Trzeci Materialny > Organizacje

Bandziory Nerimy wielkie otwarcie naborów!

(1/2) > >>

Vokun:
W ciemnych alejkach Nerimy, gdy mieszkańcy kładą się do snu, mroczna strona miasta leniwie otwiera swe czarne oczy. Powoli, bez pośpiechu wyciąga swe macki do serc i kies niczego nieświadomych mieszkańców. Gdzieś w uliczce słychać krzyk gwałconej służki, która nie zdążyła uciec przed nikczemnością zbrodniarza, gdzieś indziej, ledwo słyszalne wydanie ostatniego tchu nieszczęśnika, który niepotrzebnie szukał skrótu swej drogi. Kto inny właśnie klęcząc, prosił aby nie zabierać z rąk pracą umęczonych, ostatniego miedziaka, jakiego posiadał. I w tym mieście, w tym mieście rodzącego się zła, tuż pod nosem odpoczywających bohaterów, narodziła się idea! Idea tak straszna i tak przerażająca, że nawet szeptów o jej powstaniu nie dało się usłyszeć. Idea, która budziła grozę w sercach mieszkańców, ścinała krew w żyłach i co więcej - napawała trwogą obrońców miasta. I z tej idei wyłoniła się banda. Banda niepowtarzalna, pełna wyrafinowanego zła, które zagląda pechowcom przez ramię i nim się ofiara spostrzeże, już przez krew własną świat widzi. Banda okrutna i bezwzględna, której obce odruchy dobroci i akty skruchy dla swych czynów. Banda wyznająca zasadę dziel i rządź, a jeśli coś chcesz to bierz bez względu na cenę. Banda, której macki podstępne wiły się wzdłuż uliczek, manipulując pospólstwem i knując przeciw nim. Jak potoczy się ich historia? Czy będzie ciekawa? Czy uda im się utrzymać? Czy zgromadzenie tylu indywidualistów w jednym miejscu przetrwa? I w końcu czy Nerima ulegnie ich sile a wyznacznikiem prawa zostanie zatrute ostrze? Któż to wie? Czas pokaże. I ty, już dziś, właśnie teraz, możesz zmierzyć się z powstałą ideą. Możesz stać się jej częścią. Możesz żyć w myśl zasady "dziel i rządź" wystarczy, że dołączysz do bandy. Jedyne pytanie jakie niewypowiedziane na głos "wisi" w powietrzu to - Czy się odważysz?


Pierwsza oficjalna banda Nerimy! Już dziś możesz dołączyć do społeczności od której włos się jeży na karku a sakiewka zasuwa z piskiem.
Jeśli interesują cię:
rabunki
morderstwa
podpalenia
wymuszanie haraczu
i wiele innych zabaw, to banda jest właśnie dla ciebie. Już dziś napisz do mnie na pw list z cv a niezwłocznie rozpatrzymy wniosek. Jeśli twoje serce przejdzie próbę sesji rekrutacyjnej otrzymasz wszelkie honory i zaszczyty oficjalnego bandziora Nerimy! Sesję, karczmy, skarby i wiele innych czekają tylko na ciebie.

voxel_snake:
Ta organizacja w ogóle istnieje?

Hydra:
Zdecydowanie nie.

Salem:
Kto wie? W końcu to bandziory, przecież nie będą się afiszować.

Eona:
Konkretna informacja: Tak, rozwiązała się już dawno z powodów zgonowo/czasowo/questowych, choć szanse na reaktywację w dalszej przyszłości są.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version