Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Asterot

Pages: [1]
1
Strefa dzikiej magii / Biblioteka
« on: January 27, 2017, 07:11:36 PM »
Witam. Próbowałem dzisiaj dodać tekst do biblioteki i wyskoczył mi taki oto błąd:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'tel Winterwind', NOW())' at line 1

Potem ogarnąłem, że imię mojej postaci "As'tel" robiło błąd z apostrofem. Czyli cóż, problem rozwiązany ale jednak taki błąd się pojawia.

2
Plenarne ścieżki / Asterot i jego sesje
« on: January 06, 2017, 06:58:38 PM »
Tutaj będę zamieszał te rzadkie sesje na które będę chciał prowadzić otwarty nabór. Prosiłbym jednak, żeby zgłoszenia przesyłać na poczcie w grze. Preferuje odpisy min. 1 raz dziennie, choć oczywiście nikomu głowy nie urwę jak od czasu do czasu odpisze dwa dni później. Jednak ewentualne dłuższe przestoje, obojętnie z czego wynikające, proszę zgłaszać, wtedy postać nieobecnego gracza przejmuje ja i w miarę nieinwazyjnie ją przepycham dalej, tak aby reszta graczy nie musiała czekać.
Chyba tyle, jak coś sobie przypomnę, to dopiszę później ;).

Awantura w cieniu dalekiego wschodu

Typ sesji:
- Sesja Prywatna - przygodowa, głównie w miejskim środowisku. Trochę walki, trochę kombinowania.

Ilość graczy:
- dwójka, może trójka.

Nie będę ukrywał, że preferowane postacie o dobrym charakterze, ewentualnie neutralne, ale dla spójności historii raczej nie przewiduje miejsca dla postaci złych.

Info:
Elf As'tel Winterwind poszukuje chętnych poszukiwaczy przygód, którzy zechcą wybrać się z nim przez portal na Wschód, aby pomóc mu rozwiązać osobiste sprawy. Elf oczywiście opłaca przejście przez portal w obie strony, a tym którzy się z nim wybiorą oferuje dokładniejsze informacje i dozgonną wdzięczność.

Pages: [1]