Author Topic: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno  (Read 14471 times)

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #45 on: January 18, 2016, 06:12:30 PM »
Ehem.
Powiedz mi która: półork, ktoś podległy świątyni, czy drow? Hmmm? :P
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #46 on: January 18, 2016, 06:18:51 PM »
Ok :D
Zgłoszę tego Zahkarczyka.
Na na na!
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #47 on: January 19, 2016, 02:10:05 PM »
Wiecie, ostatecznie Wasze postacie też mogą wychodzić z inicjatywą i próbować budować w Skraju rzeczy :D
Z zaznaczeniem słowa "próbować". No chyba, że wprowadzacie projekt dotacji od Rady w ramach programu "infrastruktura i środowisko".

Zapewne też Termy będą rzadko używane. Wszak większość graczy ma domy, mają swoje wanny itp.
A ci co nie mają raczej będą mieli wyrąbane na to jak pachną. Zaś budowanie czegoś tylko dla "szarych mieszkańców npc" trochę nie ma sensu. Ale jak kto woli.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #48 on: January 19, 2016, 02:36:57 PM »
Nie wiem dlaczego zakładasz, że to jest tylko dla npców. Nie bardzo wyobrażam sobie, by gracze głosowali z taką intencją.
W domu większość ludzi nie ma sauny i nie ma masażysty. Nie zaprasza się też chyba ludzi do swojej łazienki, żeby z nimi pogadać :P

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #49 on: January 19, 2016, 02:49:21 PM »
Jak tam chcecie.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #50 on: January 19, 2016, 02:57:56 PM »
Oczywiście, że ma....
Jeez. Zbaczamy na jakieś dziwne tematy.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Va5syl

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 140
  • Propsy: 5
  • Kupię zimnioki.
    • View Profile
  • ID: 7
  • Postać: Soren
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #51 on: January 23, 2016, 10:27:01 AM »
Jako, że to miasto podróżników... Jak najbardziej widzę sens w stawianiu atrakcji, które przyciągną ich jeszcze więcej, sprawią że zostawią w mieście więcej pieniędzy.
Jaki typ ludzi przyciąga za to arena? Zazwyczaj takich, którzy przynoszą ze sobą kłopoty ;) W mojej opinii, ona właśnie mniej "pasuje".

Właśnie... Miasto podróżników, a nie miasto szlachty :D Jak dla mnie za bardzo staracie się wybielić wizerunek miasta. Z jednej strony jest zbyt piękne na arenę, ale z drugiej (ktoś mi mówił, że) pod miastem są kanały w których jest "miasto biedoty" Więc trochę się gubię w tym czym tak właściwie jest Przystań xD
Termy według mnie najmniej pasują, ale wygrywają z wiadomych względów. Dokładnie z tych powodów którzy innni już parę razy wymienili. Patrząc na miasto to najbardziej odpowiadałby teatr, albo arena. Teatr bo "Przystań jest grzeczna" a arena, bo jest to miasto przechodnie. Ze względu na pozycje na mapie będą przez nie przechodzić, podróżnicy, poszukiwacze przygód i tak dalej. Im zdecydowanie bardziej by pasowała arena. Wiem, że to nie mieszkańcy, ale zaraz do tego przejdę.

Chyba zapominacie o tym, że istnieje mechanizm regulacji społecznej, dzięki któremu termy nie przeobrażą się w miejsce orgii dopóki większość tam obecnych w tym samym momencie nie wpadnie na pomysł, żeby podzielić się z innymi chorobami wenerycznymi. Poza postaciami graczy są w Przystani zwykli mieszkańcy, którzy nie spędzają połowy dnia w internetach szkoląc się w podłapywaniu skojarzeń i dla których nagość jest znacznie bardziej naturalna niż dla człowieka XXI wieku...

Tak, mechanizm regulacji społecznej istnieje, ale to nie przeszkadza niektórym graczom gwałcić elfki w karczmie pełnej innych graczy. Nie chodzi mi broń borze o Toril, ale byłem świadkiem takiego zajścia i z 15 graczy w karczmie nie zareagował żaden. Więc no xD
Tak czy inaczej twoje słowa sugerujące, że nagość dla nich jest bardziej naturalna świadczą o kompletnej niewiedzy. To, że służki w karczmie łażą z wielkimi dekoltami, a żeńskie postacie graczy mają wyzywające ubrania nie definiuje społeczeństwa. Wiem, że fantasy i d&d to nie średniowiecze ani nic w ten deseń, ale sam przywołałeś "dawne czasy". Dla ludzi kiedyś, nagość była zdecydowanie MNIEJ naturalna niż dla przeciętnego człowieka w XXI wieku. Nie wiem skąd przyszło ci do głowy, że jest na odwrót. No chyba, że przyjmiemy dla takiego przeciętnego mieszkańca przystani mentalność poczciwego rzymianina, to w porządku, ale... myślałem że gramy w fantasy a nie w mitologię xD

Zapewne też Termy będą rzadko używane. Wszak większość graczy ma domy, mają swoje wanny itp.
A ci co nie mają raczej będą mieli wyrąbane na to jak pachną. Zaś budowanie czegoś tylko dla "szarych mieszkańców npc" trochę nie ma sensu. Ale jak kto woli.

Zgadzam się... Przeciętny mieszkaniec przystani nie zagłosowałby na termy, bo po co mu przerośnięta wanna w której będzie się musiał cisnąć z innymi? Ma balie w domu.
Poza tym mężowie nie chcą żeby ich kobiety łaziły nago przy innych, a żony nie chcą by ich mężowie mogli patrzeć na inne nagie kobiety.
Jednak nie ma się co rzucać, wiadome jest co wygra, ludzie napiszą kilka zboczonych sesji, lokacja zostanie zapomniana po krótkim czasie (a może po dłuższym, czego bardzo życzę osobą głosującym na to), a może kiedyś doczekamy się teatru albo areny :D

Edit: Miasto z tego co wiem nie jest jakieś przesadnie gigantyczne, więc cały kompleks term to zdecydowana przesada według mnie...
« Last Edit: January 23, 2016, 11:07:29 AM by Va5syl »

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #52 on: January 23, 2016, 10:57:38 AM »
Zrobimy własną arenę. Tylko trzeba zbiórkę zrobić i wykupić parcele od miasta.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

kulik

  • Guest
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #53 on: January 23, 2016, 12:32:53 PM »
Yrre chętnie zrobi "zbiórkę", taaa...

Salem

  • Guest
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #54 on: January 23, 2016, 01:02:14 PM »
Quote
Tak, mechanizm regulacji społecznej istnieje, ale to nie przeszkadza niektórym graczom gwałcić elfki w karczmie pełnej innych graczy.

To nie jest kwestia jakiejkolwiek regulacji społecznej, tylko tego, że jest sporo graczy, którzy nie czytają w karczmie wiadomości innych niż te skierowane wewnątrz ich grupy. Poza tym, właśnie po to są w karczmach rozmieszczeni zwykli mieszkańcy, żeby takie sytuacje nie miały miejsca i żeby była reakcja.
Quote
Tak czy inaczej twoje słowa sugerujące, że nagość dla nich jest bardziej naturalna świadczą o kompletnej niewiedzy.

Dobrze, jestem głupi, ok.

Mam wrażenie, że cała ta dyskusja to tylko bezsensowne biadolenie i tak naprawdę nikt nikogo nawet nie próbuje słuchać. Ale dobra, jesteśmy w internecie. Cycki. Łehehehehe. Huhu.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #55 on: January 23, 2016, 01:27:24 PM »
Cała dyskusja i sytuacja pokazuje, że demokracja jest zła. :c

A tak serio: z punktu ekonomicznego wszystko zależy od tego jakie będą ceny. Jak będzie tanio, to głównie tam zaglądać będzie biedota, bo tania kąpiel nareszcie. Zaś bogacze będą mieli to gdzieś.
Jak za drogo to bogacze i tak będą mieli to gdzieś, bo prędzej opłaca im sie osobistego masażyste zamówić. Zaś biedni pozostaną brudasami, a mieszczanie pozwolą sobie na to raz na 3 miesiące.

Jeśli budynek ma być "atrakcją" to faktycznie lepszy już byłby teatr nawet. No ale trudno, głos ludu. Demokracja.

Choć dodawanie motywów greckich i rzymskich do Faerunu uważam za nietrafienie totalne.

Anyway: razem z Yrrcią organizujemy zbiórkę na Arenę! Każdy, kto sie dorzuci dostanie % z zysków i sławę wśród ludu. Potem wyślemy prośbę o wykup parceli pod naszą budowę.
Ewentualnie, zrobimy arenę w podziemiach.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Shinen-san

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 58
  • Propsy: 0
  • Stranger? Very much.
    • View Profile
  • ID: 465
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #56 on: January 23, 2016, 03:33:28 PM »
Nie chcę się przypominać, ale ja już raz proponowałem coś takiego :D
Hala bezzębnego Bena. Budynek dawnej garbarni, dalej trochę zalatuje kloaką. W środku można się napić, zjeść coś, ale przede wszystkim - umówić się na przylanie sobie z kimś w pysk. Właściciel przybytku, Benrauth Monthide, pieszczotliwie zwany bezzębnym Benem (dosłownie, bo ma niewiele zębów na skutek bójek, a w przenośni, bo "zjadł na nich zęby") zapewnia przestrzeganie zasad honoru w pojedynkach, a także - jako kapłan Uthgara - leczenie dla tych, którzy zostaną w nich ranni. Same pojedynki nazywane są "ofiarą z krwi dla Uthgara", a walczący są zobowiązani do wezwania jego imienia przed pojedynkiem - dzięki temu straż nie może interweniować, by nie narazić się na "szykanowanie religii".
Chociaż jak rozumiem, chodzi wam raczej o budowlę do prania się z użyciem broni.
« Last Edit: January 23, 2016, 03:37:09 PM by Shinen-san »
Life is, in the end, just a game after all.
Whoever's enjoyed themselves the most when the game is over - wins.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #57 on: January 23, 2016, 04:02:41 PM »
Tak. Broń biała. Krew. Dużo krwi. Publika. Pieniądze. Śmierć.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Va5syl

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 140
  • Propsy: 5
  • Kupię zimnioki.
    • View Profile
  • ID: 7
  • Postać: Soren
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #58 on: January 23, 2016, 04:20:48 PM »
@Up&@2Up.

Albooooo: Arena dla cywilizowanych ludzi. Turnieje, ćwiczenia, te sprawy.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Ankieta Komfort Przeliczania Na Zimno
« Reply #59 on: January 23, 2016, 04:29:33 PM »
> Arena
> Cywilizowani ludzie

Wybierz jedno XD
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.