Author Topic: Ale o so chodzi?  (Read 2061 times)

Jorebha

  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
Ale o so chodzi?
« on: November 14, 2015, 06:15:07 AM »
Quote
W jaki sposób mogę zagrać z kimś sesję?

Jest kilka sposobów, by wziąć udział w sesji fabularnej. Można zgłosić się do naboru ogłaszanego przez autora sesji (gracza, lub Mistrza Gry) prywatnej, bądź publicznej. Jeśli aktualnie nie ma takich naborów, można samemu wymyślić i zaproponować innym graczom udział we własnej sesji. Nie martw się, jeśli nie masz pomysłu. Nawet zwyczajne czynności mogą przerodzić się w przygodę, a może współuczestnicy zechcą skierować pogawędkę przy kartach na zupełnie epickie tory. Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie z żadną z tych opcji, zawitaj do karczmy. Możliwe, że tam Twoja postać spotka kogoś, kto zaprosi ją do wspólnej historii.

Gdzie są informacje o naborze? To jakiś temat na forum, który przegapiłem, czy może zakładka w grze? Jak w ogóle wygląda gra? Rozumiem, że mistrz gry, mistrz podziemi, czy jak się tu nazywa prowadzący, prowadzi grę. Jak to się odbywa? To jakaś forma pisanego RPG tyle że z walkami prowadzonymi mechanicznie przez stronę Toril?

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Ale o so chodzi?
« Reply #1 on: November 14, 2015, 07:58:14 AM »
http://toril.org/nk.php - tutaj masz odbywające się sesje. Możesz zobaczyć, jak one wyglądają. To są sesje publiczne, są jeszcze prywatne, które widzą tylko uczestnicy.

http://forum.toril.org/index.php?board=31.0 - tutaj masz nabory na sesje

dodatkowo, w grze dostępne są karczmy, tam mogą być sesje na żywo, z przypadkowymi ludźmi :)
Zobacz sobie, jak mogą wyglądać takie sesje, też da ci to pewien obraz.

Jorebha

  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Ale o so chodzi?
« Reply #2 on: November 14, 2015, 02:00:00 PM »
Dzięki, ale pierwszy link zwraca informację, że sesja już się zakończyła i przekierowuje do strony głównej.

Chciałbym zapytać o coś jeszcze. Moja postać nadal jest niezaakceptowana chociaż dodałem awatar i w moim mniemaniu wypełniłem wszystko co było do wypełnienia. Ile czeka się na zaakceptowanie postaci? Czy mógłbym otrzymać jakąś informację zwrotną co muszę poprawić żeby moja postać została zaakceptowana?

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Ale o so chodzi?
« Reply #3 on: November 14, 2015, 02:04:19 PM »
ID?
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Ale o so chodzi?
« Reply #4 on: November 14, 2015, 02:48:38 PM »
Nie ma w tej chwili żadnych zgłoszeń, na które nie odpisaliśmy. Sprawdź, czy nie przegapiłeś wiadomości w zakładce Rozmowy prywatne.

Jorebha

  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Ale o so chodzi?
« Reply #5 on: November 14, 2015, 03:48:47 PM »
Nie, moja wina. Miałem jeszcze niewypełniony profil. Uzupełniłem i pojawiło się okienko do wysłania postaci do akceptacji. Pozostaje czekać. Może jakoś to ogarnę.