Author Topic: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.  (Read 36945 times)

Norochj

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 28
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 270
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #45 on: October 25, 2015, 12:17:05 AM »
Cześć Ogur!
Ja już się dowiedziałem, ile tu znaczy moje doświadczenie w tekstówkach, więc od razu informuję, że to od ilu lat gramy może nam wystarczyć wyłącznie na przedłużanie sobie męskości  :D

Leniwiec

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 23
  • Propsy: 0
    • View Profile
    • Mniejsze leniwe hobby
  • ID: 113
  • Postać: Maiqirelle Seliadan
  • Discord: Leniwiec
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #46 on: October 25, 2015, 02:21:52 AM »
Nie mam męskości, więc mogę powiedzieć, że gram odkąd Thindil pokazał światu Vallheru, albo i jeszcze dłużej. Cóż. Jeszcze dłużej, bo miałam mniej niż trzynaście lat, gdy po raz pierwszy zobaczyłam podręcznik D&D i powiedziałam: "Kurde, to bez sensu". Potem zakochałam się w Starym Świecie, a jeszcze później pojawiło się thindilowe Vallheru, które zrobiło ze mnie nooba totalnego i nauczyło nowych zasad, które nijak się miały z tym, co znałam.
Na imię mi Paulina Kinga, mam 28 lat, mieszkam w Łodzi i pracuję na zajebiście nudnym stanowisku w zajebiście nudnej korporacji. Moim największym wyczynem jest bycie przełożonym (choć mi za to nie płacili) Hydry :3
Wielu z Was zna mnie pod innymi imionami. Z reguły nie gram na pół gwizdka, choć jestem leniwcem i zdarza mi się odpisywać długo. Jestem fanką sesji Hydry. Jestem w ogóle fanką sesji, tj. lubię je czytać. Brać udział as well.
O, i lubię leniwce.
Gry fabularne.
Dobre sesje?
Te kiepskie też, jeśli szczypta humoru jest obecna.
Carl Grimes i jego fryzura. Głównie fryzura, hell yeah.
Moja postać, nawiedzona (tu coś wstawię), szuka brata. Normalnego. Nie nawiedzonego. Zgłoszenia ID 113.
« Last Edit: October 26, 2015, 01:19:05 PM by Leniwiec »
...who knows?

Hydra

  • Bajarz
  • Banshee
  • *
  • Posts: 1064
  • Propsy: 25
    • View Profile
    • Warsztat MG
  • ID: 89
  • Postać: Meresankh
  • Discord: Hydra
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #47 on: October 25, 2015, 07:41:06 AM »
...ojej. Ale tak publicznie, Xall?  <tu ten emot, który się rumieni, a którego Hydra nie widzi na pasku>
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

22:56] Melweddyn (2247): Po argumentacji Hydry każdy zamyka się w sobie.

Raqq

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 335
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #48 on: October 25, 2015, 08:13:03 AM »
No to witam. Mam na imię Patryk, student politechniki, lat 21, Wrocław.

W tekstówki generalnie nie grywam, ale w latach przed-studiowych łupaliśmy z ekipą w najróżniejsze RPGi, także D&D i Forgotteny. Moja pamięć dotycząca geografii i świata nieco się już stępiła, ale staram się to nadrabiać. Na Toril zaprosił mnie właśnie kolega z sesji, postanowiłem dać projektowi szansę. Aha... i nigdy nie gram ludźmi, bo są okropnie nudni ;)

Pozdro i do zobaczenia w karczmie!

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #49 on: October 25, 2015, 10:45:36 AM »
O, dziewczyna z Łodzi! Witej Leniwcze :D
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Leniwiec

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 23
  • Propsy: 0
    • View Profile
    • Mniejsze leniwe hobby
  • ID: 113
  • Postać: Maiqirelle Seliadan
  • Discord: Leniwiec
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #50 on: October 26, 2015, 01:06:37 PM »
Teehee. Jestem wylewną osobą i lubię okazywać swoje emocje publicznie, Vas <3

Dziewczyny z Łodzi są najfajniejsze :D
...who knows?

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #51 on: October 26, 2015, 01:15:15 PM »
Wiem że są :]
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Mahranne

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 46
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 2023
  • Postać: Mahranne
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #52 on: October 26, 2015, 03:07:11 PM »
No to i czas na mnie.
Jestem Patrycja, mieszkam w Katowicach, 27 lat, a w gry to gram odkąd pamiętam. Na oko to tak od 2004-2005 rok, bo mam pamięć dobrą ale krótką :D A skleroza to siostra moja rodzona i nie opuszcza mnie nigdy.
Nie studiuję, już skończyłam, pracuje w szkole. Mam czarnego kota, 3 letniego potworka, zwanego synem i prywatny obiekt dręczeń zwany potocznie mąż :)
Jestem molem książkowym. Czytam wszystko co mi w łapki wpadnie, ale okupuje głównie działy fantastyki i kryminały. Lubię bajki Disneya(do tej pory ryczę jak oglądam Króla Lwa). Boje się oglądać horrory, bo mi się śnią potwory po nocach. Jestem tchórz i cykor. Ogólnie nudne ze mnie stworzenie, jak flaki z olejem :D

Cynka

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 12
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 315
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #53 on: October 31, 2015, 11:50:35 AM »
W takim razie mnie też wypada się przedstawić. Mam na imię Martyna, 19 lat i pochodzę z Gdańska. Właściwie to moja pierwsza w życiu tekstówka, także nie jestem doświadczona, ale wygląda to na dobrą zabawę. Interesuję się głównie komiksami i animacją, sama dużo rysuję. Poza tym lubię gotować, jeść, czytać, włóczyć się  :D

Lhia

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 87
  • Propsy: 0
  • Her Serenity
    • View Profile
  • ID: 441
  • Postać: Ashayell Agrivar
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #54 on: November 01, 2015, 09:45:37 PM »
Jestem Aśka, zwana też Lhia (albo inaczej, różnie na mnie wołają). wiekiem pewnie zawyżę wam średni, gdy mam już 3 krzyżyk na karku, co nie przeszkadza mi w marnotrawieniu czasu na różne aktywności około rpg-owe (komputerowe, sesje na żywo, sesje przez komunikatory, pbf-y,larpy, planszówki...). I gdy na grupie fejsowej ktoś wrzucił info o Torilu nie mogłam się oprzeć ;p.
Passion has overthrown tyrants and freed prisoners and slaves. Passion has brought justice where there was savagery. Passion has created freedom where there was nothing but fear. Passion has helped souls rise from the ashes of their horrible lives and build something better, stronger, more beautiful

Zet

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 373
  • Propsy: 13
    • View Profile
  • ID: 1442
  • Discord: Zet
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #55 on: November 02, 2015, 05:31:26 PM »
Cześć wszystkim,
jestem Zet. W tekstówki jako takie praktycznie nie grywałem, choć kiedyś kilkakrotnie liznąłem temat. Zdarzało mi się grać po różnych czatach, ale to było lata temu.
W RPG zacząłem grać jeszcze w poprzednim stuleciu, mam za sobą trochę ADD, DD różnych edycji, nieco WH, w tym WH40k, 7th Sea, Monastyr, Neuroszmira, WoDy wszelkie starsze i nowsze, DeadLandy, Dzikie Pola i pewnie kilka jeszcze systemów, o których zapomniałem.
Chętnie zabawię tutaj na dłużej :)

Friss

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 152
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 1307
  • Postać: Altair Dar-Mingħajr
  • Discord: Friss
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #56 on: November 02, 2015, 05:56:22 PM »
Czołem! ;)

Jestem… Friss. Zarejestrowałam się pod tą ksywką i pod nią się zaaklimatyzuję. Prywatnie dzieli mnie z moją kraśką prawie wszystko (może poza poczuciem humoru, które prawdopodobnie mam), na czele z faktem, że nie wywijam młotem. No cóż… Ileż można grać ludzkimi pięknisiami, zobaczymy, jak się Fryśce poszczęści.

Gry tekstowe łączą moje cztery zamiłowania: do literek i składania ich w barwne, sugestywne obrazy; do gier różnej maści, nawet niekoniecznie fabularnych, ale z jakąś cząsteczką fabuły; do zabaw wyobraźnią, fantazji i światotwórstwa; do odgrywania ról. O Torilu przeczytałam na Yggdrasilu i… chlup! — skoczyłam w temat. Pomyślałam, że to może być tekstówka, jaką zawsze chciałam zobaczyć. Światów FR nie znam w zaawansowanym stopniu, ale lubię, a reszta mnie skusiła, mam nadzieję, że na dłużej. Bardzo miło zaskoczył przy tym fakt, że wśród całkiem już sporej liczby graczy istnieje taka różnorodność wybieranych postaci, a sporą reprezentację mają rasy pozornie mniej popularne, jak np. niziołki. Wygląda na to, że będzie z kim pograć, o ile środowisko się nie zhermetyzuje za bardzo. Ta trzymać! Opowieść jest najważniejsza.

Prywatnie: mieszkam w centralnej Polsce; czytam książki i piszę o książkach, słucham muzyki przeróżnej (od mechanicznego grzechotania po zaśpiewy białym głosem); lubię postapokalipsę; jestem nocnym Markiem, tworzę krótkie formy literackie i marzę o tej dłuższej, interesuje mnie wszystko i nic — mam wiecznie „nabity” czerep.

*I wcale nie lubię aż tak bardzo piwa. ;)*

Dertmoa

  • Szczur
  • *
  • Posts: 1
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #57 on: November 03, 2015, 11:37:14 PM »
Witam.
Mam na imię Marta, mam 2x lat, mieszkam w Gdańsku i mam bardzo specyficzne poczucie humoru. Sporą grupę, która już się przedstawiła znam/widziałam na innych grach. Mój wrodzony sceptycyzm zabrania mi się radować z nowej gry, ale żywię nadzieję, że miło spędzimy czas na wyżynaniu sobie drogi pomiędzy orkami.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #58 on: November 06, 2015, 06:59:07 PM »
Alo halo.
W internecie wiele imion miałem, jednak tutaj przedstawię się mym najpopularniejszym, czyli "Węgiel". Możecie nazywać mnie Węgielkiem (Węglusiem *3*).
Nie, nie powiem wam skąd ta ksywa się wzięła. Głównie dlatego, że sam tego nie wiem.
Mam za sobą 21 zim. Obecnie zajmuję się "próbowaniem" studiowania. Dlaczego próbowaniem? Ponieważ już trzeci raz podchodzę do pierwszego roku. Tym razem na kierunku "finanse i rachunkowość". Dawniej siedziałem na PG w informatyce i "automatyce i robotyce".
Jestem genetycznym introwertykiem. Teraz nie jest to choroba rozwinięta w stanie krytycznym, acz dawniej było ze mną koszmarnie. Można powiedzieć, że dopiero teraz uczę się funkcjonowania w społeczeństwie.
I w sumie nieźle mi idzie. Mam dziewczynę (niestety, przykro mi drogie panie), jestem członkiem GSF Alkor, gram w planszówki, pecetówki i Erpegi. Lubie żreć (kocham *.*) nie jestem gruby, nie jestem otaku, nie jestem furry. I chyba nie jestem też psychopatą ( póki co zwłok nie znaleźli). Lubię broń białą i sztuki walki nią (niestety tylko z widzenia, aczkolwiek może kiedyś do jakiegoś klubu dołączę). Ćwiczę aikido póki co (planuje skończyć jednak...motywacja mi się wypaliła. Acz problem będzie co z tuniką i kijami zrobić.). A tak to...w sumie nic, taki nudny random ze mnie.
Aha, lubie też czytać. Teraz czytałem płomień i krzyż J.Piekary i to cudo sprawiło, że nabrałem ochoty grać praworządnyki dobrymi.
Więcej chyba nie trzeba. Nie wiem. Nie znam sie na tym. :/
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Daezara

  • Szczur
  • *
  • Posts: 5
  • Propsy: 0
    • View Profile
    • Looking for the Happiness
  • ID: 439
  • Postać: Primay
  • Discord: CassMyrr
Odp: Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.
« Reply #59 on: November 08, 2015, 04:04:31 PM »
Hej, jestem Kinga, chociaż w internecie najczęściej jestem Cassiel. Studiuję dziennikarstwo ze specjalnością fotografia i zaocznie odbębniam szkołę policealną na kierunku technik informatyk.
Jeśli eter pozwoli, chciałabym zostać reporterką radiową, ostatecznie już może być ten fotoreporter :D Zawsze chciałam trenować szermierkę, ale jakoś nie wyszło... Prywatnie piszę tony opowiadań i staram się nie ześwirować z nadmiaru wyobraźni. Co jeszcze o mnie? Nie jestem pewna, ale jak coś, to na pytania chętnie odpowiem :D