Author Topic: Pytanie o grę.  (Read 3109 times)

Gaspar Nog

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Gaspar Nog
Pytanie o grę.
« on: March 09, 2018, 10:47:03 PM »
Witam.

Kiedy można spodziewać się, że gra wróci do normalności? Czekam już trzeci dzień i mój profil jest dalej niesprawdzony i oczekuje na akceptację...

Pozdrawiam.

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #1 on: March 09, 2018, 10:56:33 PM »
hej :)

bardzo bym chciała, żeby problem był już rozwiązany - niestety jesteśmy zależni od czasu wolnego Moskiera, administratora technicznego gry. głupio byłoby zepsuć coś jeszcze w pośpiechu, więc lepiej dać mu czas na spokojnie.

za zaistniałe niedogodności serdecznie Cię przepraszam.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Arinella

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 16
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 722
  • Postać: Arinella Seliadan
  • Discord: Arin
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #2 on: March 10, 2018, 12:57:46 PM »
Jest dużo teorii na temat tego, co się stało. Czy możemy poznać oficjalną wersję?

Aberald

  • Guest
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #3 on: March 10, 2018, 12:59:22 PM »
A skoro nie wygląda na to, że coś ma się poprawić, to może... Grajmy po prostu dalej?

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #4 on: March 10, 2018, 01:06:04 PM »
Oficjalna wersja jest nadal taka sama - został wgrany backup bazy sprzed kilku dni - a Moskier pracował ostatnio po kilkanaście godzin dziennie, więc nie miał czasu tego naprawić, czyli wgrać tego nowszego.

Co do grania dalej - osobiście wolałabym żeby przywrócono konta userów którzy zdążyli się zarejestrować, a nawet zostać klepnięci, oraz zgłoszenia, bo to wszystko zginęło, nie tylko odpisy.
Nawet zresztą jeślibyśmy mieli machnąć ręką i grac dalej - to i tak czekamy na Moskiera, żeby nie było tak, że my idziemy dalej, a on jednak przywraca to wszystko ;p
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Gaspar Nog

  • Szczur
  • *
  • Posts: 6
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Gaspar Nog
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #5 on: March 10, 2018, 03:22:06 PM »
Quote
Grajmy po prostu dalej?

Jak mam grać dalej, skoro profil mam niezaakceptowany? Ktoś zaakceptuje, a potem zostanie wgrane coś innego i będzie chaos. :D

Quote
za zaistniałe niedogodności serdecznie Cię przepraszam.

Ok. To czekamy. Mam nadzieję, że nie będzie to trwało tygodniami :P


Ref

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 181
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 822
  • Postać: Carret
  • Discord: Ref
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #6 on: March 10, 2018, 03:27:11 PM »
w sumie to jak będzie z nauką czarów? Będziemy o jakieś 5 dni do tyłu, nie?
nie
zawód? Design wzorów obić w komunikacji miejskiej

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #7 on: March 11, 2018, 04:21:30 PM »
za to wszyscy po równo ;p

sesje, profile, konta i zgłoszenia zostały przywrócone, więc już śmiało można z powrotem grać. jeszcze nie ma poczt i rep, ale już nic nie powinno zginąć.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #8 on: March 12, 2018, 12:41:51 AM »
A czy nową treść w zakładkach usuwało również? Sądzę, że tak, skoro wszystko. Mam wrażenie, że zmieniałam ich treść i tych zmian nie ma. :) Zastanawiam się, czy je również cofnęło, czy po prostu sama coś przegapiłam, nie zapisując, a jedynie robiąc podgląd. Spodziewać się powrotu, czy robić od nowa (duży problem to nie jest, by nie było)?

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #9 on: March 12, 2018, 01:04:13 AM »
tak, nową treść w zakładkach też cofnęło i Moskier miał je już przywrócić (tzn wiem, że robił profile i wydaje mi się, że mówił, że skończone). jeśli możesz zrobić sama na nowo, to tak na pewno będzie szybciej :)
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #10 on: March 12, 2018, 01:11:16 AM »
Poczty też nie mam (wiem, bo mi wcięło organizacyjny do nowej sesji), więc najpierw może po prostu poczekam. Dzięki za info. :)

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Pytanie o grę.
« Reply #11 on: March 12, 2018, 08:38:15 AM »
Poczty i rep jeszcze nie ma niestety. Tez czekam ;p
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.