Author Topic: Nabór na quasita - do 27.03  (Read 1847 times)

Livka

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 89
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2206
  • Postać: Lotte
  • Discord: Livka
Nabór na quasita - do 27.03
« on: March 20, 2021, 06:19:59 PM »
Hej!

Szukamy osób chętnych do pełnienia funkcji Quasita. Quasit zajmuje się sprawdzaniem i akceptacją czarów z laboratorium oraz dodawaniem ich do wieży magii. Sprawdza także itemki, zgłaszane przez graczy i odpowiada na wszelkie okołomagiczne pytania.

Osoba chętna musi więc być zaznajomiona z systemem magii, działającym na Torilu lub chętna do zgłębienia tego, jak on działa.

Szukamy osoby komunikatywnej, która będzie ścisle współpracować (hehe) z obecnym quasitem oraz obsami i tylko takie osoby będą brane pod uwagę.

Gwarantujemy dużo zdjęć kotów i memów na kanale rangowym. I dużo ploteczek, Serce to straszny plociuch jest. A Skaje daje tajne przepisy na smaczne jedzenie na tajnym kanale.

Nabór potrwa do 27.03 włącznie, zgłaszacie się pod postem - i powodzenia!
« Last Edit: March 20, 2021, 06:50:35 PM by Livka »

Dwarf

  • Quasit
  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Thalgrum
Re: Nabór na quasita - do 27.03
« Reply #1 on: March 20, 2021, 06:48:22 PM »
"... and my axe."

Zgłoszę się choć nie potrafię w magię Torilową jeszcze w 100% (ale w miarę szybko się uczę i lubię czary mary :D).

Waltzmark

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 17
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 2518
  • Postać: Donatien Hagard
Re: Nabór na quasita - do 27.03
« Reply #2 on: March 26, 2021, 02:56:59 PM »
Zgłaszam się.

Moje kwalifikacje? Jestem autorem aktualnego poradnika tworzenia zaklęć, jak i pierwotnym pomysłodawcą zmian w systemie magii i przedmiotów, więc znam go od podszewki. Staż mam długi, w magicznym lore jestem biegły. Lubię koty.

Pozdrawiam serdecznie.