Trzeci Materialny > Organizacje

Organizacje na 2.0

<< < (2/3) > >>

Kunaleśna:
Ha! MOSTROBÓJCY!
Już kiedys taką ekipę zakładałam i prawie wyszło :D

tym razem mmmmusi się udać, więc w zasadzie nie tylko przyklaskuję, ale i ulegam pokusie resuscytowania postaci do takiej ekipy :)

Z rozpędu w tym temacie podnoszę kwestię, ktora kiedys wuyszła (ale nie doszła, ż.t.p.) – jakis konkretny nawigowalny wykaz takich czynnosci magicznych, do których potrzeba komponentów z zabitych bestii. Może i wraz z przybliżonym cennikiem tych komponentów. Jakma sumiennie działać drużyna monstrobójcza, to niechaj ich cele będą celami odbiorców ich łupów, rozumicie. A nawet niechaj sobie powstanie domyslny rynek na te towary. (choć rozumiem, że tutaj bez przesady, nie? :D)

W każdym razie – działające tą czy inną metodą – popieram pomysły dot. drużyny monstrobójczej (i pomocy w wytwarzaniu całego takiego monstrobjczego etosu, if needed).
Czółko !

Wygh:
No i super. Mam już stworzoną postać pod łowców, więc chętnie zagram z zainteresowanymi. Tylko wklepię ją w profil.

Kanarek:
Ja chętnie zagram łowcą/poskramiaczem potworów. Mogę nawet postać wrzucić do akceptacji, jeśli zamierzacie grać już na 1,5.

Horrendum:

--- Quote from: Aktor on November 16, 2018, 08:08:50 PM ---Ja z kolei tworzę zakon paladynów Bahamuta, platynowego smoka. Z chęcią przygarnę prawdziwych paladynów, chętnych kapłanów oraz dobrych (z charakteru) smokobójców.
W planach walka ze złem, polowanie na niebezpieczne smoki i pokazywanie, że można zagrać ciekawą, skrajnie dobrą postacią.

--- End quote ---


Paladyner level 80 zgłasza się.

Wygh:
Zamierzamy, jak najbardziej! Kwestia jedynie założenia sesji.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version