Trzeci Materialny > Alkierz

Oświadczenie - odpowiedź

<< < (2/3) > >>

Eona:
Po prostu widać, że Panda szukała haków na konkretne osoby, a nie na ogół. To jest słabe.
Niby nie ma kolesiostwa, wszystko cacy, ale spróbuj mieć inne zdanie, to skończysz w błocie. Zawsze tak tu było.

Eona:
Więc +1 za wybiórczość ponownie

Nemesis:


Zdanie można mieć. A jeszcze jak się je potrafi przekazywać w cywilizowany sposób to już w ogóle jest cacy :).
Jak ktoś jest chamski - niech sobie będzie.
Ale jak ktoś jest chamski i rzuca tym na prawo i lewo - to go nikt tutaj nie chce :).

Jeśli uważasz, że administracja postąpiła niesprawiedliwie (decyzja na podstawie materiału, który dostali) - Twoje prawo, moim zdaniem sprawiedliwiej się tego zrobić nie dało.

Jeśli uważasz, że Panda postąpiła niesprawiedliwie, bo w momencie jak czytała rzeczy dla niej bardzo przykre, nie zrobiła zrzutów z całej historii kanału, to zachęcam do przemyślenia tematu jeszcze raz.

Osoby, które bana dostały - zasłużyły sobie, jeśli ktoś inny wypowiadał się podobnie, to wie czego się spodziewać w momencie jak tego typu wypowiedzi staną się publiczne, a nie prywatne.

Łotr:
Panda pewnie włamała się na tego Discorda, zhakierowała zaproszenie, potem zfabrykowała i umieściła tam wpisy pod nickami znienawidzonych przez siebie osób, a następnie przekazała Spoo. Tak było, nie zmyślam. I wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki!

Eona:
W sumie nawet nie potrzebuję bana.
Niech tą grę trafi szlag, niech szlag trafi osoby, które się wypowiadają nie widząc wielu rzeczy na oczy.
Żałuję czasu, który poświęciłam na pomoc w rozwoju tej gry, skoro i tak przyszła panda, by zjebać mnie za to, co na przykład przy wiki zrobiłam.
Bo Pandzie trzeba chamstwem w twarz, by dotarło. I dobrze, że bolało, może bolało choć w ułamku tak ja mnie, gdy moje starania były równane z błotem.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version