Trzeci Materialny > Organizacje

Gildia Kupiecka

<< < (2/2)

Sokolnik:
Czołem, zbliża się kolejne posiedzenie ze względu na ilość zrekrutowanych osób. Byłoby fantastycznie poznać wasze zdanie i przedyskutować ostatnie wydarzenia. Zapraszam W piątek 22-go stycznia o godzinie 20 na IRC'a. Jestem doskonale świadomy, że to piątek piąteczek piątunio, więc jeżeli ktoś ma plany wyjściowe, a chciałby się pojawić to dajcie proszę znać, że termin wybrałem tragiczny i przesuniemy na jakiś inny ;)

Póki co - zapraszam.

SeT:
A ludzie od bicia innych i warczenie też mają być na posiedzeniu, czy może nie?

Sokolnik:
Pewnie, że mają być. Bardzo bym chciał, bo planujemy małe roszady. Poza tym spotkanie, na prośbę uczestników, odbędzie się w formie sesji :) Jutro załoze odpowiedni wątek.

Lhia:
Ja pytanie mam, czy da się te ircowe cuda przesunąć na 22:30? Bo jutro w pracy będę miała zapieprz, i mogę nie dać rady, a pracuję do 22.

Sokolnik:
Wszelkie sprawy wewnętrzne zostają przeniesione do działu wewnętrznego Gildii. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem, to bardzo proszę skontaktować się ze mną, bądź Skaje za pośrednictwem Torila. To co nas najbardziej interesuje to rola, w jakiej ktoś się przyłącza, obszary handlowe w wypadku członka kupieckiej części, nick na forum (żeby można było dodać do działu) oraz krotki opis postaci na stronę Gildii, który uwzględnia przede wszystkim jej rutynowe działania, kwestie światopoglądowe i wszystko co związane z kupiectwem. Wzór można zobaczyć na stronie (powtarzam - prawy górny róg to menu -> Lista Członków).

Skaje = Sulinae Imden
Ja = działu Culhane

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version