Trzeci Materialny > Organizacje

Krwawa Pięść

(1/1)

Kura:
Dzień dobry!

Pozwolę sobie opowiedzieć Wam, drodzy współgracze o pewnej skromnej bandzie czystego zła, agresji i tego, co najgorsze można znaleźć w ludziach i nie tylko.

Kim jesteśmy?
Grupą dobrze dogadujących się ludzi, to przede wszystkim. Banda liczy sobie kilku graczy, założona została... dwa tygodnie temu, a liczba "członków" (czy zUych chujów) rośnie w szybkim tempie. W większej części, postacie które dołączyły to goblinoidy i to trzeba mieć na uwadze, myśląc o chęci uczestnictwa w naszej fabule. Animozje, obrabianie dupy i publiczne eroski są nam obce. Preferujemy zdrową rozgrywkę :)

Cele?
Ano... MAMY! Fabularne. Dlatego też niewiele mogę tu napisać, by nie popsuć postronnym zabawy, która będzie efektem dopięcia przez nas naszych planów. Jednak, jak wiadomo, bandy służą do napadów, wymuszeń, walk, przygód przygodowych (o zgrozo). Bawimy się tak na dobrą sprawę we wszystko. Jak będzie trzeba to i na bal pójdziemy, by tam zasiać nieco chaosu, przeklepać komuś mordę czy najzwyczajniej w świecie ograbić możnych z ich godności i sakiewek.

Sesje?
Stos. Można sobie wziąć ile kto chce. Prowadzimy własną fabułę, można rzec, globalną, poza tym, gramy mniejsze wątki, między sobą, by zacieśniać więzi między postaciami lub zaogniać między nimi konflikty. Opcja dołączenia istnieje, jednak, nie ma przymusu, zależnie od możliwości czasowych i samych chęci. Preferujemy Sesje Prywatne ze względu na dużą liczbę uczestników, z czasem przeniesiemy się na NK i docelowo RT. W planach własna oberża. O tym publicznie nie mówię ;) Jeszcze.

Wymagania?
Cóż, tutaj nie ma ustępstw. Musisz mieć konto na toril.pl. Masz? Wybornie! To teraz konkrety. Krwawa Pięść zrzesza tych złych. Dobre postacie mogą mieć problem z dołączeniem, o elfach to nawet nie mówię, z góry skreślamy toporkiem w plecy. Prawda, gramy ratowanie księżniczek ale tylko po to, by ją sprzedać w niewolę albo zgarnąć okup. Prawda, postacie w ekipie skoczą za sobą w ogień ale to wynika z fabuły. Gramy, by czerpać przyjemność z tej drugiej, mrocznej strony, co nie znaczy, że jest obleśnie i perfidnie. Chyba, że akurat jestem pijany...
Ogólnikowo? Ano, więc konkrety!

Rasa? Byle nie elf! Goblinoidy mile widziane. Może dostaniesz wówczas własnego goblina do znęcania się!
Charakter? Wszystko oprócz Dobrego pewno da radę, a jak nie, to zrobimy że da.
Pochodzenie? Nic nas to nie obchodzi!
Bóg? Durne pytanie, bierz co chcesz.
Klasa? Byłe dziwki, kurtyzany, murwy portowe, paladyni, idealiści i inne "dziwadła" nie mają wstępu. Oczekuję czegoś więcej od ludzi z którymi mam rozpisać sesje na kilkaset postów ;)

Support
Ano, trochę wojowników, szamanów, łuczników. Jak będziesz potrzebować do swojej sesji, to użyczymy.

Nabór?
Jest. Otwarty. Cały czas. Zastrzegam jednak, że nie przyjmuję "z ulicy". Zależy nam na zgranej, aktywnej i dobrze dogadującej się ekipie.

Kontakt?
Fb, discord lub poczta w grze. Na forum zaglądam sporadycznie, ostrzegam lojalnie.

Pozdrawiam,
Wasz Kura :)

PS.
Świadczymy szeroki zakres usług opierających się na sile fizycznej, paskudnej aparycji i długich torturach. Masz jakiś problem, który trzeba rozwiązać głośno, by Twoi wrogowie zadrżeli? Popytaj o Krwawą Pięść!

Navigation

[0] Message Index

Go to full version