobienia takowych trzeba odpowiedni aspekt, czy może to zrobić dowolna osoba/dowolna osoba znająca się na magii? Bo jeśli będzie mógł to zrobić (prawie) każdy, to mam wrażenie, że szybko utoniemy w magicznych przedmiotach, przez które nie trzeba się w ogóle wysilać podczas rozgrywki.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Zgłaszanie magicznych przedmiotów przez KP
« Reply #5 on: April 07, 2016, 09:59:46 PM »
Salem, zajrzyj do samouczka na temat magii, ktory jest gdzies w dziale z wiedza o swiecie :) trzeba miec specjalny aspekt, skladniki i czas.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.