Trzeci Materialny > Alkierz

"Nowoczesne" wtrącenia do postów w sesjach i karczmie

(1/3) > >>

Salem:
Komiks piękny. Zakończenie wesołe. Ostatnie słowa w komiksie już wog'le najlepsze.

Z innej beczki, jako że to temat do wszystkiego a na taki mały bitching nie ma sensu zakładać nowego: czy uważacie, że powinniśmy ograniczyć używanie w karczmach/sesjach/plotkach słów które wykrzykują "jestem zbyt nowoczesne jak na czasy na których bazuje gra"? Nie ukrywam, że trochę mi flaki te "multikulturalizmy" poskręcały, ale może się zdarzyć, że to jednak kwestia gorączki :p

Imho jest sens zakładać nowy - przyp. Spookie ;)

Wengiel:
Nie wiem jak inni, ale ja na podobne słowa nawet nie zwróciłem uwagi. Po prostu może niektórzy nie znają antycznych odpowiedników?

Pająk:
Mnie takie rzeczy bawią. Uznaje je, ze puszczenie oczka do czytelnika ::)

Wengiel:



Fck the system! >:c

Spookie:

--- Quote from: Wengiel on February 13, 2016, 11:14:47 AM ---Nie wiem jak inni, ale ja na podobne słowa nawet nie zwróciłem uwagi. Po prostu może niektórzy nie znają antycznych odpowiedników?

--- End quote ---

Antycznych odpowiedników do droidów, mieczy świetlnych, Rolnik Szuka Żony albo emotek na końcu posta? ;) Faktycznie, nie ma.
Osobiście nikogo za to nie ścigam, zwykle się nawet pośmieję, ale tak ogólnie to mam podobne przemyślenia na temat jak Salem. Trochę przeszkadza mi się to wczuć i być "in the zone" :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version