Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 108375 times)

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #285 on: May 23, 2017, 12:07:19 AM »
Fryś wreszcie też coś przygarnie, tym razem nie w roli reżysera bajzlu, a osoby zabawianej. Możliwe też coś, co nazywam „narracją współdzieloną”, czyli współtworzenie świata i wydarzeń.

Najchętniej pogram:

— Altairem: coś, co rozwinie tę postać, da jej coś ciekawego przeżyć, uzasadni podjęcie jakiejś nauki/treningu, pomoże zdobyć umiejętność lub wpaść na pomysł, by taką zdobyć (nie chcę sobie wiedzy czerpać z Pramatki Nicości i Ojca Kosmosu, przydałby się jakiś impuls z sesji). Fabuła „tnij i siecz” odpada, nie będę się też bawić przy postach z kiepską formą. Emocje, przeżycia, konflikty moralne, trudne zagadki i tajemnice > akcja na łeb na szyję. Formy rozgrywki: MS, priv, ostatecznie NK;
— Ezrą: wątki handlowe, polityczne, intrygi, zdobywanie wpływów/klienteli, naukę magii/rzemiosła magicznego, transakcje w ...Przypływie, czerwoną tematykę (tu nawet mogę przejąć narrację, jeśli temat mocniej wpadnie w CC). Chętnie przyjmę jakąś fabularną ofertę wykonania czy sprowadzenia przedmiotu. Formy rozgrywki: jak wyżej.
— Anniką: to, co leśne, druidyczne, związane z dobrymi bóstwami, nabywaniem mądrości, fauną, florą, choć też raczej bez nacisku wyłącznie na walkę/akcję. Formy rozgrywki: jak wyżej.
— Strunnikami: tematy bardująco-piwne. Baaardzo. Tu nawet na karczmę możemy się któregoś dnia umówić. Formy rozgrywki: MS/karczmy.

Terytorialnie Skraj, choć nada się wszystko, co postać sensownie ze Skraju/okolic „wyprowadzi”. Fabuła CC może sięgać dalej.

Preferowane w miarę wartkie tempo (nie wymagam postów codziennie, byle utrzymać pływ). W grę wchodzi klasyczna jedyneczka (1:1) albo małe, współbrzmiące grono.

PŁOMIENIŚCIE POZDRAWIAM.
Serduszko. <3
« Last Edit: May 23, 2017, 12:11:50 AM by Friss »

Turan

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #286 on: May 24, 2017, 12:10:58 AM »
Ja jestem zainteresowany jakimiś poszukiwaniami, badaniem. Oczywiście wszelka ochrona itp. Oczywiście biesiady, zabawy itp. też.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #287 on: May 24, 2017, 07:22:01 AM »
Turan - dodaj swoje ID :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Turan

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #288 on: May 24, 2017, 12:03:43 PM »
ID: 1720 w profilu też dodałem ;)

Aćka

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #289 on: May 24, 2017, 04:06:48 PM »
Sparzywszy się ostatnio parę razy, szukam kogoś nie do konkretnej fabuły, a do wspólnego grania ogółem. Najlepiej dłuższego niż jedna sesja.
Jedynym... warunkiem (?), jaki stawiam, jest współtworzenie sesji i wszystkiego wokół niej. Nie, nie szukam MG do prowadzenia. Szukam kogoś, komu pomogę rozwijać postać w czasie sesji i kto w trakcie tej samej sesji pomoże się rozwijać mojej, podsuwając ku temu fabularne możliwości.

Czy to z postacią Aithinne, czy Rivienne - mnie absolutnie obojętnie.

W sumie tylko tyle, chociaż doświadczenie pokazuje, że jednak "aż" tyle :D

Zapraszam bardzo!


Stan: ... nie jestem zaskoczona, ale nadal aktualne! (31.05)
« Last Edit: May 31, 2017, 11:21:55 AM by Ruda »

Turan

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #290 on: May 24, 2017, 04:36:48 PM »
Hm brzmi ciekawie :) Jak widzę obecnie wszystkie sesje zapełnione, a detektywistyczne sesje nie pasują trochę do mojej postaci.
« Last Edit: May 24, 2017, 10:52:20 PM by Turan »

Pająk

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 68
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2988
  • Discord: Pająk
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #291 on: May 25, 2017, 06:50:34 PM »
Szukam romansów ;)

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #292 on: May 26, 2017, 01:50:46 AM »
Wszystkich onieśmielonych i niezdecydowanych zapraszam do sesji świątecznej. :)

Zabawa jeszcze trwa, nadal można wyłowić fanty z basenu z kulkami, wygrać w konkursie picia, śledzić zmagania łuczników, kupić coś ciekawego czy nawet poromansować (kto wie, co się zdarzy :P). Sesja nie wymaga uczestnictwa od początku, a zawsze może pomóc złapać bakcyla Torilu. Jedyne, czego potrzebujecie, to mieć postać, która w określonym czasie (10-17 tarsakha) mogła być w Przystani. Poczucie humoru też mile widziane. :)

Zachęcam też do odwiedzania karczm i Miejsc Spotkań. Unikając ich jak diabeł święconej wody, w zasadzie sami obcinacie sobie szanse spotkania fajnej postaci. Czy to fabuła wilkołaków, czy to fasolowe questy (^^), sporo działo się właśnie na MSach. Polecam chociaż spróbować.
« Last Edit: May 26, 2017, 04:16:20 PM by Friss »

Turan

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #293 on: May 26, 2017, 11:00:40 AM »
ooo to NK jest :) może się wbije w niedługim czasie ;)
« Last Edit: May 26, 2017, 01:59:42 PM by Turan »

Pan Herbatka

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1718
  • Postać: Valthjolf
  • Discord: Pan Herbatka
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #294 on: May 26, 2017, 02:49:39 PM »
Także tego, wróciłem, w pełni sił i lekko doinformowany. Zaczynając od początku, nie zagrałem jeszcze nic, poza MS (karczmą).

Chciałbym zagrać kilka sesji, rozegrać się, rozpisać, ogółem coś zrobić. No świeżak to musi się naumić.
Na jedną sesję się zapisałem, a na drugą ugadałem, ale chciałbym coś jeszcze zagrać. Jakieś prywatne zagrać, z jedna osobą, jakąś grupka osób. Nie muszą być to epickie bitwy z kolosami czy bogami.
Mogą to być najzwyklejsze, pogadanki, polowania, w sumie wszytko. Mam zamiar napisać do kilku osób i upewnić się czy postacie podpasują nam w jakikolwiek sposób.
Odnośnie prowadzenia sesji, mogę spróbować swoich sił, albo podzielić się na 50/50, zależy, wszystko można ugadać i zaplanować.

ZAPRASZAM DO SPAMOWANIA MI NA TORILU, FORUM I DISCORDZIE
Dicord: Pan Herbatka


w sprawie sesji albo tak popisać xD

No to reklama jest, teraz tylko czekać na kupujących
Kozak ze mnie, to rano ogarnę sobie wszystko tak myślę i po robocie tak przy 22, więc walcie śmiało :D
« Last Edit: May 29, 2017, 01:31:31 AM by Pan Herbatka »

Nikt

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 457
  • Postać: Lyraet
  • Discord: Nikt
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #295 on: May 30, 2017, 04:27:46 PM »
Z okazji mojego powrotu do funkcji... :D

Zbieram zamówienia na MS.


Masz pomysł, który chcesz zagrać? Masz ochotę po prostu zagrać jakiegoś niezobowiązującego MS'a? A może całkowicie angażującego z licznymi konsekwencjami ciągnącymi się za postacią przez długi czas? Masz w głowie konkretny motyw? Albo całkiem brak Ci pomysłów?
Wal śmiało! Zbieram zamówienia i chętnych. Coś bym pograł w rt ;)

Zamówienia na pocztę w grze ID=457.

Eona

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #296 on: June 05, 2017, 04:21:36 PM »
Łowca potworów szuka pracy! A dokładniej Marika. Pójdzie ubić wszystko, dopóki nie jest ogniste lub nie mieszka na biegunie. Może ktoś potrzebuje komponentów z jakiegoś stwora? Coś mu morduje bydło? Postać podejmie się wszystkiego,jeśli będzie mieć okazję coś zabić.

Kelta

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Yss Hawkmoon
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #297 on: June 08, 2017, 07:19:45 PM »
Ogar Krwi, tropiciel i przewodnik karawan - szuka zatrudnienia. Potrzebujesz pomocy przy przejściu z punktu a do b? Może wytropienia niewiernej żony? Albo sprawdzenia, gdzie dokładnie raki zimują? Yss czeka na propozycje.
A poza tym, rozegram wszystko - polowanie, pogadankę (choć Yss do rozgadanych nie należy, za to świetnie śpi z otwarty... słucha!), wypicie piwa. Ewentualnie szukam kogoś, kto spróbuje tropicielkę nauczyć tego i owego o mieście - głównie o tym, jak w nim nie tracić orientacji.
Spamowanie w grze mile widziane.

Nikt

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 457
  • Postać: Lyraet
  • Discord: Nikt
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #298 on: June 19, 2017, 05:52:58 PM »
POSZUKIWANY/POSZUKIWANA!

Jeden lub dwóch wojowników - typowo sieczących, grzmocących, ubijających wrogów mocą własnych ramion, ewentualnie dzierżących oręż

Jeden potężny mag ofensywny - kule ognia, pociski, niszczycielska magia

Jeden medyk co to rany opatruje i życie uratować może

Jedna osoba obeznana w ziołach, potworach, komponentach, tropieniu, kartografii lub pochodnych przydatnych w tropikalnej dżungli

A najbardziej osób zainteresowanych wypadem do.... Chult. Dżungla komu niestraszna zapraszam. ;)
Najlepiej kontaktować się przez pw w grze (ID 457).


NIEAKTUALNE
« Last Edit: June 20, 2017, 07:10:16 PM by Nikt »

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #299 on: June 21, 2017, 07:56:47 PM »
szukam dwóch osób związanych (lub takich, które chcą być związane) z kultem Shaundakula. w programie zlecenie od kleru i latające wieloryby.

pierwszeństwo mają gracze nowi.

kontakt na Discordzie (Hydra) albo w grze (ID 89).
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.