Trzeci Materialny > Warsztat Gonda

Poprawa prywatnych sesji

(1/2) > >>

Szescian:
Gra jest naprawdę dobra i przyjemna, ale bardzo brakuje mi automatycznego odświeżania na prywatnych sesjach (żeby nie było potrzeba odświeżać przeglądarki - by nowe wypowiedzi pojawiały się same)

Kahea:
Podpisuje się pod tym całym swoim sercem.

Czohracz:
Albo chociaż autorefresh strony od czasu do czasu, aby robiąc coś innego w innym miejscu przeglądarki, dostać coś w stylu "(1) Toril" lub pop-up ewentualnie (chociaż to niewygodne), kiedy pojawi się odpowiedź (poczta) w którymś wątku z tych czterech kategorii przy avatarze.

Moskier:
Myślałem o tym, żeby coś takie zrobić na wzór facebooka (no może bez dźwięków :)) i jest to w planach, tylko nie najbliższych. Póki co są pilniejsze sprawy którymi trzeba się zająć, ale pomysł jak najbardziej do zrealizowania.

Crowell:
Gdzieś kiedyś pisałem o dodatku do przeglądarki. Próbowałem nawet sam naskrobać takowy ale mi nie wyszło :( Może takie rozwiązanie było by łatwiejsze do zrobienia? Ikonka po prawej koło addblocka i innych. Wystarczy się zalogować a ikona się zapala gdy dostajemy odpowiedź na sesję, odpowiednio na czerwono, zielono, lub na niebiesko w przypadku wiadomości prywatnej :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version