Author Topic: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry  (Read 54433 times)

0rez farg

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 78
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2641
  • Postać: Narahp
  • Discord: 4373#0rez farg
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #165 on: February 03, 2017, 01:32:03 AM »
Psujesz komuś powrót do gry.

"Nie mam możliwości gry sesji ani prywatnych ani NK, ale zaplanowałem sobie (wreszcie!) i na pewno wolny wieczór w poniedziałek 06.02.2017.
Zatem!
Wezmę wszystko - jeśli ktoś chce poprowadzić, pogram. Jeśli ktoś chce pograć, poprowadzę. Jeśli ktoś ma pomysł do odegrania, rozegrania, załatwimy to.
Chętnych dowolna ilość, wiadomo, im więcej tym weselej.
Zapraszam do kontaktu - najlepiej tu na forum lub przez PW w grze. ;)"
Izan Rammarg ąnanz, Ęrdyh łiwarpop 0rez farg, 09.21 anizdog, 6102.01.91

".einimezrp ein ydgin anarahP an adoM" :rangeR

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #166 on: February 03, 2017, 11:00:21 AM »
Nikt wie o tym i sie ucieszyl z mojej propozycji. Rozmawiasz z profesjonalnym control freakiem, also, regularnie czytam forum. :P
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

0rez farg

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 78
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2641
  • Postać: Narahp
  • Discord: 4373#0rez farg
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #167 on: February 03, 2017, 12:50:01 PM »
Nie dokuczaj.
Izan Rammarg ąnanz, Ęrdyh łiwarpop 0rez farg, 09.21 anizdog, 6102.01.91

".einimezrp ein ydgin anarahP an adoM" :rangeR

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #168 on: February 03, 2017, 11:16:23 PM »
Upij się u Smoka!
Tak zaczynały się ogłoszenia, jakie wywrzaskiwały uliczne dzieciaki, opłacone złamanym groszem przez szanownego Eredora Longhorna. Mężczyzna ów, w zasadzie jeszcze tutaj nieznany, był właścicielem nowej karczmy - "U Pijanego Smoka", którą jakiś czas temu zaczęto sposobić do otwarcia.

Upij się u Smoka!, wołały więc dzieciaki, wielkie otwarcie już niedługo. Za kilka dni raptem. Pierwszy napitek darmo, lany prosto do kubka! Bez wody i bez oszukiwania! Przyjdź sam, z przyjaciółmi, z żoną i kochanką, a wtedy obsługujemy na nasz koszt!
Za to ostatnie dopłacił ekstra, bo jakoś dzieci nie do końca mogły spamiętać, jaka ma być kolejność słów, żeby komunikat miał sens.

W każdym razie karczma miała się hucznie otwierać już niedługo, a sproszone było całe miasto. Jak to zwykle na wydarzenia tego typu.



Wiem z dobrego źródła, że otwieramy z Torim nową karczmę już 06.02. Zaczniemy około 18:00, ale wchodzić (i wychodzić) można oczywiście o każdej porze. Słyszałam jakieś plotki o hazardzie i rzucaniu nożami do celu, więc kto żyw, niechaj do nas bieży. Już w poniedziałek! :D
« Last Edit: February 04, 2017, 02:23:37 PM by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Shagarot

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 357
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 58
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #169 on: February 04, 2017, 10:59:55 AM »
Jeśli rzucisz na otwarcie Vasarę, to miałbym nawet kim przyjść xD
Arin (722) - Dziś o 21:04
@Shagarot (58)  zabiłeś mnie. Jesteś moim osobistym bogiem.

Tori (72) - Dziś o 21:06
Ja to  po raz kolejny napiszę: Shag jest Mistrzem tekstówek

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #170 on: February 04, 2017, 02:23:54 PM »
Zyje, by sluzyc ;d
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Calder

  • Guest
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #171 on: February 04, 2017, 03:37:29 PM »
Bynde

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1056
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #172 on: February 04, 2017, 03:41:12 PM »
Obowiązkowo, już ty Hydra wiesz czego ja pragnę :*
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #173 on: February 04, 2017, 03:42:01 PM »
...jeść i nie tyć? :D

Calderze, będę wypatrywać!
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #174 on: February 07, 2017, 12:12:45 PM »
koncepcja #13 - Tysiąc mil wszechwodnej podróży
co? plan wody portal podróż ciekawość przygoda sandbox

Sesja, którą chcę Wam zaproponować, zaczyna się w Przystani Nerimy. Klucznicy ustabilizowali kolejny portal i wiedzą już, że prowadzi on prosto na Plan Wody - poszukują więc osób nie tylko chętnych tam ruszyć, ale także takich, które poradzą sobie w zupełnie obcym środowisku i będą potrafiły przynieść jakieś dobre konsekwencje dla Skraju. Poszukiwania są zakrojone bardzo szeroko, ale też odsiew będzie spory.
Sesja będzie sanboxem i bardzo proszę zapoznać się z definicją tego pojęcia. Nie mam dla Was przygotowanej jednej fabuły do rozegrania. Mam dla Was żywy, interesujący i zmienny świat, który będzie reagował na to, co będziecie robić - lub czego zaniechacie. Szukam graczy aktywnych, którzy potrafią sami sobie znajdować zajęcie. Inni będą się nudzili.
W sesji nie będzie obowiązku poruszania się drużynowo, będzie można się rozejść w swoje strony. To również weźcie pod uwagę.

dla kogo? dla podróżników, magów wody, wścibskich nosów, kupców, osób samodzielnych i proaktywnych
gdzie? NK
typ sesji? długa LUB krótka - będzie istniała możliwość zadecydowania samemu, jak długo się jest na Planie Wody
poziom zagrożeń? zróżnicowany; sesja ma być przygodowo-rozrywkowa, nie będę nikogo udupiać na siłę i dużo rzeczy może się powieść dla dobra wspólnej zabawy. Ale to nie znaczy, że uda się wszystko albo że przeciwnicy zawahają się przed ciosem.
sesja przyjazna początkującym? tak - o ile początkujący czują się na siłach, żeby sami interesować się światem, a nie czekać na strzałkę "Do Przygody Tam"
zgłoszenia na pocztę, id 89. Miejsc jest aż 7, termin to 14.02.
Proszę o przysłanie mi króciutkiego kwestionariusza - na jego podstawie będę decydowała o tym, kto się dostał:
1. W czym Twoja postać się specjalizuje? (Czym chce przekonać kapłanów Shaundakula, że nadaje się na oficjalne posłannictwo z Przystani i nie spieprzy sprawy?)
2. Jak zamierzasz rozwiązać problem braku powietrza? (Wspierane będą odpowiedzi kreatywne, ale trzymające się kupy. To pytanie jest testem, czy gracz jest reaktywny [czeka na podsunięcie drogi], czy aktywny).
3. Czego oczekuje po Planie Wody, jakie osobiste korzyści chce osiągnąć? (Czego Ty, jako gracz, chcesz od sesji?)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #175 on: February 08, 2017, 11:13:16 AM »
koncepcja #14 - Gonitwa za Lisem
co? bezkresny step kopyta tumany śniegu skrzyp siodła okrzyki

Skoro tylko dni zaczęły się robić dłuższe, wesoła kompania pod wodzą rotmistrza Zadory zabrała się za organizowanie tego, co sobie dawno uradzili - Gonitwy za Lisem. A że byli to ludzie (i inni), którzy lubili towarzystwo i zabawę, gonitwa miała być otwarta dla wszystkich. Każdy, kto zechce stanąć w szranki, ma taką możliwość: pod warunkiem, że przyprowadzi własnego konia. Nawet jeździć nie trzeba było umieć, bo na miejscu przez cały czas obecny miał być medyk. Wojskowy. Dla pewności.
Wystarczy umówionego dnia stawić się w Nowicach z wierzchowcem lub nawet bez - po gonitwie przecież trzeba będzie uczcić kunszt zwycięzcy! Resztą zajmuje się już damarska drużyna.

dla kogo? dla wszystkich :)
gdzie? idealnie byłoby NK - to sesja obyczajowa, która nie liczy się do limitu, jeśli ktoś nie gra sesji długiej
typ sesji? króciutka
poziom zagrożeń? niski
sesja przyjazna początkującym? jak najbardziej
zgłoszenia na pocztę, id 89, lub w tym temacie. ilość miejsc nieograniczona. proszę o dwie informacje: czy macie miejsce na krótką społeczną sesję w NK i czy macie aspekt jakkolwiek związany z konną jazdą, jeżeli zamierzacie brać udział w gonitwie. za brak takiego aspektu będą minusy do rzutów.
« Last Edit: February 08, 2017, 11:26:52 AM by Hydra »
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Tori

  • Zasłużony
  • Otiag
  • *
  • Posts: 108
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 72
  • Postać: Clair
  • Discord: Tori
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #176 on: February 08, 2017, 03:36:02 PM »
Jak obyczajówka niewliczalna, to się zgłaszam.
Miejsce na sesję mam, aspektów konnych niet, ale i tak Clair tylko przyjdzie popaczeć co się znów wyrabia i dopingować ewentualnie (no i pić, jakby zniżki na % były xP)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #177 on: February 08, 2017, 04:15:16 PM »
Znizki?! Ha, nie obrazaj goscinnosci Damarczykow!
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #178 on: February 08, 2017, 04:16:00 PM »
Wyprzedziłaś mnie, miałem właśnie to napisać :D

Tori

  • Zasłużony
  • Otiag
  • *
  • Posts: 108
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 72
  • Postać: Clair
  • Discord: Tori
Odp: Wiele głów, wiele historii: sesje u Hydry
« Reply #179 on: February 08, 2017, 04:22:49 PM »
Znaczy się... Darmo będzie?! Tym lepiej xD