Trzeci Materialny > Alkierz

Rasy odzwierzęce

(1/4) > >>

Hydra:
cześć, społeczności - potrzebuję Waszej pomocy.
szukałam Ci ja sobie byłam rasy odzwierzęcej, którą dla wygody nazwiemy tu psowatym. chodzi o humanoidalnego wilka. nie o wilkołaka i nie o lythari; chodzi o kogoś, kto nie zmienia swojej hybrydowej formy. chodzi o odpowiednik kotołaka i jaszczuroczłeka.

znalazłam trzy gatunki humanoidalnych żab, dwa kotów, dwa ryb, dwa ptaków i jeden gryfów, ale humanoidalnych wilków nie znalazłam. gnolle się nie liczą - gnolle to hieny.

czy ktoś z Was wie, jak ewentualnie się taka rasa nazywa i gdzie szukać jej opisów, czy też Faerun dyskryminuje wilczęta?

Wengiel:
Zawsze można pobawić sie w szalonego alchemika, pobabrać w genach za pomocą magii i fiolek i taką rasę stworzyć.

Odpowiadając na pytanie: nie. Chyba z powodu istnienia wilkołaków nie wymyślili innych piesełów.

Salem:
Nie ma takiej rasy. Ale skrzatów formalnie też nie ma, więc myślę, że nie jest to największy problem, jeśli oczywiście chce Ci się rozpisywać i MG nie będą mieli nic przeciwko.

Hydra:
chce mi się... tyle że do wczoraj bym powiedziała, że nie ma humanoidalnych żab, a na pewno nie aż trzy rasy.
także może jednak gdzieś są i nie muszę robić od podstaw :)

Angie:
Jest taka rasa. Daj mi nieco czasu, znajdę.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version