Author Topic: Planowane postacie  (Read 12288 times)

Angie

  • Guest
Odp: Planowane postacie
« Reply #30 on: June 01, 2015, 06:42:49 PM »
Kot Cienia, Półelf zwykły, Grzeczny, Kobieta, 28 lat

Coria

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 71
  • Propsy: 0
  • Krocząca wśród cieni
    • View Profile
Odp: Planowane postacie
« Reply #31 on: June 01, 2015, 07:35:26 PM »
Quote
Myślę nad mieszańcem drowa z człowiekiem, ale też w mej głowie zaświtał jeszcze pomysł osoby zaklętej.. Ktoś będzie grał magiem w ogóle?

Katrich, planuję maga, ale im dłużej siedzę nad kreatorem, tym bardziej wątpię we wszystkie swoje mniej i bardziej luźne koncepcje ;p


Ubasti

  • Szczur
  • *
  • Posts: 9
  • Propsy: 0
  • Koci dziadek
    • View Profile
Odp: Planowane postacie
« Reply #32 on: June 01, 2015, 08:04:31 PM »
Bry wszystkim!

Ja planuję maga, który zamiast rzucać fireball'ami będzie zgłębiał tajniki magii i analizował ją dość dokładnie. Badał magiczne przedmioty, odkrywał przejścia międzyplanarne, dociekał istoty Splotu. Zastanawiam się też nad zaakcentowaniem fanatyzmu religijnego postaci (żarliwie modli się do Mystry) i zrobienia "wieloklasowości" (wiem, że w grze klas nie ma), mag/kapłan. Dzięki temu byłaby dostępna magia wtajemniczeń i objawień. Z drugiej strony to ciekawy paradoks, że magowie czerpią ze Splotu, czyli de facto Mystry, zaś Kapłani omijają Splot, ale i tak czerpią od Mystry... :P

Katrich

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Planowane postacie
« Reply #33 on: June 01, 2015, 10:26:24 PM »
Noire ja też jak włączyłem tego kreatora postaci to wszystkie moje pomysły szlag trafił ;p Ale nadal mag by się przydał tylko właśnie taki od przemian, klątw itp. No i został by wrogiem w sumie mojej postaci.. Moja wyobraźnia zaczyna znowu działać.. ciekawe ;p
Się pali, się pije, się żyje :)

Coria

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 71
  • Propsy: 0
  • Krocząca wśród cieni
    • View Profile
Odp: Planowane postacie
« Reply #34 on: June 01, 2015, 11:40:03 PM »
Katrich, jak chcesz to skrobnij do mnie, PM-ką forumową czy grową (id 61), a nuż coś się wykluje ;p Bo póki co to jednak spasowałam; już prawie że kreator skończyłam, doszłam do uwag dla MG i takie.. "no niee, bez sensu to, a może inaczej..."

Niemniej jedno jest pewne: magia w ten czy inny sposób będzie obecna :3

Tori

  • Zasłużony
  • Otiag
  • *
  • Posts: 108
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 72
  • Postać: Clair
  • Discord: Tori
Odp: Planowane postacie
« Reply #35 on: June 04, 2015, 04:25:53 PM »
Planowane postacie. No z tym może być problem, bo pomysłów kilka i nie wiadomo, za który się zabrać. ^^"

1. Człowiek-wojownik. Syn emerytowanego poszukiwacza przygód, sam stawiający pierwsze kroki w tej profesji. Młody i nieco naiwny, marzy mu się zostać wielkim rycerzem co to ratuje dziewice i księżniczki przed smokami i innymi potworami. Jako że od czegoś trzeba zacząć, to i startuje jako rekrut do straży miejskiej, aby udoskonalić bojowe umiejętności i nabyć niezbędnego doświadczenia. W walce posługuje się mieczem i tarczą.

2. Druido-zielarz. Elf o pogodnym usposobieniu, wieczny optymista co to nawet w najgorszej sytuacji stara się znaleźć pozytywy. Pół dnia spędza w okolicznych lasach na zbieraniu wszelakiego zielska, aby przez drugie pół sprzedawać na miejskim rynku to co zebrał, oraz ewentualne specyfiki z tego przyrządzone (czyli mikstury lecznicze, odtrutki itd). Unika walki, a jak musi, wspomaga się sztyletem i druidzkim sierpem.

3. Półelfi Łowca - samowystarczalny człowiek lasu. Samotnik. W dziczy czuje się lepiej niż w mieście i nie przepada za towarzystwem (miewał nieprzyjemności przez bycie półelfem). Zarabia sprzedając skóry upolowanych zwierząt, oraz rozwiązując kłopoty z miejscową fauną (od szczurów w piwnicy, przez dziki rozkopujące kartoflisko, aż po niedźwiedzia polującego na owce). W walce posługuje się łukiem, oraz dwoma krótkimi mieczami. Jeśli pozwala mechanika, to ma też zwierzaka, ptaszora (kruka albo sowę), który pełni rolę zwiadowcy.

4. Ludzka kobieta - w połowie łotrzyca, w połowie bardzia, w całości chaotycznie-niepoczytalny sprowadzacz kłopotów na siebie i drużynę. Mówi to co myśli i nie zawaha się skrytykować zarówno niepozornego niziołka, jak i przerośniętego pijanego półorka. Nie darzy sympatią paladynów i wszelkich ugrupowań, które aż do przesady trzymają się litery prawa. Marzy jej się odszukanie wielkiego skarbu, który pozwoliłby jej wieść dostatnie życie. Zna kilka prostych magicznych sztuczek, dzięki którym dorabia sobie dając magiczne przedstawienia na głównych placach, czy w tawernach. Pomaga jej w tym tresowana czarna kotka (znów, o ile mechanika zezwala). Dziewczyna ma też pewien mroczny sekret z przeszłości (powiązany z jej złodziejskim wyszkoleniem), od którego stara się uciec. W walce posługuje się krótkim mieczem i sztyletami.

Norochj

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 270
Odp: Planowane postacie
« Reply #36 on: June 05, 2015, 01:15:02 AM »
Czyli wszyscy chcą być fabularnymi powergamerami? :D Nikt nie chce zostać przyjaznym nieudacznikiem? Myślałem nawet o drużynie nieudaczników. Miła odmiana po dziesięciu latach obserwowania graczy prześcigających się w epickich czynach.

Salem

  • Guest
Odp: Planowane postacie
« Reply #37 on: June 05, 2015, 01:23:53 AM »
Zgłaszam się ze swoją ciapowatym, pierdołowatym kłębkiem miłości do drużyny nieudaczników.

edit: Poważniej - z pewnością nie wszyscy.
« Last Edit: June 05, 2015, 01:28:29 AM by Salem »

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Planowane postacie
« Reply #38 on: June 05, 2015, 01:28:11 AM »
Mogę zostać waszą niańką, która wcale nie będzie miała w stosunku do was dziwnych planów XD
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Norochj

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 270
Odp: Planowane postacie
« Reply #39 on: June 05, 2015, 08:36:51 AM »
Salem, to proponuję taki podział patentów w drużynie: ja będę pakował się w kłopoty, a Ty będziesz pakował się w kłopoty.

Salem

  • Guest
Odp: Planowane postacie
« Reply #40 on: June 05, 2015, 09:01:02 AM »
@Kass: Brak dziwnych planów? Jak to tak? O co chodzi?
@Norochj: Jasne. Mogę też Ciebie pakować w kłopoty, w ramach dodatku.

Sybirak

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 136
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 65
Odp: Planowane postacie
« Reply #41 on: June 05, 2015, 09:23:43 AM »
Ja chcem do drużyny :3

Crowell

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 88
  • Propsy: 0
  • Mistrz kowalstwa chcący zostać uzdrowicielem
    • View Profile
  • ID: 56
  • Postać: Gintar Yrozingan
Odp: Planowane postacie
« Reply #42 on: June 06, 2015, 12:28:32 PM »
To teraz potrzeba tylko złego bohatera który lubi zabijać drużyny, ktoś już obstawił tę rolę? :D
Chętnie bym przeczytał sesję w której banda nieudaczników próbuje przeżyć taki atak ;D

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Planowane postacie
« Reply #43 on: June 06, 2015, 12:43:32 PM »
Wieeeeesz, jak mówiłam. Wcale nie mam co do nich dziwnych planów. Nie, nie. Skądże znowu.
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Salem

  • Guest
Odp: Planowane postacie
« Reply #44 on: June 06, 2015, 01:15:21 PM »
E, to nic nam nie grozi. Zabijanie nie jest w końcu "dziwnym planem".