Author Topic: Nieobecności graczy  (Read 1274 times)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Nieobecności graczy
« on: December 25, 2015, 02:19:00 PM »
hej :)
to taki temat eksperymentalny - jakbyście chcieli w jednym miejscu podwiesić informację, że Was nie będzie, zamiast informować każdego współgracza z osobna. jeśli okaże się niepotrzebny, po prostu się go wywali. ;)
będę temat aktualizować, robiąc alfabetyczny spis w pierwszym poście. wpisując się tutaj, podawajcie proszę swoje ID.


zapowiedziane nieobecności
brak
« Last Edit: December 28, 2015, 05:50:13 PM by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Coria

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 71
  • Propsy: 0
  • Krocząca wśród cieni
    • View Profile
Odp: Nieobecności graczy
« Reply #1 on: December 25, 2015, 02:32:03 PM »
Skoro jest to temat z aktualizacją - a sama pewnie też nie zawsze dasz radę wszystko, na bieżąco, ogarniać - nie lepiej wrzucić arkusz google, gdzie każdy mógłby sobie wpisywać, co i jak?

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Nieobecności graczy
« Reply #2 on: December 25, 2015, 02:38:10 PM »
forum dam radę ogarniać - jestem przyssana do telefonu, na którym forum się wyświetla jak trzeba (w przeciwieństwie do gry). dodatkowy arkusz google'a to dodatkowe kliknięcie, co moim zdaniem zabije ideę :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.