Trzeci Materialny > Kieszonkowy Wymiar Administracyjny

Nabór na quasita - do 27.03

(1/1)

Livka:
Hej!

Szukamy osób chętnych do pełnienia funkcji Quasita. Quasit zajmuje się sprawdzaniem i akceptacją czarów z laboratorium oraz dodawaniem ich do wieży magii. Sprawdza także itemki, zgłaszane przez graczy i odpowiada na wszelkie okołomagiczne pytania.

Osoba chętna musi więc być zaznajomiona z systemem magii, działającym na Torilu lub chętna do zgłębienia tego, jak on działa.

Szukamy osoby komunikatywnej, która będzie ścisle współpracować (hehe) z obecnym quasitem oraz obsami i tylko takie osoby będą brane pod uwagę.

Gwarantujemy dużo zdjęć kotów i memów na kanale rangowym. I dużo ploteczek, Serce to straszny plociuch jest. A Skaje daje tajne przepisy na smaczne jedzenie na tajnym kanale.

Nabór potrwa do 27.03 włącznie, zgłaszacie się pod postem - i powodzenia!

Dwarf:
"... and my axe."

Zgłoszę się choć nie potrafię w magię Torilową jeszcze w 100% (ale w miarę szybko się uczę i lubię czary mary :D).

Waltzmark:
Zgłaszam się.

Moje kwalifikacje? Jestem autorem aktualnego poradnika tworzenia zaklęć, jak i pierwotnym pomysłodawcą zmian w systemie magii i przedmiotów, więc znam go od podszewki. Staż mam długi, w magicznym lore jestem biegły. Lubię koty.

Pozdrawiam serdecznie.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version