Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 106152 times)

Rennar

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 15
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 2719
  • Postać: Pan Kapitan
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #405 on: April 25, 2018, 05:36:22 PM »
Szukam czegoś lekkiego, mogą być zwykle gadanki - chodzi mi raczej o fajną dynamikę odpisów, bo coś ostatnio mam za mało torila we krwi

Rennar

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 15
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 2719
  • Postać: Pan Kapitan
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #406 on: April 25, 2018, 09:42:56 PM »
Szukam sesji dla mojej postaci czarownika Danahin. Raczej przygodówki, coś ciekawego. Nie jestem zbyt dobry into sesije typu gadanki. :)
Moja postać to dość roztrzepany młody czarownik z wielkimi aspiracjami, samouk, cały czas próbuje czegoś nowego, więc może macie pomysł co nowego spróbuje. :D (Tak, piszę z konta Rennara, dopiero teraz zauważyłem, a już nie chce mi się zmieniać. Z tej strony Thelior, Danahin  [1932] piszcie do mnie w grze :)   )

Velraz

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #407 on: May 17, 2018, 01:09:14 PM »
To ja też chcę. Ostatnio mam coraz więcej czasu, więc zgłoszę swoją kandydaturę, tudzież anons.
Moja postać Vel'raz poszukuje sesji, zdobywanie magicznej wiedzy, artefaktów, skarbów czy porwania lub morderstwa. Sesje awanturnicze do jakichś ruin czy najazdu na miasto też mi/mu bardzo pasują.
Zapraszam do przejrzenia profilu mojej postaci pod id 2241.

Kanarek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Beatriz, Aed
  • Discord: Kanarek
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #408 on: May 18, 2018, 11:10:35 PM »
Szukam kogoś kto poprowadzi sesję przygodową dla mojego wędrownego rzemieślnika. Coś lekkiego poza Skrajem na rozruszanie postaci.

Kontakt w grze na id 1836

Franky

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #409 on: May 21, 2018, 05:52:18 PM »
Szukam kogoś kto poprowadzi sesję dla złodzieja (mag iluzji), lub dołączę do innej sesji w której postać by się w miarę odnalazła i nie straciła przy tym głowy :D (jestem nowym graczem).

ID: 1983

Aćka

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #410 on: May 29, 2018, 06:39:00 PM »
PANI SHATISH SZUKA PRZYJACIÓŁ!


Dobra, skoro mam na chwilę waszą uwagę - szukam kogoś, kto tak jak ja ma ochotę aktywnie się pobawić w tych klimatach zbliżającego się końca. Aktywnie - jeden odpis dziennie powinien wystarczyć, choć nie obraziłabym się, gdybym dostała ich więcej.
Tematyka? Mogą być obyczajówkowe Simsy, może być wyprawa z przygodami - ot, na przykład do Calimshanu. Bez większego znaczenia, wszystko da się dogadać. Jedynym moim wymogiem jest wspomniana już aktywność.

Chętnie też zgadam się do karczmy - to jest aktualne w zasadzie codziennie, dopóki nie edytuję tego ogłoszenia.

Nanananaaaaaa... ID 227! :D

Sru

  • Skryba
  • Gnoll
  • *
  • Posts: 15
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1515
  • Postać: Zoë Meynadier
  • Discord: Sru
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #411 on: June 28, 2018, 08:52:21 PM »
Zagram coś z odpisami częstszymi niż jeden na tydzień. Tematyka dowolna, może być priv, grupowa, nk, ms.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #412 on: November 07, 2018, 01:52:24 PM »
pograłabym, i to jeszcze w ramach 1.0. jakby się nas zrobiła czwórka, to pewnie nawet mogę poprowadzić.

kontakt przez prv w grze (ID 89).
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Eona

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #413 on: November 13, 2018, 02:48:02 PM »
Przygarnę sesję dla mojej jaszczuroczłeczki kowala-wstawdowolnegorzemieślnika! Postać na 2.0
Mogę również ograć jedną lub dwie sesje retrospekcyjne, jeśli kogoś interesuje wycieczka po jaszczurzym mieście Surkh i pieniądze za walki na tamtejszej arenie ;)

Rennar

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 15
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 2719
  • Postać: Pan Kapitan
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #414 on: November 13, 2018, 11:50:08 PM »
Przygarnę sesję (1.5) na rozgrzanie po długiej przerwie. Postac nowa i niedopracowana niczym hity sióstr godlewskich, ale jak to w życiu bywa - wszystko wyjdzie w praniu, a pisać lubię. Wiec zapraszam.

Postać Kall (1704)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #415 on: November 19, 2018, 05:42:57 AM »
#zagram
Niezobowiązujące simsy na poznanie miasta i mojej własnej postaci. Świeża, niemacana, do rozdziewiczenia. ID 89.

PS pewna trudność polega na tym, że do 26.11 włącznie jestem na urlopie - to oznacza nieregularne odpisy.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Kanarek

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1836
  • Postać: Beatriz, Aed
  • Discord: Kanarek
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #416 on: November 19, 2018, 03:23:29 PM »
#zagram (ale nie z Hydrą, bo z nią już gram :D) #niepoprowadzę

Szukam gry dla mojego obszczymurka, wygnańca z Moonshae, rębajły i powstańca, Angusa MacLachlana. Wynajmę go do wszelkiej pracy wymagającej siekania osób (nieważne dobrych czy złych). Jeżeli potrzebujesz do swojej fabuły najemnika, to pisz! Ja się dostosuję. :)

Eldad

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2001
  • Postać: Enoch
  • Discord: Eldad
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #417 on: November 20, 2018, 11:54:09 PM »
#zagram

W sumie dowolną sesję na tym, lub na innym planie istnienia. Szukam sesji dla mojego przewodnika po Zewnętrzu, kapłana Shaundakula. Idzie się dogadać w prawie każdej kwestii.

Falco

  • Bajarz
  • Goblin
  • *
  • Posts: 38
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 1310
  • Postać: Reev/Kocur/Diggins
  • Discord: Falco
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #418 on: November 22, 2018, 03:43:16 PM »
Zagram coś low fantasy swoim Ruathymczykiem (wiking). Bandyckie napady, najemnicze sesje - z chęcią dołączę się do sesji, gdzie trzeba walczyć.

Attra

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1216
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #419 on: November 26, 2018, 12:10:24 PM »
[2481] Powiążę i zaangażuję: wszelkie sprawy niewolnicze, półświatkowe i niecne: topienie szczeniaczków, bicie po mordach rybą, ściąganie alimentów, piłowanie dorobionych na boku rogów czy wchodzenie do domu razem z futryną i grabienie pamiątek po babci - will do.
Zarówno w pojedynkę, jak i w duecie z ajdi 2480. W pakiecie: siwizna gratis!
Nie gwarantujemy niezapominanych przeżyć - raczej odwrotnie. Obyś szybko biegał(a).
Pytania?

« Last Edit: November 26, 2018, 12:39:45 PM by Złomen »