Author Topic: Zielone Trawy: Najpiękniejszą damą w Przystani Nerimy jest...  (Read 423 times)

Pandora

  • Banshee
  • ***
  • Posts: 1719
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 2061
  • Postać: Magaidh
  • Discord: Pandipuff
Konkurs Piękności z okazji Zielonych Traw
pod przewodnictwem Sune, Ognistowłosej Pani Miłości


Każda osoba może oddać tylko jeden głos, którego później nie można zmienić - zastanówcie się dobrze. Warto też poczekać na prezentacje kandydatek, które pojawiać się będą właśnie w tym temacie. Głosowanie potrwa do niedzieli, wtedy poznamy najpiękniejszą damę w Skraju :)


Kandydatki:Jha`anthar Cormaerill (102)

Prezentacja: Zgłoszona na konkurs piękności Bursztynowa zamierzała wykorzystać okazję - a przy okazji bawić się świetnie. Wykorzystała wyobrażenia Miasta Wspaniałości o beduinach i orientalnym klimacie pustyni - wybrała tradycyjnie, jedwab w barwach krwi i złota. Na wpół niemal przeźroczyste materie o śmiałym dekolcie stanika jej sukni ozdobiono bursztynowymi aplikacjami, podkreślając pełne piersi. Talię opasała pasem nabijanym monetami, pomalowanymi na złoty kolor, by brzęczały przy każdym ruchu i niczym tren, spływał w dół zakrywając kształtne nogi, zaś szeroką spódnicę zastąpiła jedwabnymi spodniami o szerokich nogawkach. Twarz przesłoniła delikatnym welonem.
Ku niemal palpitacji serca swego kompana, postanowiła najwyraźniej zmieszać się z obsługującymi gości w namiocie służkami... A potem wróciła do planowania z Niebieską kolejnych atrakcji.


Sulinae Imden (57)

Prezentacja: Płatając drobnego figla Bursztynowej sama padła ofiarą jej zemsty. Słysząc o tym, że i jej Niebieską osobę zgłoszono do konkursu uśmiechnęła się z lekkim przekąsem, postanawiając policzyć się później ze swoją egzotyczną znajomą na swój własny, całkiem nieszkodliwy sposób.
A potem wróciła do planowania rozrywek w ich hazardowym zakątku na Festynie, uznając skromnie, że co ma być, to będzie.
Ale pomyślała, że jednak tym razem zamieni śmiałe i kuszące sukienki na proste i lekkie, bo w końcu nie wypada tak publicznie, oficjalnie. Jeszcze dzieci będą na nią patrzeć. Skrzywiła się.
Nie przepadała za dziećmi.


Seirye (89)

Prezentacja: Seirye z rozmysłem sięgnęła po tę samą suknię, w jakiej prezentowała się na wieczorze u pani Amenite. Morska, opinająca się wzdłuż szczupłego ciała, z długą spódnicą uszytą na podobieństwo pawiego ogona ciągnącego się za iluzjonistką. Połączyła ją z delikatną biżuterią ze szmaragdów wprawionych w białe złoto, a jasne włosy puściła luzem. Miała szczerą nadzieję, że dzięki tym zabiegom nikt się nie połapie, że jest płaska jak deska...


Yazgash (66)

Prezentacja: Poinformowana o swoim udziale w konkursie Yazgash spokojnie zakończyła obijanie mordy jednego z bardziej upierdliwych klientów Jamy, podrapała się po głowie i na wszelki wypadek złoiła skórę nieszczęsnym posłańcom, którzy następnego dnia zjawili się w szpitalu z całkiem imponującą ilością sińców, ran ciętych oraz połamanych kości. Chyba źle się wysłowili...


Tahiri (721)

Prezentacja: Kandydatka zgłoszona przez kościół Sune, w związku z zaginięciem. Wszyscy wyrażają nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie ją odnaleźć.


Nex Mallore (2)

Prezentacja: Nex, dowiedziawszy się, że bierze udział w konkursie piękności, skwitowała to krótką, nieco obelżywą uwagą i zasugerowała koniec żartów.


Beryl Treveil (107)

Prezentacja: Beryl, zasłyszawszy, że jej ukochany małżonek zgłosił ją do konkursu, z czystej przekory chwyciła w dłonie młodzieńce cycuszki i poprawiwszy ich ułożenie w szacie gorsetu, odparła w kierunku Fausta.
- No dobrze, niech Skraj pozna moje piękno.

Jak miała się zaprezentować młodziutka szlachcianka pochodząca z mieszczańskiej rodziny Nashkel? Nie ociekała wyrafinowanym szykiem, ani zbyteczną klasą. Faust zawsze powtarzał jej, że kocha jej tyłek, dlatego też na okoliczność święta przywdziała skórkowane spodnie, podkreślające tylne kształty Amnijki. Resztę przesłaniała pelerynka przyozdobiona tłoczonymi ornamentami. Uwagę mogła również przykuć perwersyjna obróżka ozdabiająca szyję Beryl. Nawet kasztanowe loki tego dnia w dość niesforny sposób opadały na piegowatą twarz, maskując prowincjonalne rysy.
Pytana o cokolwiek milczała, gdyż z metafizycznego punktu widzenia prawdziwe piękno należało podziwiać w ciszy.


Saequil Nightstar (3)

Prezentacja: Posłańcy nawet nie mieli okazji przekazać ambasador Nighstar wieści, bowiem natrafili na jednego z jej ochroniarzy, rosłego półorka. Dołożył on wszelkich starań, by posłańcy nie mieli okazji przeszkodzić Saequil w jej codziennych obowiązkach i wyrzucił na bruk. Jednemu przetrącając rękę, a drugiemu łamiąc nos.


Raliel (1129)

Prezentacja: Brak.


Arinella Seliadan (722)

Prezentacja: Brak.


Sonara Seliadan (81)

Prezentacja: Brak.


Lasair (332)

Prezentacja: Brak.
Kandydatki mogą nam przesłać swoją prezentację w dowolnej formie, o długości nie przekraczającej granic rozsądku. ;)
« Last Edit: April 29, 2016, 11:38:55 pm by Panda »