Trzeci Materialny > Organizacje

Organizacje na 2.0

(1/3) > >>

Aktor:
Ponieważ padło takie zapytanie, a uważam, że to dobry pomysł, zakładam temat dla ogłoszeń o organizacje na 2.0.
Jak ktoś ma pomysł, chęć i szuka współgraczy, niech w postach poniżej wrzuci swoją organizację. Oczywiście same ogóły, kilka zdań. Niech będzie to jakieś pole do poszukiwań chętnych do wspólnej gry :)

Wygh:
Organizacja zajmująca się polowaniem na wszelkie bestie. Zwyczajni łowcy, gdzie sesje będą odbywały się w temacie polowań, rytuałów łowieckich, zdobywaniu nowych terenów łowieckich/baz wypadowych, towarzyskie pogaduchy przy ognisku, itp.
Będę szukał graczy, których postacie chętnie wejdą w skład takiej ekipy.

Aktor:
Ja z kolei tworzę zakon paladynów Bahamuta, platynowego smoka. Z chęcią przygarnę prawdziwych paladynów, chętnych kapłanów oraz dobrych (z charakteru) smokobójców.
W planach walka ze złem, polowanie na niebezpieczne smoki i pokazywanie, że można zagrać ciekawą, skrajnie dobrą postacią.

Vokun:
Z kolei ja szukam wszystkich tych, który szukają czegoś mrocznego i pragną dołączyć do zemsty Vokuna. W planach planarna podróż i starożytny rytuał który może nieźle namieszać ;)

Skaje:
Ooo, łowcy potworów :D Nie wiem czy tak jako całko pełnoprawny członek, ale postać z pewnością ogólnie chętna na polowania.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version