Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Kanarek

Pages: [1] 2
1
Warsztat Gonda / Re: Mapa z lokacjami biznesów postaci
« on: October 26, 2019, 06:01:16 PM »
Tak, ja chciałbym zaznaczyć, że "Alchemiczna medycyna Horace'a Marakhill'a" odmienia się bez apostrofu przy nazwisku :D

2
Plenarne ścieżki / Re: Sesje u Wygha
« on: July 31, 2019, 07:20:25 PM »
Aed Conway, idealny kandydat

3
Plenarne ścieżki / Re: Matka Plonów
« on: July 01, 2019, 08:57:22 PM »
Jak nikt inny, z kim nie grasz się nie zgłosi to ja chętnie, w osobie Aeda Conwaya

4
Plenarne ścieżki / Re: Zaginione - nabór na sesję
« on: March 19, 2019, 12:02:02 PM »
Ja, w roli Solomona Zé Keti

5
Plenarne ścieżki / Re: Zbieramy ekipę do grania w Deadlandy :o
« on: March 05, 2019, 02:08:37 PM »
Ja chętnie.


6
Plenarne ścieżki / Odp: Gracz szuka sesji
« on: November 19, 2018, 03:23:29 PM »
#zagram (ale nie z Hydrą, bo z nią już gram :D) #niepoprowadzę

Szukam gry dla mojego obszczymurka, wygnańca z Moonshae, rębajły i powstańca, Angusa MacLachlana. Wynajmę go do wszelkiej pracy wymagającej siekania osób (nieważne dobrych czy złych). Jeżeli potrzebujesz do swojej fabuły najemnika, to pisz! Ja się dostosuję. :)

7
Organizacje / Odp: Organizacje na 2.0
« on: November 18, 2018, 08:14:25 PM »
1836. Jest pod nickiem na forum (tak sądzę przynajmniej że widać :D)

8
Organizacje / Odp: Organizacje na 2.0
« on: November 18, 2018, 12:31:44 AM »
Ja chętnie zagram łowcą/poskramiaczem potworów. Mogę nawet postać wrzucić do akceptacji, jeśli zamierzacie grać już na 1,5.

9
Cześć! Zrobiłem KUPĘ, bo dorwałem się do książek z DeDekowymi przygodami i pomyślałem, że zaadaptuję je do naszych Torilowych realiów. KUPA będzie eksperymentem. Dowiemy się czy takie adaptacje mają sens, jak je balansować i dobrze się nimi bawić.
Mam nadzieję, że KUPA sprawi nam dużo radochy!
W marcu obchodziliśmy dziesiątą rocznicę śmierci Gary'ego Gygaxa, twórcy Dungeons and Dragons, człowieka bez którego gry fabularne jakie znamy mogłyby nie powstać. Dlatego proponuję, abyśmy uczcili protoMG sesją na podstawie chyba najsławniejszego scenariusza do Advanced D&D - Tomb Of Horrors.
GROBOWIEC STRACHUGdzieś pod jednym ze wzgórz Wysokiego Wrzosowiska leży złowroga, zdradliwa niczym labirynt krypta. Legendy głoszą, iż wypełniona po brzegi skarbami czeka na grupę śmiałków, którzy mieliby na tyle odwagi aby po nie sięgnąć. Strzeżcie się jednak awanturnicy, bowiem Ten który jest w niej pochowany pozostawił na straży swych bogactw krwiożercze bestie i podstępne pułapki.
Nie znacie się długo, nie ufacie sobie. Coś jednak was łączy; nieważne czy jest to chciwość, ciekawość, czy pociąg do przygody. Będziecie musieli współpracować i wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Inaczej nie wyjdziecie z grobowca żywi.


Rodzaj sesji: Dungeon crawl
Ilość miejsc: 5/6. (ZAMKNIĘTA)
Zagrożenie: Bardzo wysokie.
Zapisy: W grze, do ID 1836.
Uwagi: Ta przygoda zaprojektowana jest pod śmiertelny poziom zagrożenia, ale zapewnia duże nagrody. Więc warto. You have been warned.

10
Podoba mi się, nie mam pytań.

Ja robiący nową postać na 1.5:

[/size]

11
Plenarne ścieżki / Odp: final fabuly Grasanta - nabor do sesji
« on: June 05, 2018, 12:16:02 AM »
Adran jak najbardziej pomoże

12
Plenarne ścieżki / Odp: Gracz szuka sesji
« on: May 18, 2018, 11:10:35 PM »
Szukam kogoś kto poprowadzi sesję przygodową dla mojego wędrownego rzemieślnika. Coś lekkiego poza Skrajem na rozruszanie postaci.

Kontakt w grze na id 1836

13
Plenarne ścieżki / Odp: Skraj High
« on: February 11, 2018, 03:56:36 AM »
MOIRA, ONE SĄ TAK BARDZO TWOIMI NAJLEPSZYMI KUMPELAMI, ŻE WOLĄ MNIE OD CIEBIE! :P

Reanimuj to ktoś mądrzejszy ode mnie :D

14
Plenarne ścieżki / Odp: Skraj High
« on: February 09, 2018, 12:37:28 AM »
DLACZEGO JA NIE WCHODZĘ NA FORUM TO JEST TAKIE SUPER JARAM SIĘ MAM NADZIEJĘ ŻE NIE RUSZYŁO NAPISZ MI KTOŚ NA DISCORDZIE CZY TAK CZY NIE JAK TAK TO GRAM *jara się w luj*


Eben Eckhart - Cichy i krępy chłopak, który ma powodzenie wśród dziewczyn chociaż sam nie wie dlaczego. W wyniku wypadku ma bliznę przez całą twarz, której absolutnie nienawidzi. Są jednak osoby, które mu szramy zazdroszczą. Ubiera się w t-shirty, dżinsy i jasne skórzane kurtki.
Jest przeciętny we wszystkich przedmiotach poza historią i religią, liczy że dostanie się na uniwersytet dzięki stypendium sportowemu z podnoszenia ciężarów. Jest wicekapitanem drużyny footballowej (gra na pozycji fullbacka) i tak jak Zadora reprezentuje szkołę w zapasach. Nie jest jednak jockiem, nie należy do żadnej subkultury. Pali dużo papierosów, przez wakacje pracował jako ochroniarz w Star Protective Services, dzięki czemu zarobił na remont starej Toyoty. Czyta dużo literatury pięknej. Słucha różnej muzyki, tematem przewodnim Capricorn Motorheadu.
Kiedyś chodzili z Moirą, ale zerwali i teraz się nie znoszą. Dużo czasu spędza z Sulinae, cała szkoła plotkuje że z nim już też się puściła, choć podobno on sam też jest niezłym playerem. Bardzo lubi tę dziwną laskę Lasair, chociaż zupełnie do siebie nie pasują. Wydaje się być typem odludka.
Pochodzi z wielodzietnej i dysfunkcyjnej żydowskiej rodziny. Jego rodzeństwo niedawno skończyło szkołę. Kiedy jeszcze do niej chodzili wydawał się jakby przystępniejszy.

15
Plenarne ścieżki / Odp: Ugasić Płomienie Część VI
« on: January 21, 2018, 05:46:29 AM »
Armia będzie z automatu pewnie, tak więc wszyscy z garnizonu są chętni :D

Pages: [1] 2