Trzeci Materialny > Plecak Hewarda

Opowieść jest najważniejsza. Opowiedz nam o sobie.

(1/16) > >>

Spookie:
Witajcie, jestem Spookie, należę do grona Potwórców i to na mnie spadł (niezbyt ponury) obowiązek rozpoczęcia tematu zapoznawczego :). Prywatnie mam na imię Zuzanna, studiowałam filologię angielską, mieszkam we Wrocławiu, moją największą pasją są gry komputerowe, a z tekstówkami mam do czynienia od kilku lat, choć dopiero od niedawna gram w nich fabularnie, a nie tylko mechanicznie. Spodobało mi się to do tego stopnia, że stwierdziłam, że nie potrzeba mi wcale klikania w łowienie ryb, czy ścinanie drzew :P Okazało się, że jest parę osób o podobnych poglądach. Razem zrobiliśmy Toril, do którego zaprosimy Was już niedługo. Teraz natomiast zachęcam Was do przedstawienia się i opowiedzenia reszcie kim jesteście.

Matt:
Witajcie! :)

Jestem Matt i nie jestem największym w świecie fanem tekstówek, ale przez parę lat grałem w jedną z nich, głównie dla ludzi i klimatu, jaki sobie razem tworzyliśmy. Od dłuższego czasu jestem poza obiegiem, ale mam zamiar dać sobie szansę z Torilem i kto wie, być może moja miłość do sesji odżyje. ;)

Jeśli nie, zawsze można liczyć na moje zamiłowanie do (bez)sensownego spamowania forum. W tym temacie nigdy nie zawodzę.

Trzymam kciuki za projekt. :)

M.

Skaje:
Hej, jestem Skaje i jestem tekstówkoholikiem.

Znaczy, byłam, bo moja ulubiona od dłuższego czasu leży i kwiczy. Dlatego mam nadzieję, że ten projekt wypali, tym bardziej, że uwielbiam Zapomniane Krainy <3

A tak ogólnie to jestem dziewczyną, studentką informatyki/grafiki, mieszkam sobie w Łodzi i okolicach, lubię koty i spanie. Moją największą pasja jest spanie.
Aha, wspominałam o spaniu?

Angie:
Dzień dobry. Jestem Angie i jestem facetem (chociaż na Torilu będę miał postać kobiecą). Mieszkam na północy Polski. W tekstówki gram od baaardzo dawna, a w najbliższym czasie będę o nich pisał pracę naukową.
Uwielbiam losować sobie (i innym) postaci, więc jeżeli nie macie pomysłu na takową, to walcie do mnie jak w dym. Świeża, wylosowana postać to fajne wyzwanie!

Moskier:
Witam, ja jestem Dominik ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś na jakimkolwiek zlocie/spotkaniu z gier RPG używał mojego imienia, więc będę Moskier :)

Z wykształcenia jestem rzeźbiarzem, obecnie studiuję informatykę i pracuję w branży IT. Poza studiami i pracą jestem zapalonym graczem gier video, ale ma to również swoje przełożenie na tekstówki z którymi mój romans zaczął się jakieś hmm 8-9 lat temu?

Na Toril jestem administratorem technicznym i realizuję różne dzikie pomysły reszty Potwórców :D W mojej głowie również siedzi kilka innowacji, których mi zawsze brakowało w vallherynkach więc gra będzie stale rozwijana :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version