Author Topic: Nabór na Skrybę  (Read 1886 times)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Nabór na Skrybę
« on: June 30, 2019, 03:35:43 PM »
Szukamy osób chętnych do pełnienia funkcji Skryby - czyli korektora i redaktora Torilopedii. Pracy nie jest dużo - zazwyczaj polega na poprawieniu błędów językowych w zgłoszonym tekście i wrzuceniu go na wiki zgodnie z wzorem. Z tego względu od kandydatów oczekujemy nienagannej znajomości polszczyzny oraz ogarniania silnika wiki (pomagamy w nauce, ale zupełnie atechniczni ludzie odpadają).

Wpisujcie się proszę tutaj do 7.07 włącznie.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Livka

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 89
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 2206
  • Postać: Lotte
  • Discord: Livka
Re: Nabór na Skrybę
« Reply #1 on: June 30, 2019, 05:20:27 PM »
A w sumie. Zgłaszam się, korekta tekstów od lat wchodzi w skład mojej pracy, z silnikiem wiki jestem trochę obeznana, ale mam obok (dosłownie) osobę, która siedzi w tym bardziej niż ja, więc za rączkę mnie prowadzić będzie trzeba.

Mealith

  • Skryba
  • Szczur
  • *
  • Posts: 3
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2609
  • Postać: Learena Velhes
  • Discord: Learena
Re: Nabór na Skrybę
« Reply #2 on: June 30, 2019, 07:10:52 PM »
Zgłaszam się. Jestem po studiach humanistycznych i w ramach wolontariatu brałam udział w tworzeniu polskiej wersji językowej do dwóch gier.

Z systemu Wiki korzystałam raz i dawno, ale nie mam większych problemów z przyswajaniem nowinek technicznych.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Re: Nabór na Skrybę
« Reply #3 on: July 08, 2019, 10:41:13 AM »
Dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy Was obie na dedykowany kanał na discordzie :)
Dostępy do wiki dostaniecie w ciągu dnia, a teraz idę Wam powlepiać rangi :)

Owocnej pracy!
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.