Trzeci Materialny > Archiwum

Chcę grać więcej niż jedną postacią: Jak stworzyć dodatkową?

<< < (2/4) > >>

Hydra:
Ok, inaczej:
Jak wysylam do Was koncepcje sesji albo przedmioty magiczne, to czekam, az odpowiecie mi obie, zanim puszcze machine w ruch.
Czy przy NPC tez powinnam czekac na druga odpowiedz?

Hydra:
Dziękuję serdecznie, od dziś będę wiedzieć xd

Kura:
No to dla ogółu:

Ile Npców w sumie mogę mieć?

Jak mi zginie główna postać, mogę rozumiem wcześniej stworzonym npcem ją zastąpić?

Czy npc ma jakieś ułomności? Musi być słabszy od postaci głównej?

Npc mogę wykorzystywać dajmy na to jako ochroniarza w karczmie?

Mogę grac równocześnie postacią główną i dodatkową w karczmie czy sesjach RT?

Spookie:

--- Quote ---Ile Npców w sumie mogę mieć?
--- End quote ---

Ile chcesz. Tylko zastanów się, czy faktycznie chcesz skupiać się tak bardzo na danej postaci, uzupełniać jej kartę zgłoszeniami i czy faktycznie będziesz nią grał "pierwszoplanowo", w karczmie, czy w sesjach publicznych.


--- Quote ---Jak mi zginie główna postać, mogę rozumiem wcześniej stworzonym npcem ją zastąpić?
--- End quote ---

Oczywiście.


--- Quote ---Czy npc ma jakieś ułomności? Musi być słabszy od postaci głównej?
--- End quote ---

Nie. Obowiązują go takie same zasady.


--- Quote ---Npc mogę wykorzystywać dajmy na to jako ochroniarza w karczmie?
--- End quote ---

W karczmie gramy tylko jedną postacią na raz (chyba, że pełnimy akurat rolę Gawędziarza/Bajarza i animujemy Miejsce Spotkań). Przeczytaj regulamin karczm.


--- Quote ---Mogę grac równocześnie postacią główną i dodatkową w karczmie czy sesjach RT?
--- End quote ---

Jak wyżej.
Edit: Chyba że prowadzący sesję RT akceptuje uczestnictwo więcej niż jednej postaci na gracza.

Hydra:
W ostatnim punkcie dodałabym, że w sesjach RT zależy to od Mistrza Gry, który konkretne RT prowadzi - chociaż podobna sytuacja wydaje mi się mało pożądana, to jednak możliwa :)

Racja. - przyp. Spookie

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version