Trzeci Materialny > Ciemny Loch

Odnośnie profilowych.

<< < (2/4) > >>

Va5syl:
Nie przesadzajcie zbytnio.
@UP
Po pierwsze było napisane "podanymi przez nas zasadami" a nie "naszymi" wg mnie są to raczej "nasze wspólne zasady" bo wszyscy gracze mają się do nich stosować, włącznie z administracją, którzy u licha pomimo tego, że pełnią jakąś tam funkcję też są graczami.
Co do tego, że o każdego jednego gracza trzeba dbać muszę się zgodzić.
@maeg
Nikt ciebie nie przyrównał do ziemniaka, czy innego mało inteligentnego stworzenia, tylko ludzi którzy będą mieli rzeczywisty problem ze zrozumieniem o co chodzi w tych zasadach (jeśli tak jest z tobą to przepraszam, nie chciałem cię urazić)
Niemniej jednak. Ludzie którzy nie zrozumieją tego co tam jest napisane, chyba nie grzeszyliby zbyt wielką inteligencją, choć mogę się mylić, bo każdy może mieć czasem zamułę, a ja wyjątkiem nie jestem.
Myślę, że zasady są na tyle jasne, że każda osoba która chce je zrozumieć - zrozumie je bez problemu, a jeśli ktoś je zrozumie i nie zastosuje się do nich, uznając  że może "obejść system" bo są nieścisłości... raczej nie byłaby zbyt cennym graczem.

Oczywiście kryteria mogłyby być nieco bardziej dokładne, ale nie sądzę, by w tej chwili była to sprawa tak wielkiej wagi.

Poza tym, jeśli zamiast "Manga" byłoby użyte słowo "Anime" to czy ktoś by pomyślał, że chodzi o wrzucanie filmów jako avatar?

Spookie:
Może powtórzę się po Pandorze, ale:

Powiedziała, że jak na razie maeg jest jedynym, któremu sformułowanie regulaminu w jakiś sposób nie pasuje, a mimo to zaproponowała, żeby wymyslił lepsze rozwiązanie, a my bardzo chętnie je rozpatrzymy.
Także zupełnie nie rozumiem w tej sytuacji Twojego wtrącenia, Norochj :) Nie szukajmy problemów, gdzie ich nie ma. Wszyscy chcemy się tu porozumieć i wspólnie zrobić jak najlepszą grę.

Norochj:
To przeczytaj to wtrącenie jeszcze raz. A jak zadecydować, czy gdzieś jest problem, czy nie? Kto o tym odgórnie zadecyduje? Ile głosów musi stanąć za jakąś sugestią, żeby była warta przyjęcia? Ja po prostu naświetlam pewne elementarne sprawy, które potem mogą się źle odbić na grze. Bo źle by było, gdyby utrwalił się pogląd, że 'nie ma co szukać problemów', w sytuacji gdy gra powinna się rozwijać. A na czym polega praca beta-testerów? Na szukaniu błędów i problemów właśnie. I tyle :)

Spookie:
To chyba właśnie Ty nie czytasz tego co ja piszę... :D Maeg przedstawił swoje obiekcje co do regulaminu - my powiedzieliśmy "ok, zaproponuj rozwiązanie"... Nadal nie rozumiem według jakiej dziwnej interpretacji to może być jakikolwiek problem. Gdzie Ty tu widzisz problem?

Norochj:
Nie no, jak zaczynasz rozmowę od prześmiewczego sugerowania, że nie umiem czytać, to raczej nie mam co odpowiadać ;) Ugodowo powiem, że okej - problem nie jest wart roztrząsania.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version