Trzeci Materialny > Plecak Hewarda

Zlot Torilu

(1/8) > >>

maeg:
No elo. Wprawdzie dopiero co zaczęła się Beta, ale komu to przeszkadza poznać innych graczy już teraz? Znaczy... Może nie teraz, bo sam nie wiem kiedy by rzeczony zlot miał się odbyć.

To nie jest też do końca tak, że ja go zorganizuję, ale jest taka opcja, jeżeli uda się nam dogadać odpowiedni termin.

No i ja rzucam czerwcem - tak, tym czerwcem. Konkretniej to mniej więcej od 20 i 21 czerwca, aż do końca, oraz częściowo tak do 4-5 lipca. Wtedy najprawdopodobniej będę w Łodzi, gdzie jestem skłonny zapewnić mieszkanie mogące nieco osób pomieścić, Potem? W zależności od tego, co wyjdzie w tym i przyszłym tygodniu, będę mógł albo mieć wolną również drugą połowę lipca, albo połowę sierpnia i września. Ale tego na chwilę obecną nie wiem.

A jak nie wyjdzie w takich terminach, to zawsze sami się będziecie mogli zgadać. No to co, jacyś chętni?

Kass:
Ja bardzo chętnie:) , aczkolwiek jedynie w terminach weekendowych i lokacjach takich, żebym mogła jakoś sensownie dojechać z Gdańska. Łódź jeszcze byłabym w stanie przełknąć, najwyżej pojawię się w godzinach wieczorno-nocnych.

Norochj:
Dostałem stypendium naukowe.
Kto z Warszawy i chce chlać w listopadzie? :D

Angie:
Jak ktoś jest z Warmii i Mazur to też chętnie się spotkam i kulturalnie wypiję jakiegoś grzańca w Vallhali.

AustriackiAkwarelista:
Nie mówi się "Warmia i Mazury" tylko "Prusy Wschodnie", to raz.
Dwa - Maeg ty indoktrynatorze. Ja wiem, że chcesz wszystkich sprowadzić na czerwoną drogę równości, która sprowadza się tylko do 3 metrów pod ziemią dla każdego! NIE DAMY SIĘ XD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version