Trzeci Materialny > Plecak Hewarda

Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.

<< < (2/16) > >>

Vitkacy:
Żodyn ni wie iżech Witek z Warszawy. Żodyn. Z wykształcenia socjolog. Z pracy motorzysto-ubranio-ubierator, który ma dość swojej roboty i chce do warsztatu bo ludzie go denerwujo.

Moja poprzednia ulubiona tekstówka zmarła, byłem przy kilku próbach reanimacji, ale jak coś stanie się za zimne to nawet się jeść odechciewa. Także tyle :D

Va5syl:
Tomasz z Bielska, z wykształcenia "Prawietechnik: Grafik-Drukarz", z wyznania agnostyk, z zawodu "monter", z samopoczucia średnio, bo mi Panda świnią groziła (kiedyś tam).
Studiowałem informatykę, ale nie polecam jeśli ktoś nie jest w 100% przekonany że to dla niego, aktualnie pracuję gdzieśtam robiąc cośtam, ale mam zamiar powrócić na studia, tylko na jakiś inny kierunek.
W tekstówki gram od kilku lat (chyba trzech), a przez ten czas przerobiłem ich sporo... Nie będę wymieniać bo mnie Spookie&Panda inc. zbanują za reklamę ;_; (antyreklama to wciąż reklama?)
Moje hobby to tekstówki (duh.) gry wideło (nienawidzę Dark Soulsów, ale szczerze je polecam. Szczególnie reedycję dwójki) słuchanie dobrej muzyki (szczególnie tak by dać do zrozumienia sąsiadowi piętro niżej, że gra na fortepianie o 7dmej nad ranem jest zła)
To chyba tyle.
Dziękuję, dobranoc.


Ps.: Moskier ma imię :O

Spookie:
Za byle co nie banujemy  ;)

Keicam:
Witam. Jestem Keicam i z tekstówkami w necie miałem do czynienia tylko raz, ale to wystarczyło, żebym uznał ten typ gier, za mój ulubiony  :)
Poza tym dość dużo gram w typowe RPG'i "na kartkach", więc powinienem dać radę ;)

Mam tylko jedno pytanie. Czy gra będzie działała również na telefonach/przenośnych konsolach? Aktualnie jestem odcięty od mojego PC'ta (strzelił focha i padł jakiś miesiąc temu), a ja, na razie, nie mam pieniędzy, czasu i możliwości naprawienia go.

Spookie:
Tak, gra działa na małych ekranikach :) Choć może nie jest to tak wygodne jak na komputerze :(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version