Author Topic: Nabór na funkcje pomocnicze  (Read 4698 times)

Vokun

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
  • Nieumarli to takie szczeniaczki
    • View Profile
  • ID: 1365
  • Postać: Vokun
  • Discord: Vokun/gacek
Odp: Nabór na funkcje pomocnicze
« Reply #15 on: March 15, 2018, 05:54:40 PM »
ID: 1365
Która ranga Cię interesuje: Bajarz
Jako bajarz byłbym szczególnie zainteresowany wpisami do dzienników, dawaniem zalążków fabularnych i tymi podobnymi sprawami. Do ms niestety nie posiadam odpowiedniego trybu dnia, więc jeśli chodzi o ewent karczmowy będę musiał podziękować. Oferuję jednak od siebie coś innego: głowę pełną pomysłów. Moje sesje z nieumarłymi, diabłami, złymi bytami i wszelkim złem.
1- polowanie na nieumarłego, który terroryzuje wioskę
2-tajemnicze zaginięcia, nasilające się z dnia na dzień.
etc
Dla każdego nowego gracza mogę prowadzić jakąś opowieść z moich ksiąg cieni. A teraz bardziej rozpisany jeden z pomysłów na sesję.

Wśród ludów północy chodzi plotka o tajemniczym, nocnym wędrowcy mającym nawiedzać okolicę. Jego wzrok zimny jak lód a serce twarde jak kamień, którego żaden miecz nie przetnie. Przybyli na miejsce zostaną zobowiązani do rozwikłania tragicznej historii objawiającej się zjawy i poznaniu straszliwej prawdy o północnym plemieniu,
« Last Edit: March 15, 2018, 06:14:44 PM by Vokun »

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Nabór na funkcje pomocnicze
« Reply #16 on: March 18, 2018, 11:10:27 AM »
WYNIKI (w kolejności po ID)
Bajarzami zostają:
Rifu 62
Vokun 1365
Literka 1698
Aktor 1984
Eldad 2001
Pomidor 2013
Iralos 2017
Grima 2042
ddd 2082

Skrybami zostają:
Sru 1515
Mara 2183

Zdecydowałyśmy w tym naborze nie wybierać dodatkowego Quasita.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Gratulujemy wybranym :) Do tych, którzy tym razem się nie dostali, będę pisała indywidualnie z podaniem powodów, dla których zrezygnowałyśmy z ich kandydatur. Jeżeli nie zdążę teraz do południa - proszę o chwilę cierpliwości, do wieczora na pewno odezwę się do każdego z Was :)
Życzę nam wszystkim - nowym rangowym i graczom - udanej, owocnej współpracy :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.