Author Topic: Lista aktywnych graczy  (Read 1732 times)

Jierda

  • Szczur
  • *
  • Posts: 9
  • Propsy: 0
    • View Profile
Lista aktywnych graczy
« on: October 18, 2015, 11:16:59 PM »
Hej! Taka moja uwaga, jedna z pierwszych jaka mi się rzuciła i lekko.. przeszkadza. Więc napisać o niej postanowiłem.

Podczas zasuwania myszką po liście zalogowanych można trafić ( a przynajmniej u mnie tak jest) na sporą rozbieżność w tym gdzie są wyświetlane dymki z portretem i imieniem. Raz bardziej z lewej, raz w środku, raz z prawej. Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że niekiedy przykrywają listę, co wygląda nieestetycznie. Jeśli coś się z tym da zrobić, to będzie to znacznie lepiej się prezentować :) Ale to tylko moja uwaga, może być to wprowadzone nawet i za milenium albo i nigdy!

Z uszanowaniem!

Thoran

  • Szczur
  • *
  • Posts: 2
  • Propsy: 0
    • View Profile
    • Kroniki Fallathanu
Odp: Lista aktywnych graczy
« Reply #1 on: October 19, 2015, 11:44:51 AM »
Też na to trafiłem. Dymek czasem wyświetla się powyżej nicku na który się najedzie lub poniżej.
GG = 10729637
Co to TGF

Wiedźma

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 39
  • Propsy: 0
  • Bursztynek
    • View Profile
  • ID: 102
Odp: Lista aktywnych graczy
« Reply #2 on: October 19, 2015, 11:56:35 AM »
Podbijam również. Dymki z avkiem i informacją o rasie/profesji/imieniu pojawiają się w tak różnych miejscach, że czasem źle się przegląda wręcz listę graczy.
Nigdy nie pokładaj wiary w księciu. Kiedy potrzebujesz cudu, zdaj się na wiedźmę.

Ludzie sadzą pogardę, czekając na szacunek. Ale jak siejesz trawę - nie licz, że wyrosną róże.

Moskier

  • Admin
  • Łupieżca Umysłu
  • *****
  • Posts: 332
  • Propsy: 1
  • spec. ds. PB
    • View Profile
Odp: Lista aktywnych graczy
« Reply #3 on: October 19, 2015, 12:06:03 PM »
Najwyraźniej skrypt przelicza położenie dopiero po wyświetleniu, ponieważ jak się najedzie jeszcze raz to wyświetla się poprawnie. Poprawię to niebawem :)