Author Topic: ZK świeci bez powodu?  (Read 1440 times)

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
ZK świeci bez powodu?
« on: November 04, 2015, 10:02:34 PM »
Od dłuższego czasu świecą mi ZK, choć nie mam żadnej chwilowo nie przeczytanej tam sesji (jedna się mi skończyła, druga... nie ma nowych odpisów). Pytałam innych, nie mają takiego problemu. 
Pojęcia nie mam, czy to tylko u mnie, czy u kogoś jeszcze się pojawi taki "problem", nie mniej, zgłaszam, że jest.
Ciasteczka wyczyszczone, kilka razy. Przeglądarka chrome. Screena w razie czego, zrobić mogę.

edit: Czy jest możliwe, że odpis w sesji, do której nie mam już dostępu, robi mi takie cyrki? Właśnie sobie uświadomiłam, że jedna sesja została zamknięta - i może to jest problemem, że jakiś odpis był, a ja go nie odczytałam?
« Last Edit: November 04, 2015, 10:04:36 PM by Wiedźma »
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

Alvarez

  • Guest
Odp: ZK świeci bez powodu?
« Reply #1 on: November 04, 2015, 10:05:29 PM »
Sprawdź archiwum

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
Odp: ZK świeci bez powodu?
« Reply #2 on: November 04, 2015, 10:12:08 PM »
Dopiero za czwartym, albo piątym razem, po kolejnym wyczyszczeniu ciastek i znów sprawdzeniu - mi wyłączyło świecenie na czerwono teraz ;) Nie mniej, zgłosić zgłosiłam.
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
Odp: ZK świeci bez powodu?
« Reply #3 on: November 04, 2015, 10:24:10 PM »
Jedną obserwuję, jedna w archiwum wyladowała. Obie sprawdziłam, wciąż się świeciło. Wywaliłam ciasteczka, sprawdziłam bonusowo wszystkie sesje... i tak z 3 albo 4 razy w kółko. W końcu coś zaskoczyło i jest teraz ok. Nie wiem, może się u mnie coś zwiesiło? Albo coś zawiedźmiłam? :D
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.