Author Topic: "Konto zablokowane" na głównej  (Read 1473 times)

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
"Konto zablokowane" na głównej
« on: October 29, 2015, 11:30:34 AM »
Nie wiem, czy to błąd poważny czy nie, nie mniej pojawia mi się taki komunikat: "Konto zablokowane" - na ślicznie białej planszy. Wchodząc zaś choćby przez http://www.toril.org/czary.php - ładuje mi wsio normalnie. Taka sytuacja trwa mniej więcej od 6 rano, jak zerkałam (chromiaszcz i w pracy i w domu, gdyby to miało pomóc).
To samo ma się z forum, z poziomu gry wskoczy, ale jako link wklepany w przeglądarkę już nie.
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
Odp: "Konto zablokowane" na głównej
« Reply #1 on: October 29, 2015, 11:41:32 AM »
Ciasteczka wyczyszczone były... nawet kilka razy w obu przypadkach ;) Później spróbuję jeszcze odświeżania z shiftem, jak mi się ten błąd znów pojawi. Nie mniej, merci.
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

Jierda

  • Szczur
  • *
  • Posts: 9
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: "Konto zablokowane" na głównej
« Reply #2 on: October 29, 2015, 12:08:11 PM »
Odświeżanie działa, przynajmniej u mnie, tez mam chrome'a  :)

Crowell

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 88
  • Propsy: 0
  • Mistrz kowalstwa chcący zostać uzdrowicielem
    • View Profile
  • ID: 56
  • Postać: Gintar Yrozingan
Odp: "Konto zablokowane" na głównej
« Reply #3 on: October 29, 2015, 03:16:55 PM »
Może usuń ciasteczka? :)

Zgłaszam że gra i forum nie działały między 5 a 7 rano, chociaż pewnie to wiecie.