Author Topic: Oświadczenie - odpowiedź  (Read 10783 times)

Eona

  • Guest
Oświadczenie - odpowiedź
« on: November 19, 2018, 11:54:56 AM »
Ogólnie nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Niestety zrobiłyście z siebie trochę pośmiewisko, spowodowane głupimi interpretacjami i nadwrażliwością.

Premedytacyjne zaproszenie Pandy? Fajna interpretacja, bo potem godzinę mieliśmy rozkminę, co za idiota ją zaprosił.

Istnienie Hateparku nigdy nie było tajemnicą, to po prostu miejsce do odreagowania. Dałybyście też bana za prywatną korespondencję? Widocznie tak.

Może głupio było wam dawać bana ponad dwudziestu osobom, które tam były i aktywnie śmieszkowały? Uwziełyście się na cztery osoby, robiąc z nich kozła ofiarnego, całkiem ignorując resztę.

Rozumiem, że Panda z powodu dumy postanowiła przemilczeć wiele pochwalnych wiadomości dla innych osób. Czy to dla obsów, czy to Spookie. Hatepark to miejsce nie tylko do szydzenia jakby nie patrzeć.

Panda, kijowy z ciebie twórca gry i niestety to przykra prawda

Eona

  • Guest
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #1 on: November 19, 2018, 12:13:10 PM »
Wiem, że to mój chłopak i niczego to nie zmienia w praktyce.


Spookie

  • Potwórca
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1362
  • Propsy: 27
  • spec. ds. NCSD
    • View Profile
  • ID: 3
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #2 on: November 19, 2018, 12:17:26 PM »
"Chwalenie innych osób" to nie są okoliczności łagodzące ludzką złośliwość, jadowitość i ogólne wysiłki w zatruwaniu społeczności. Tak chętnie oskarżacie nas o "kolesiostwo", a tego nie widzicie? Przykro mi. Nauczycie się wreszcie, że ja JESTEM sprawiedliwa i nieprzekupna pochlebstwami.

Możecie sobie prywatnie pisać co chcecie - nie jesteśmy państwem policyjnym - ale w momencie kiedy to przestaje być prywatna dyskusja i zostaje to rzucone w twarz graczki, to ja jestem zmuszona zareagować.  Odciąć zakażone tkanki, żeby ocalić resztę organizmu.

Eona

  • Guest
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #3 on: November 19, 2018, 12:18:55 PM »
Zasadniczo hipokrytką jesteś ty Panda.

Spooki, to czekam na tego bana prawie dwudziestu osób. Naprawdę. Obecnie działacie wybiórczo.

Mogę za swoje stanowisko nawet dostać bana, bo widzę, że na disco już mam.

Nemesis

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 2
    • View Profile
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #4 on: November 19, 2018, 12:27:37 PM »
Bany poszły dla tych, na których starczyło "dowodów", jeśli uważasz, że więcej osób sobie zasłużyło zawsze możesz ich wpisy zrobić publicznymi :)
Nie zachęcam do takiej praktyki, ale banów starczy dla każdego chętnego.

Eona

  • Guest
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #5 on: November 19, 2018, 12:30:49 PM »
Po prostu widać, że Panda szukała haków na konkretne osoby, a nie na ogół. To jest słabe.
Niby nie ma kolesiostwa, wszystko cacy, ale spróbuj mieć inne zdanie, to skończysz w błocie. Zawsze tak tu było.

Eona

  • Guest
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #6 on: November 19, 2018, 12:42:37 PM »
Więc +1 za wybiórczość ponownie

Nemesis

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 2
    • View Profile
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #7 on: November 19, 2018, 12:44:40 PM »


Zdanie można mieć. A jeszcze jak się je potrafi przekazywać w cywilizowany sposób to już w ogóle jest cacy :).
Jak ktoś jest chamski - niech sobie będzie.
Ale jak ktoś jest chamski i rzuca tym na prawo i lewo - to go nikt tutaj nie chce :).

Jeśli uważasz, że administracja postąpiła niesprawiedliwie (decyzja na podstawie materiału, który dostali) - Twoje prawo, moim zdaniem sprawiedliwiej się tego zrobić nie dało.

Jeśli uważasz, że Panda postąpiła niesprawiedliwie, bo w momencie jak czytała rzeczy dla niej bardzo przykre, nie zrobiła zrzutów z całej historii kanału, to zachęcam do przemyślenia tematu jeszcze raz.

Osoby, które bana dostały - zasłużyły sobie, jeśli ktoś inny wypowiadał się podobnie, to wie czego się spodziewać w momencie jak tego typu wypowiedzi staną się publiczne, a nie prywatne.

Łotr

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 101
  • Propsy: 7
    • View Profile
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #8 on: November 19, 2018, 12:49:22 PM »
Panda pewnie włamała się na tego Discorda, zhakierowała zaproszenie, potem zfabrykowała i umieściła tam wpisy pod nickami znienawidzonych przez siebie osób, a następnie przekazała Spoo. Tak było, nie zmyślam. I wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki!

Eona

  • Guest
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #9 on: November 19, 2018, 12:49:38 PM »
W sumie nawet nie potrzebuję bana.
Niech tą grę trafi szlag, niech szlag trafi osoby, które się wypowiadają nie widząc wielu rzeczy na oczy.
Żałuję czasu, który poświęciłam na pomoc w rozwoju tej gry, skoro i tak przyszła panda, by zjebać mnie za to, co na przykład przy wiki zrobiłam.
Bo Pandzie trzeba chamstwem w twarz, by dotarło. I dobrze, że bolało, może bolało choć w ułamku tak ja mnie, gdy moje starania były równane z błotem.

Nemesis

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 2
    • View Profile
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #10 on: November 19, 2018, 01:15:02 PM »
Quote
W sumie nawet nie potrzebuję bana.

Jak zmienisz zdanie to daj znać :P

Quote
Niech tą grę trafi szlag, niech szlag trafi osoby, które się wypowiadają nie widząc wielu rzeczy na oczy.
Żałuję czasu, który poświęciłam na pomoc w rozwoju tej gry, skoro i tak przyszła panda, by zjebać mnie za to, co na przykład przy wiki zrobiłam.
Bo Pandzie trzeba chamstwem w twarz, by dotarło. I dobrze, że bolało, może bolało choć w ułamku tak ja mnie, gdy moje starania były równane z błotem.

Cywilizowane, rzeczowe dyskusje są zawsze mile widziane. Podejście "trzeba chamstwem w twarz" - niezależnie od pobudek, nie będzie tolerowane.


Pozdrawiam cieplutko  :)
« Last Edit: November 19, 2018, 01:17:47 PM by Nemesis »

Va5syl

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 140
  • Propsy: 5
  • Kupię zimnioki.
    • View Profile
  • ID: 7
  • Postać: Soren
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #11 on: November 21, 2018, 12:37:25 AM »
Powiem tak, posądzanie o wybiórczość i kolesiostwo jest tutaj co najmniej nie na miejscu.
Część ze zbanowanych osób była "zaufana" miała funkcję lub z tego co słyszałem dostęp do tajnych testów.

Eona, o ile rozumiem (poniekąd) to że jesteś podenerwowana, to postaraj się uspokoić i spojrzeć na to bez emocji.
Co najmniej kilka osób z tych screenów zachowało się w sposób - przepraszam za słowa - skurwysyński. Czy mieli powody by mieć takie nastawienie do obsów? Może. Nie wiem. Mam to w dupie.
Problem w tym, że jak dla mnie to ich zachowanie było gorsze od tego co robił Leif. Leif był owszem toksyczny i rzucał mięsem w obsów i paru graczy, ale on przynajmniej się kurwa z  tym nie krył.
Część z osób które wypowiadały się w najbardziej soczysty sposób na temat twórców gry... blisko z nimi współpracowała, udawała ich dobrych znajomych, była funkcyjnymi którzy twarzą w twarz nie mieli im nic do zarzucenia. (Cholernie mnie kusiło, żeby zacząć wskazywać palcem i powiedzieć "a nie mówiłem?", ale postanowiłem sobie to darować... przynajmniej na samym początku)

Skoro trzeba "chamstwem w twarz" to po wizycie na kurwidołku Panda powinna dostać olśnienia, bo takiego wiadra pomyj jakie tam mogła znaleźć nikt na nią do tej pory nie wylał. Było parę osób które próbowały, ale no... ekhm. ADMINOFASZYZM je odstrzelił.

Więc... zważywszy na to kim była dla gry część osób które dostały bana... nie mam zielonego pojęcia dlaczego Panda i Spoo miałyby "szukać na nich haka".

A To że Rawij jej wysłał zapro... nie wiem. Z jednej strony wypadałoby go bronić, bo wkurwianie kogoś dla samego sprawiania tej osobie przykrości jest nawet poniżej mojego poziomu, ale z drugiej? Jeśli nie zrobił tego z premedytacją, to świadczyłoby o tym, że studiować prawo mogą osoby nawet z jednym jednym punktem inteligencji na KP.

Earin

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 2
    • View Profile
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #12 on: November 21, 2018, 01:49:17 AM »
Stworzenie kanału do hejtowania kogoś uważam za złe i nie obchodzi mnie, że chodziło o odreagowywania czy to, że takie rzeczy nie są znowu tak nadzwyczajne i mogę przesadzać. Uważam jak uważam. Po wrzuconych wpisach widzę, że poziom był rynsztokowy i jeżeli rzeczywiście brało w tym udział około 20 osób to jestem mocno zaskoczony. Mam prawo oceniać rzeczy tak jak chcę, nie muszę głowić się nad tym co zasługuje na bana a co jest prywatną rozmową, co powinni robić admini. Jak dla mnie samo przebywanie na takim kanale nawet bez wypowiadania się nie jest powodem do dumy, jak ktoś zabłądził tam przypadkowo to po zorientowaniu się gdzie się znalazł powinien stamtąd wyjść. A zaproszenie hejtowanej osoby na kanał by poczytała sobie jaka jest zjebana, na coś takiego brakuje słów. Coś naprawdę plugawego. Panda nie jest mi bratem ani swatem ale w tej sytuacji jest mi jej żal i jest mi przykro zwłaszcza gdy wyobrażę sobie co ja czułbym w takiej sytuacji.
Banowania i karania nie lubię bardziej niż większość graczy i zwykle, nie zawsze ale zwykle, moja sympatia jest po stronie czasowo zbanowanych i ukaranych. Tak było również na Torilu przy okazji niektórych kłótni. A w tej sytuacji nie czuję żadnej sympatii do zbanowanych ani innych co pisały podobne rzeczy.

« Last Edit: November 21, 2018, 02:08:59 AM by Earin »

Kura

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 60
  • Propsy: 8
  • Borys. Radziecki młot miłości.
    • View Profile
  • ID: 1108
  • Postać: Algard
  • Discord: Kura
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #13 on: November 21, 2018, 10:31:56 AM »
Przyszedł czas, żebym i ja dorzucił swoje trzy grosze do całej dyskusji.

Zacznę od tego, że cała ta sytuacja jest chora, po prostu chora. Doskonale rozumie, że można mieć inne zdanie niż admini. Sam, czy to zgłaszając podsumowania sesji, czy też później współtworząc V2, bardzo często spierałem się z Pandą o niektóre rzeczy. Różnica zdań jest naturalna i zdrowa. Dlatego się rozmawia, wyjaśnia i przekonuje do swoich racji. Błędy jakie popełniają teraz ludzie z Kurwidołka również zaliczyłem osobiście. Kiedy? Za Fere, gdy Toril nie był jeszcze nawet w planach. Zrujnowałem możliwość uczestniczenia w zabawie Spookie, Pandzie i kilku innym graczom, którzy dziś są moimi dobrymi znajomymi. Nie mówię w tym momencie, że błędy zostaną im wybaczone, na to nie mam wpływu. Po prostu wiem, co może stać za całą tą sytuacją. Wierzcie mi, to nie jest zdrowe. Po latach będziecie się tego wstydzić i choć teraz uważacie, że macie słuszność, w końcu przyjdzie refleksja. Wtedy ciężko wam będzie ponownie spojrzeć im w oczy.

Być może wydaje wam się, że to tylko słowa i że Panda też na was napierdala. Od ponad dwóch lat żyję i buduję z Pandą wspólny dom. To ja, jako pierwszy dowiaduje się o rzeczach które ją stresują, irytują czy po prostu ranią. Ta gra, to wasze miejsce do zabawy, dla niej jest z kolei jebanym drugim etatem. Czy może był, bo nigdy więcej nie pozwolę jej dotknąć tej gry. Nie przez to, że to jałowe czy wymaga czasu, tylko przez ludzi takich jak Eona.

Tak, wytykam palcami. Wiesz dlaczego? Bo Ty, jako jedna z niewielu powinnaś siedzieć cicho. Przypomnij sobie, skrzywdzone dziecię, ile razy Spoo lub Panda dawały Ci drugą szansę. Przypomnij sobie skradziony projekt nowej wersji gry. Jakie poszły za tym konsekwencje? Żadne. Sprawę wyciszono. Zastanów się, droga bojowniczko o wolność uciśnionych, po której stronie stoisz. Kto wysuwał ku Tobie rękę, którą po dziś dzień kąsasz?

Myślę, że widząc reakcję GRACZY, których wbrew wszystkiemu, cała ta sytuacja dotknie najbardziej (też uważam - o zgrozo- że bany to nie rozwiązanie na każdy problem), że czas się zastanowić nad waszymi działaniami.

Jesteście już dorośli. Pamiętajcie, że akcja rodzi reakcję. Tym razem skończyło się na banach. Tylko.


PS. Wszystkich tych, których tak kurewsko mocno interesuje życie prywatne Pandy i moje, pozdrawiam serdecznie. Mamy się dobrze, w następnym roku ślub, mamy dom, ogródek, w planach świnkę i pieska. Gówniaków nie, bo śmierdzą i są za głośne.

PS 2.
Co zaś się tyczy wątpliwości ludzi wobec stworzenia V2- macie rację. Ja też to czuję. Żeby nie było, niczego nie potwierdzam, bo sam również odszedłem od projektu. Spójrzcie na to racjonalnie. Komu by się chciało nad tym pracować, gdy słyszy od ludzi dla których między innymi PRACUJE, że jest zjebany i nic nie robi. Spoo też często obrywa, to nie ulega wątpliwościom. Niestety, ponownie wyszło tak, że ta gorsza grupka graczy, zakrzyczała tych, którzy potrafią docenić zarówno pracę, jak i po prostu drugiego człowieka i chcą robić to, do czego został stworzony Toril. To cholernie przykre.
Macie V1, to wciąż dobra (jak nie najlepsza) platforma do pisania sesji. Gdybyście nie wiedzieli o nowym silniku, wciąż byście tu grali więc... bawmy się? :D

PS 3.
Każdy komu się wydaje, że jest w stanie zrobić grę lepiej, szybciej, ładniej etc. niech w końcu spróbuje. Mi też się tak wydawało, dopóki nie zacząłem. Nie macie pojęcia, ile to wymaga pracy, cierpliwości i zdolności. Spróbujcie, wtedy możemy usiąść i pogadać. Zróbcie coś, zamiast tylko pierdolić bzdury.

PS 4.
Zapomniałem o Obsach, więc już się poprawiam. Jak pewnie wiecie, często nie zgadzam się ze Skaje,  z Hydrą, też nasze relacje... po prostu są. Inne zdania. Ot i wszystko ale to, czego im nigdy nie odmówię, to że zapierdalają jak dzikie, by było gdzie grać. Więc, jeśli mogę Was, drodzy współgracze o coś prosić- szanujmy i je.

DONE
« Last Edit: November 21, 2018, 10:36:09 AM by Kura »

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Oświadczenie - odpowiedź
« Reply #14 on: November 21, 2018, 02:28:48 PM »
Zamykam ten temat. Jeżeli ktoś jeszcze koniecznie będzie się chciał wypowiedzieć, proszę o cynk. Otworzę.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.