Author Topic: Podróż w grze  (Read 1823 times)

Ellnasar

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 36
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 67
Podróż w grze
« on: May 24, 2015, 01:29:58 AM »
Wymyśliłem sobie złotego krasnoluda kupca podróżującego po Wybrzeżu Mieczy. Jak to mogę odnieść to gry, w sensie skoro maja być te przygody, a ja chce podróżować to jak to pogodzić? :P

Angie

  • Guest
Odp: Podróż w grze
« Reply #1 on: May 24, 2015, 10:22:30 AM »
To ja może też zadam tu pytanie, nie będę nowego tematu zakładał:
-Jak będą wyglądał system podróży? Na niektórych vallherynkach wprowadzane są limity czasowe przy przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.
-Będzie kilka miast czy jedno w którym będzie się odbywała "główna" akcja?

Ellnasar

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 36
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 67
Odp: Podróż w grze
« Reply #2 on: May 24, 2015, 11:02:38 AM »
O ile dobrze zrozumiałem, to przygody takie właściwe będą prowadzili właściwi MG. Zakładając, że ukończyłem jedną z takich i chciałbym wyruszyć do nowego miasta sprzedać bądź kupić towary. I co, wtedy mam zrobić? Jak odliczyć czas, kiedy wrócę do Przystani. Ile zdobędę pieniędzy lub stracę? Myślę, że te pytania są bardziej dokładne. :P

Shagarot

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 357
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 58
Odp: Podróż w grze
« Reply #3 on: May 24, 2015, 01:02:20 PM »
Zresztą... podróże po Faerunie nie są aż tak czasochłonne... o ile tylko masz trochę gotówki. Z tego, co pamiętam, w każdym dużym mieście masz przynajmniej jednego przedstawiciela gildii podróżników. Jest to mag ze specjalizacją w szkole transmutacji, który za odpowiednią opłatą... teleportuje Cię tam, gdzie chcesz się znaleźć.
Plus chyba pomiędzy niektórymi miastami nawet otworzyli parę stabilnych portali teleportacyjnych, jeśli dobrze pamiętam...
Arin (722) - Dziś o 21:04
@Shagarot (58)  zabiłeś mnie. Jesteś moim osobistym bogiem.

Tori (72) - Dziś o 21:06
Ja to  po raz kolejny napiszę: Shag jest Mistrzem tekstówek

Sybirak

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 65
Odp: Podróż w grze
« Reply #4 on: May 24, 2015, 01:09:35 PM »
A bo to bezpieczne?Wejdzie taki woj do portalu, a po drugiej stronie wypłynie ze zbroi niczym gotowane flaczki...