Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 108042 times)

Aktor

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 56
  • Propsy: 14
    • View Profile
  • ID: 1984
  • Postać: Ayvil Nekromanta
  • Discord: Aktor
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #345 on: October 28, 2017, 07:50:07 AM »
Dobra, dziękuję :)

Pająk

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 68
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2988
  • Discord: Pająk
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #346 on: November 01, 2017, 01:06:40 PM »
Wyznawcy Tymory łączcie się!
Mam nadzieję, że niedługo powstanie świątynia, więc fajnie byłoby się zebrać w jakąś grupę.
Zapraszam do kontaktu wyznawców Tymory, osoby zainteresowane tematyką hazardu, szczęścia, podróży, poszukiwaczy przygód.

Asterot

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 105
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 4
  • Postać: As`tel Winterwind
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #347 on: November 08, 2017, 01:06:00 PM »
Znajdzie się ktoś, kto mi poprowadzić krótką sesję survivalową daleko od Skraju? Sesja związana z przybyciem postaci do Faerunu i chciałem ładnie to zacząć w formie sesji :)

Alicca

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Alicca Vittoriy
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #348 on: November 09, 2017, 04:45:27 PM »
Chętnie się przyłączę do jakiejś sesji z polowaniem.

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #349 on: November 09, 2017, 08:09:42 PM »
Alicca, zbieram ekipę na sesję w czasie rzeczywistym - polowanie na potwory na bagnach w okolicy Cormyru.
Szczegóły: http://forum.toril.pl/index.php?topic=478.15 - Wśród mgieł bagna Tun
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Grima

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 0
  • Do triumfu zła wystarczy aby dobrzy nic nie robili
    • View Profile
  • ID: 2042
  • Postać: Ranthiel Therion Soy
  • Discord: Grima
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #350 on: November 12, 2017, 07:43:47 PM »
Potrzebujesz złodzieja? A może mordercy? Goblin podejmie pracę. ID 2042
Nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy tuż przed oczyma. A wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie wierzą w skarby.

Aberald

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #351 on: November 14, 2017, 08:20:54 PM »
Zagrałbym coś. W sumie cokolwiek, rozruszać nową postać. Kapłan, pijak.

Bertrag

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 11
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #352 on: November 18, 2017, 10:27:34 AM »
Najemnik szuka sesji! Najlepiej współpraca długoetapowa żeby nie było nudno i się kończyło XD A ta serio to po prostu jakaś sesja będzie spoko.
ID 2062

Davgretor

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Davgretor Gellantara
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #353 on: November 29, 2017, 01:47:44 PM »
Witam, poszukujemy Mistrza Gry, który ma dosyć spore doświadczenie jeśli chodzi o kwestie nieumarłych, a dokładniej Wampirów.  Zależy nam, na zdobyciu tego mrocznego daru, i TAK wiemy, że nie będzie to łatwe i wymogiem, jest ugranie wielu rzeczy na sesjach. Dlatego, prosimy serdecznie każdego o kontakt, kto wyraża chęci, by nam takie sesje poprowadzić. Liczymy się z tym, że możemy zostać zabici albo staniemy się pomiotami zamiast prawdziwymi wampirami. Liczymy się ze wszystkimi konsekwencjami oraz ogromem czasu, jaki zajmie by ten wampiryzm osiągnąć. Chcemy udowodnić, że potrafimy się wykazać inicjatywą, i umiemy osiągać swoje cele, jeśli nam na czymś bardzo zależy. Powiem również otwarcie, jeśli ktokolwiek by chciał się zgłosić, do poszukiwań wampiryzmu, bo również zapragnął mrocznego daru, to zapraszam do naszej ekipy poszukiwawczej. Tylko prosił bym o ludzi zdecydowanych i takich którzy doskonale wiedzą, czego chcą. Zakładam, że samo znalezienie wampira, czy też zwrócenie jego uwagi, na nas, będzie dosyć trudne, i liczymy się z tym. Przekonanie, go do tego by podzielił się swoim darem, jeszcze trudniejsze, a to że spotka nas nagła śmierć, jeszcze bardziej prawdopodobne. Uważam, jednak, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Zakładam, że osoba która, to rozumie świadomie będzie wiedziała, na co się pisze, biorąc udział w takiej sesji.

 Dlatego, powtarzam, tylko osoby, które dokładnie przemyślały swoją decyzję, niech się zgłaszają. Chcemy by to była dla nas nie tylko gwarancja, że coś osiągniemy, tylko sama bitwa o to by stać się w jakiś sposób długowiecznym ;) A może nawet nieśmiertelnym. Uważam, że najbardziej fascynującym epizodem tej przygody będzie chwila w której nasze charaktery ulegną całkowitej zmianie, w końcu wampiry nic nie czują. Zresztą, myślę, że sam fakt, iż coś takiego można osiągnąć po przez sesje, jest cholernie ciekawe. Jednak, do tego potrzebujemy MG, który będzie wiedział, jak taką sesje przeprowadzić. Dlatego czekam na wszelkie propozycje. Od graczy, jak i również MG :)


Obecni członkowie którzy chcą uczestniczyć w sesji.
1.Davgretor Gellantara.
2.Allice Gellantara.

Rudy ork

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #354 on: December 03, 2017, 02:30:02 AM »
Jestem chętny na sesję, która nie będzie wyłącznie zanudzaniem się własnym towarzystwem, ale również przyjemną przygodą (mogę coś tam prowadzić przy okazji), ale tutaj niestety z wykluczeniem płci żeńskiej z uwagi na postać i faktu, że sam nie lubię specjalnie schodzić na jakieś romantyzmy i takie tam (skądinąd dlatego taką postacią gram).

Jednakże nie tylko proste przygody mnie interesują, ale również tworzenie potencjalnych relacji: uczeń, giermek, cokolwiek (tutaj płeć już nie jest takim problemem), a może szukacie postaci, która będzie swoistym kompanem w waszej osi fabularnej? Sam planuje ukierunkowany rozwój fabularny swojej postaci na wypadek braku zainteresowania, więc jak ktoś byłby chętny wziąć udział w takich przygodach, to również zapraszam :)

ID 2068
« Last Edit: December 03, 2017, 10:51:19 AM by Leguliasz »

Namah

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: diabelstow
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #355 on: December 04, 2017, 12:25:21 PM »
Jako jednostka wybitnie nowa na Torilu poszukuję sesji, które pozwolą zakorzenić się mojej postaci. Wszelkie oferty współpracy, zatrudnienia, znajomości mniej lub bardziej udanej, oferty sprzedaży (najchętniej domu, czy mieszkanka), przygarnę tego nieco z przyjemnością.

Kontakt: (2087) Namah

℣esteng

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 13
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2118
  • Postać: Durrant Brownrigg
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #356 on: December 05, 2017, 06:05:57 PM »
Jak się wszyscy zgłaszają, to mogę się zgłosić i ja. Jak już sporo osób wie u mnie sesji nigdy praktycznie nie jest za dużo. Jeśli tylko sesja pasuje pod moją postać, chętnie się w nią wkręcę.
« Last Edit: January 10, 2018, 10:55:10 AM by ℣esteng »

Leguliasz

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 12
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2068
  • Postać: Anri
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #357 on: December 09, 2017, 12:30:05 AM »
Rycerska Sprawiedliwość
Szukam chętnego MG do poprowadzenia mi sesji, która będzie wstępem do wielkiej przygody mającej wpływ nie tylko na moją postać, ale i również układ sił w Cormyrze. Fabuła jest przygotowana, więc największa bolączka nie będzie spoczywać na barkach prowadzącego, a jeśli ktoś lubi klimaty miecza i tarczy z niewielką ilością magii (rycerze, zbóje, historia, drugie dno, waśnie rodów, wojna te sprawy), to przygoda w sam raz dla niego. Sesja (bądź sesje, jeśli MG będzie chciał prowadzić całą kampanię) będzie miała niebagatelny wpływ na moją postać, a cała kampania to przeprawa z trochę lękliwego mlekożłopa do prawdziwego wojownika z aspektami, przedmiotami i tak dalej. Chętnego obsypię szczegółami na privie (2068), ale niezdecydowanemu mogę zaproponwać krótki wstępniaczek głównego bohatera do prowadzenia.

PS: Teoretycznie, jeśli kogoś postronnego niechętnego na MG takie klimaty naprawdę zainteresują, to mogę rozważyć przyłączenie jej do przygód - rzecz jasna, jeśli sama by chciała związać przyszłość swojej postaci z rycerstwem.
« Last Edit: December 09, 2017, 12:33:12 AM by Anrielka »

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #358 on: December 09, 2017, 05:54:17 PM »
Szukasz chętnego do prowadzenia tego w formie 1vs1?

Leguliasz

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 12
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2068
  • Postać: Anri
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #359 on: December 09, 2017, 10:03:52 PM »
Jeśli pytasz mnie (ja rozumiem przez to solówkę), to tak, bo i tak jakoś nikt nie wykazał z graczy zainteresowania uczestnictwem.