Author Topic: Gracz szuka sesji  (Read 109767 times)

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #150 on: June 26, 2016, 09:44:09 PM »
Poprzednie nieaktualne, ale teraz szukam sesji, w której mogłabym wylądować Yaz. Jacyś chętni na półorki spadające z nieba?
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Kura

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 60
  • Propsy: 8
  • Borys. Radziecki młot miłości.
    • View Profile
  • ID: 1108
  • Postać: Algard
  • Discord: Kura
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #151 on: June 27, 2016, 12:10:17 PM »
Eloszka!

Taka sprawa, szukam graczy co lubią robić rzeczy. Dosłownie. Czyli, że jak Ci postać umrze to jesteś zajarany faktem, że odwiedzisz inne plany, że będą Cię kusić diabły albo dotykać demony, że dusza postaci spotka się z jej bogiem. Albo jak wrzucę Cię w sam środek bitwy niebian... a może wolisz Podmrok? Drowy, beholdery i wiele, wiele innych.

Ryzyko śmierci postaci istnieje ale nie dlatego, że będę miał taki kaprys czy coś... opowieść jest najważniejsza, nie? Nie będzie herbatek ani erosków. Za to jakaś rzeź maluczkich, trofea, blizny i mnóstwo opowieści, którymi będzie można pochwalić się w karczmie... chyba, że zostaniesz wybrańcem mrocznego boga i będziesz musiał spalić Toril!

Piszcie na priva w grze! <3

Ps. Nienawidzę Dedeka ;)

voxel_snake

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #152 on: July 09, 2016, 06:07:51 PM »
Ja chętnie dołączę do jakiejś sesji :P coś lekkiego, obyczajowego może? pierwsza sesja tutaj będzie więc chce się sprawdzić :D

Suchar na dziś : beholder z wadą wzroku

0rez farg

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 78
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2641
  • Postać: Narahp
  • Discord: 4373#0rez farg
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #153 on: July 11, 2016, 05:04:50 PM »
Zagram, bardziej niż chętnie. Temat dowolny.

Edit: chętnie też stworzę NPC/zmienię postać główną na kogoś, kto jest powiązany z postacią innego gracza.
« Last Edit: July 11, 2016, 11:35:31 PM by Ygathofekisebacöme »
Izan Rammarg ąnanz, Ęrdyh łiwarpop 0rez farg, 09.21 anizdog, 6102.01.91

".einimezrp ein ydgin anarahP an adoM" :rangeR

Rawij

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 463
  • Postać: Rawija/Esh/Andor/Ilirith
  • Discord: Rawij
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #154 on: July 13, 2016, 01:58:18 AM »
Chcę czegoś dużego. Ruszyć słońce, wstrzymać ziemię, czy takie tam. Bogowie, anioły, demony, diabły, high, heroic fantasy, pełne czarów, magii, zmieniania świata itd.
Obecnie do wyboru dwie postacie:
Tamemzalv XVII Bhazem Selmithev - Czarodziej o długaśnym imieniu i wprost proporcjonalnie dużym ego (booo, zło, diabły, demony, piekło, rechotanie z przeklętym grymuarem w łapach, takie sprawy)
Izron (walka z typami takimi jak ten na górze, baśniowe istoty, driady, nimfy, elfie królewne, ratowanie świata)
Oczywiście to na górze to bardzo prosty i żartobliwy opis, ale sens zachowany ;P
« Last Edit: July 13, 2016, 02:03:52 AM by Rawij »
Ireneusz, 42 lata. Pracownik oczyszczalni ścieków, z zamiłowania działkowiec.


hehe

Salem

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #155 on: July 13, 2016, 02:03:45 AM »
Ej, to fajnie. Możesz grać sam ze sobą, walczyć jedną postacią z drugą. W sumie... fajnie całkiem.

Fabularna masturbacja, hehe... Sorry za offtop - Spookie
« Last Edit: July 13, 2016, 11:26:40 AM by Spookie »

Rawij

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 2
    • View Profile
  • ID: 463
  • Postać: Rawija/Esh/Andor/Ilirith
  • Discord: Rawij
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #156 on: July 13, 2016, 02:04:24 AM »
No, tego bym chciał uniknąć :P
Ireneusz, 42 lata. Pracownik oczyszczalni ścieków, z zamiłowania działkowiec.


hehe

Falco

  • Bajarz
  • Goblin
  • *
  • Posts: 38
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • ID: 1310
  • Postać: Reev/Kocur/Diggins
  • Discord: Falco
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #157 on: July 26, 2016, 07:54:33 PM »
Znalazłem u Herolda informację, że poszukiwana jest grupa śmiałków, której zadaniem jest odnalezienie Radnych. Czy to nadal aktualne?

0rez farg

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 78
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 2641
  • Postać: Narahp
  • Discord: 4373#0rez farg
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #158 on: July 26, 2016, 09:37:35 PM »
Myślę, że nie. Notka została napisana miesiąc temu.
Izan Rammarg ąnanz, Ęrdyh łiwarpop 0rez farg, 09.21 anizdog, 6102.01.91

".einimezrp ein ydgin anarahP an adoM" :rangeR

Kass

  • Grumpy Owl
  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 398
  • Propsy: 2
  • Palivec: "Wszystko to gówno warte"
    • View Profile
  • ID: 3064
  • Postać: Ranivira
  • Discord: Kartofel
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #159 on: July 26, 2016, 09:38:09 PM »
Drużyna wyruszyła i niestety nie ma jak do niej dołączyć. Powodzenia następnym razem :)
Eona: To wiadomo co mnie obudziło - Aura autyzmu

Falco: Oficjalnie ogłaszam, że Kass otrzymuje badge`a "najsprawniej odpisującego gracz

Vesteng: Oto Kass w jej naturalnym środowisko. Spójrzcie na te oczy pełne życia, burze włosów... czyste szczęście. Stworzenia te żyją w symbiozie z kotami, które przynoszą im coś, co Kass widzi za szczęście, lecz tak naprawdę jest to pasożyt.

Wygh

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 135
  • Propsy: 3
    • View Profile
  • ID: 218
  • Postać: Brem Eclipse
  • Discord: PanDzik
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #160 on: July 28, 2016, 06:38:27 PM »
Cześć! Wróciłem wczoraj na Toril po x miesięcznej przerwie. Mam zamiar się tutaj dobrze bawić. Szukam więc graczy do wspólnej rozgrywki. Aktualnie szykują się dwie przygody. Zdobycie okrętu na Morzu Smoczym i zdobycie sterowca fruwającego gdzieś w okolicach skraju. A po co to komu? Złupienie, odebranie własności prywatnej, postawienie pierwszego kroku ku stworzeniu dumnie brzmiącego Pierwszego Imperium wodno-powietrznego.
Nie, nie ja będę prowadził sesje. Moja postać będzie za to uczestnikiem. Chętni otrzymają więc dodatkowo niepowtarzalną szansę zaprzyjaźnienia się z jaszczuroczłekiem z krwi i kości... Lub zostania przez niego zjedzonymi.
Mało tego! W drużynie JUŻ zadeklarowała swoje miejsce wszystkim znana postać Yazgash, tak! To właśnie ten sam mieszaniec z cyckami, który stał się zwycięzcą plebiscytu na najpiękniejszą pannę w Skraju! ŁAŁ!
Ale to nie wszystko! Prowadzącą tej jakże wspaniałej sesji, będzie nie kto inny jak Pani z wiecznie ostrym patykiem, który nie rzadko trzyma za swoimi plecami. Znana na forum pod nickiem Skaje! NIESAMOWITE!
Jest jeszcze coś! Jeżeli mój powrót do gry okaże się przyjemnym sukcesem, zdobędziecie kolejnego gracza, który zechce prowadzić wam WSPANIAŁE przygody! NO SZAŁ!
Jakich postaci szukam? Właściwie to nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest, aby to gracze prowadzący owe postacie, byli aktywni i... Po prostu w porządku.
Proszę się kontaktować ze mną, id 218.

Akurat jak miałem pisać ten post, straciłem kontakt z internetem.
Niekiedy budzę się, wstaję, patrze w lustro i mi staje.

Aćka

  • Guest
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #161 on: July 29, 2016, 09:30:08 PM »
... A może raczej gracz szuka pomysłu (a co za tym idzie - sesji). Chcę stworzyć drugą postać, szumnie zwaną NPCem, ale mam tyle pomysłów, że nie mogę się zdecydować.
Dlatego jeżeli grasz magiem i zawsze marzył Ci się uczeń, grasz szlachcicem i marzy ci się przydupas do poniewierania, grasz łotrem i marzy Ci się partner in crime albo jakiekolwiek inne konkretne powiązanie dla Twojej postaci - pisz. Zawsze lepiej zaczepić się o konkretną postać i przysłużyć się jakoś czyjejś fabule, niż wisieć bezczynnie z kolejną postacią na koncie.
Serwuję realizm, dzikie akcje, trochę mniej dzikie akcje, heheszki, powagę zupełnie bez heheszków i brak ograniczeń.

Jedynym wymaganiem z mojej strony jest fabuła. To nie ma być układ z rodzaju "zbieram pokemony/minionki, zagram z tobą jedną sesję, żeby ustalić co i jak, a potem sobie gnij", a raczej oferta dla osób, które mają dużo wolnego czasu i chęci do wspólnej gry. Szukam osoby, która porwie mnie w fabułę, przeczołga odpisowo, wymęczy i wyciśnie z weny do ostatniej kropli przed pójściem spać, ale tak, żebym o świcie miała znowu pełne wiaderko weny i masę chęci do pisania. Co, wbrew pozorom, nie jest trudne, bo cierpię na nadmiar niespożytej weny.

Rodzaj postaci praktycznie dowolny - byle grywalny.
« Last Edit: July 29, 2016, 09:35:28 PM by Ruda »

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #162 on: July 30, 2016, 02:02:36 PM »
Ja mam w sumie podobną propozycję, co Ruda.
Ekhem:
Zostanę przydupasem!
Ktokolwiek, cokolwiek.
Charakter, płeć, profesja dowolna. (zarazem u mistrza jak i ucznia)
Jak ktoś chętny mnie wykorzystać, pw 525 albo na Discorda -> Wengiel

No. To by było tyle.
Aha. I lepiej jakby to nie byli źli ludzie. Nie lubię złych.

« Last Edit: July 30, 2016, 03:25:13 PM by Wengiel »
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Chromy

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 80
  • Propsy: 4
    • View Profile
  • ID: 1287
  • Postać: A. Stein
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #163 on: July 30, 2016, 04:18:37 PM »
Witam poszukuję jakiegoś wątku, interesują mnie historie z wojennego pogranicza, gdzie będziemy świadkami zagłady władców, krain, buntowników, szpiegów i zdrajców. Znajdziemy czas na zgłębianie ludzkiej natury i zapomnianych tekstów. Staniemy przed trudnymi dylematami i rozwiążemy je.

Ogólnie, to żeby po prostu nie było nudno, nuda zabija, tyle wystarczy.
id 1287

Iskierka

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 50
  • Propsy: 1
    • View Profile
  • Postać: Lyvain, Velnarei, Arn'thar
  • Discord: Iskra
Odp: Gracz szuka sesji
« Reply #164 on: July 30, 2016, 08:18:46 PM »
Małoletnia bardka poszukuje osób do wspólnej podróży po Skraju. Niemowa więc nie jest jakaś nazbyt natarczywa.
Kontakt: Discord - Iskierka, gra ID 1233