Author Topic: Fabularna nauka magii  (Read 3123 times)

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Fabularna nauka magii
« Reply #15 on: March 02, 2016, 10:00:30 PM »
Wyobraź to sobie jak uczenie kogoś matmy. Inaczej nauczy pełnoprawny nauczyciel, a inaczej ktoś kto tylko przeczytał podręcznik o całkach, a nie umie tabliczki mnożenia. :v

M9żesz zapytać się swoich ludków, czy będzie im przeszkadzać jeśli weźmie kogoś kto będzie jej asystował i pomagał w nauczaniu. Jak zdecydujesz to już zależy od ciebie.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Fabularna nauka magii
« Reply #16 on: March 03, 2016, 12:17:56 AM »
Ronku, po prostu zaloz swoja szkole magiczna, a nie sie probujesz pod Syrie wepchnac... zeby to wyszlo, to trzeba miec cycki. :P
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Fabularna nauka magii
« Reply #17 on: March 03, 2016, 12:43:44 AM »
Ale Rolnik ma cycki....
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Salem

  • Guest
Odp: Fabularna nauka magii
« Reply #18 on: March 03, 2016, 01:31:42 AM »
Najpierw miałem napisać, że nie własne, ale... później dopiero przypomniałem sobie, jakiej jest postury.

Chociaż, nie powiem, nauki magiczne pod okiem czarodzieja i zaklinaczki brzmią trochę jak nauki walki pod okiem Gimliego i Legolasa jednocześnie. Niezła impreza.