Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Spaślak

Pages: [1]
1
Warsztat Gonda / Grupy do poczty
« on: April 28, 2018, 11:00:59 AM »
Pomysł:

Dodanie do poczty możliwości stworzenia "grupy" do której można wysyłać pocztę. Tworzymy grupę, dodajemy do niej osoby, zapisujemy i możemy potem w przyszłości wysyłać do tej grupy wiadomości na poczcie bez dodawania ręcznie ludzi za każdym razem. Byłoby to fajne wsparcie dla wszelakich organizacji, grup graczy czy kultów, które mają pewną ilość członków i wysyłają co jakiś czas wiadomości, informacje związane z działaniem.

2

3
Alkierz / Odp: Gorzkie żale
« on: March 14, 2018, 09:25:19 AM »
Ja w sumie zgadzam się z Hydrą w większości.

Jeśli chcesz to zmienić - zmień to. Pewnie nie będzie to proste wyzwanie, bo żaden gracz nie zrezygnuje nagle np. ze swojej browarni, bo akurat ty uznałeś, że zdobył ją za łatwo. Ale żadne odgórne zakazy czy kolejne tony zasad tego nie zmienią. Jest tak jak pisze Hydra - gracze wiedzą na co mają ochotę. To gracze muszą chcieć coś zmienić. Więc jeśli uda ci się ich przekonać to good job. Zgłosiłeś się na bajarza, będziesz miał okazję nieco popracować nad wdrożeniem swoich przemyśleń.

A co do punktu 4. - jak nie ma MG? Są, tylko trzeba ich poszukać, a nie liczyć, że spadnie z nieba. Daj ogłoszenie na https://discord.gg/9pJVytG, może się ktoś znajdzie ze zbieżnym pomysłem na fabułę. Są akurat cztery zlecenia.

4
Plenarne ścieżki / Odp: Gracz szuka sesji
« on: March 12, 2018, 09:06:27 PM »
Hej! W ramach powstającego Cechu Poszukiwaczy Przygód, stworzyliśmy kanał na Discordzie do poszukiwania sesji i współgraczy. Może na niego wbić KAŻDY, można umówić się tam na sesję z kimś, zaoferować się jako poszukiwacz przygód/najemnik albo zlecić komuś wykonanie zadania. Ogólnie to platforma, gdzie będziecie mogli znaleźć dla siebie fabułę i kumpli/kumpele do niej <3 Ponadto można tam handlować komponentami i docelowo będą też miejsca do rozgrywki fabularnej.

Bardzo pięknie zapraszam Was na: https://discord.gg/9pJVytG

tl;dr: JEST KANAŁ NA DISCORDZIE DO SZUKANIA GRACZY DO SESJI, CHODŹCIE

5
Od teraz moje nowe sesje będą publikowane też (a nawet głównie) tutaj: https://discord.gg/3KVxEtP

Sesja: Gnidy i insekty

Ilość osób: 3

Ryzyko: Spore

Opis: Na szlaku między Berdusk a Asbravn zaczęły znikać karawany. Mówi się, że to wina jakiegoś gigantycznego robactwa... i że parę karawan zostało ocalonych przez dzielne gobliny, które pomogły handlarzom w ochronieniu się przed paskudnymi insektami. Żmija, opiekunka poszukiwaczy przygód z Cechu i Zbrojny Kawaler, karczmarz z Berdusk, szukają odważnych śmiałków, gotowych zbadać tajemnicze ataki...

SESJA NA VOICECHACIE! Odbędzie się w tę sobotę, w godzinach 10 - 14 i 16 - 20.

6
Archiwum / Odp: Nabór na funkcje pomocnicze
« on: March 12, 2018, 03:29:12 PM »
ID: 62

Ranga: Bajarz


Pages: [1]