Trzeci Materialny > Plecak Hewarda

Najpiękniejsze avatary

<< < (2/47) > >>

Mahranne:
Leczymy swe kompleksy! 8)

Wiedźma:
@up - a może weźcie pod uwagę to, że niektóre panny tak sobie ego podbijają? ;) skoro w realu są traktowane przez otoczenie jako "pasztet" czy inny przetwór wędliniarskito przynajmniej w tekstówce sobie zrobią operację plastyczną i już są cacy ;)

By nie spamować, avek, który zachwyca mnie zawsze, bo klimatyczny:

Saequil Nightstar

Kometa:
To już było nieuprzejme! Każdy gra taką postacią, jaką chce.

Wiedźma:
Kwestia względna, nader dyskusyjna - podobnie zresztą jak kwestie urodowe. Zatem mądre powiedzenie głosi: o gustach się nie dyskutuje ;)  Ale prawda jednak jest taka, że większość osób grających na grach tego typu "poprawia sobie ego" za pomocą "ślicznej" mordki na avku - jakkolwiek to nie zabrzmi ;) Nie mówię tego do nikogo, stwierdzam tylko ogólnie przyjęte podejście. Każdy gra kim i jak chce. :)

Norochj:

--- Quote from: Pandora on October 19, 2015, 12:21:38 PM ---Podziwianie grafik to jedno, ale proszę ograniczyć swoje domniemywania na temat urody graczy, szczególnie w tak niemiły sposób.

--- End quote ---

--- Quote from: Pandora on October 19, 2015, 12:29:42 PM ---Podobne stwierdzenia mogą łatwo zrobić przykrość. To forum nie jest miejscem na podobne zachowania - radzę więc wziąć to do siebie i nie kontynuować dyskusji, bo i nie jest to temat z nią związany : )

--- End quote ---

 ::)
Myślę, że to tylko żarty. Poza tym temat dotyczy avatarów i ta rozmowa jest z nim związana. No już nie zarządzajcie takich wyśrubowanych reguł :D Ja na przykład przyznaję, że jako człowiek z natury mocno łysy jeszcze nigdy łysą postacią nie grałem. Ale to nie kompleks, po prostu zakola mam na co dzień, więc nie potrzebuję ich dodatkowo w grze  ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version