Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Wygh

Pages: [1]
1
Strefa dzikiej magii / Wiadomości do innych osób
« on: March 20, 2019, 07:24:58 PM »
No cześć!
Pisze w sprawie dwóch incydentów, o których mi wiadomo i są one podobne do siebie.
Dzisiaj wraz z ID 2727 otrzymałem wiadomość na poczcie od ID 88 z tytułem sesji prywatnej, którą wysłałem do ID 2727. Treść wiadomości przesłanej przez ID 88 była inna niż treść sesji. Co ciekawe ID 88 nie uczestniczył (lub wyszedł szybko) w prywatnej konferencji, którą sam zapoczątkował.

Dostałem dzisiaj wiadomość od ID 2722, z której dowiedziałem się, że z mojego ID została wysłana do niej wiadomość prywatna. Nie mogła jej otworzyć i zgłosiła to.

2
Kto pyta, nie błądzi / Mikstury leczenia
« on: October 24, 2015, 02:19:19 PM »
Powie mi ktoś może co to są te mikstury leczenie, czy tam mikstury uzdrawiające. Już któryś raz się z tym hasłem spotykam i nie wiem jakie mają działanie. Kto może je przyrządzić, jaką wielkość, itp. Kojarzą mi się z takimi miksturami z gier komputerowych. One tutaj istnieją? Uniwersalne mikstury, które leczą rany?

3
Plenarne ścieżki / Sesje u Wygha
« on: October 20, 2015, 05:35:52 PM »
Cześć! Chciałbym zaprosić graczy do mojej sesji, której akcja toczyć się będzie na morzu. Tak pokrótce opowiadając o co w niech chodzi... Człowiek, mężczyzna opowiada, że uciekł z piekła. Kilkanaście dni temu został porwany przez potwora i zaciągnięty na statek. Okręt gdzieś na pełnym morzu wód Smoczego Morza. Nie był tam sam. Wraz z innymi uprowadzonymi walczył o przetrwanie. W końcu udało mu się uciec. Ludzie z okolicznych miejscowości zgłaszają zniknięcia członków ich rodzin i uważają, że jedno z drugim ma jakiś związek. Rozwieszają ogłoszenia dotyczące udania się na otwarte morze i zbadanie sprawy. Nagroda pieniężna czeka na śmiałków.
Czego można się spodziewać na miejscu?: Rozwikłania zagadki, kto za tym stoi, dlaczego to robi i jaki ma w tym cel.
Miejsce akcji: Smocze Morze
Poziom zagrożenia: Niewielki
Komu sesja?: Najemnicy, bitne chopy, pływacy i inni żeglarze. Maks 4 osoby
Zgłoszenia: W temacie lub do id 218

Pages: [1]