Trzeci Materialny > Alkierz

Plan Przystani 3D

(1/2) > >>

Kachimi:
Witam wszystkich.

Mam propozycję dla władzy Torilu. Mogę zrobić Przystań jako miasto w programie Sketch Up - darmowy. Wiem, że jest jakiś plan miasta z tzw lotu ptaka. Mogę zrobić całą przystań, uwzględniając rozkład budynków, ważne miejsca etc. Niektóre budynki można zrobić dokładniej, aby się wyróżniały (tak, meble też) oraz można by umieścić budynki z Kodeksu należące do graczy. Reszta byłaby nudnymi sześcianami, które z czasem można dopracować lub zmienić. Pozwalałoby to chętnym zobaczyć przystań taką jaka jest. W skali. Przespacerować się jej ulicami. Może znalazłoby to zastosowanie w grze. Nie myślałem nad tym specjalnie. Jedyne czego bym potrzebował to wytyczne dotyczące rozmiaru miasta i innych ustalonych już rzeczy. Budynki opisane w kodeksie można wykonać, dać do akceptacji i potem wstawić do miasta.

Co sądzicie?

Va5syl:
Pomysł dobry, chciałbym żeby coś takiego było,  ale nie jestem pewny czy nie jest to daremna robota. Budynków będzie dochodzić i ubywać, a mapę przestanie się aktualizować po pewnym czasie, przestanie być aktualna i stanie się bezwartościowa/myląca.

Pan Tysiąca Twarzy:
A na co to komu potrzybne?

Wengiel:
Ćśśś....nie deprymujcie chłopa. Jak chce i może i potrafi, to niech robi. Najwyżej będzie apdejtował.

Czels:
Mnie za to najbardziej zastanawia to, czy rzeczywiście ma zamiar zrobić 3D całego miasta i terenów otaczających go. Przecież to zajebiście wielki obszar. No i ciągle się zmienia, jak to Va5syl powiedział. Imo słomiany zapał, chociaż jeśli coś z tego wyjdzie – zwracam honory.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version