Trzeci Materialny > Przeszła fabuła

Wybory uzupełniające do Kapituły

(1/1)

Skaje:
Głosowanie uzupełniające do Kapituły!
Każdy może oddać jeden głos na swojego faworyta. Niech w skład Trybunów wejdzie najlepszy kandydat!

Torlorzelv Duthyanintu (218)Przystojny, dojrzały łowca nagród, od lat tropiący poszukiwanych, niebezpiecznych typów - ten kandydat do Kapituły zawsze stoi na straży porządku. Czy znajdzie się lepszy przedstawiciel interesów obywateli Skraju, niż ktoś tak praworządny jak Torlorzelv?

Szakran (1442)Czarujący podróżnik, archeolog i odkrywca. Ponoć w tym diabelskim ciele tkwi natura uroczego i spokojnego pieszczocha.  Kulturalny, opanowany, kwintesencja łagodności. Czy to nie idealna duma Skraju nawet jeśli nosi rogi?


Ivan Kandaskij (1698)Chyba każdy zna Browarnika z Beerahy. Czy tak prosty chłop jak Ivan Kandaskij nie nadawałby się na idealnego reprezentanta prostego ludu? Ktoś w końcu musi zadbać o ich interesy albo chociaż  dać  nieograniczony dostęp do piwa!


Edan MacTeíne  (2062)

Przystojny wyspiarz z Moonshae, szlachcic o barbarzyńskich korzeniach i wielkim sercu do tradycji. Czy jeśli wygra,  panowie w ślad za nim ubiorą kraciaste kilty?  Z całą pewnością  kobiety będą zachwycone... pytanie brzmi czy bardziej MacTeíne  czy raczej nową modą?
Grafika na iFotos.pl

Navigation

[0] Message Index

Go to full version