Author Topic: Też mi bohaterowie  (Read 1708 times)

Bathu

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1122
Też mi bohaterowie
« on: April 23, 2016, 08:15:34 PM »
Rekrutacja Zamknięta





Też mi bohaterowie
czyli
Opowieść o wyborze i braku wyboru




szpon burz, 1373 RD

Pośród awanturników i najemników portowego miasta Luskan i okolic rozeszły się wieści o szlachetnie urodzonym mężczyźnie imieniem Hohard który rekrutuje śmiałków do wyprawy na daleką północ. Tym mniej ciekawskim wystarczyła obietnica szczodrej zapłaty za uczestnictwo w charakterze zbrojnej ochrony, nieliczni, bardziej dociekliwi dowiedzieli się, że przyczyną ekspedycji są tajemnicze, świeżo odkryte ruiny na wschód od Kurhanu Kelvina i daleko za ostatnim bastionem cywilizacji w regionie, Samotnej Kniej znanej jako osiedle drwali i myśliwych. Wyprawa miała wyruszyć w najbliższym czasie a zainteresowani dołączeniem którym nie straszne były północne mrozy oraz zdradliwe góry i doliny do ostatniej chwili mogli przyłączyć się.






____________

1. Zgłoszenia do sesji przyjmuję zarówno w tym temacie jak i w rozmowach prywatnych w grze, moje ID to 1122. O uczestnictwie nie decyduje kolejność zgłoszeń, sesja dla trzech-czterech zainteresowanych. W przypadku za dużej lub za niskiej liczby chętnych ilość uczestników może ulec nieznacznie zmianie. Po zamknięciu rekrutacji zamieszczę tutaj stosowną informację.
2. Wybrani do sesji zostaną indywidualnie poinformowani o jej rozpoczęciu oraz dokładnych okolicznościach w jakich mogą dołączyć. Również w trakcie sesji mogą otrzymywać w rozmowach prywatnych wynikające z rozwoju fabuły wskazówki i informacje.
3. W trakcie sesji ograniczam do minimum wszelkie rozmowy z uczestnikami. Wyjaśniam niejasności, udzielam uzasadnionych informacji i przyjmuję zgłoszenia o oczywistych błędach w narracji. Nie prowadzę dyskusji, nie komentuję wydarzeń.
4. Apeluję o jak najmocniejsze wczucie się w swoją postać. W narracji istotne wskazówki i rozwiązania nie będą podane na tacy, ważne informacje nie będą w żaden sposób sygnalizowane. Nawet drobne szczegóły mogą mieć znaczenie a uważne czytanie i wyciąganie wniosków z moich narracji jest istotne. Rozwój wydarzeń zależy od uczestników, prowadzenie za rękę będzie bardzo mocno ograniczone.
5. Jest to sesja prywatna, jeden odpis dziennie to niezbędne minimum ale mile widziana będzie większa aktywność. Przyjęcie konsekwencji sesji takich jak śmierć, kalectwo jak również zdobyte doświadczenie, znajomości i przedmioty zależy indywidualnie od każdego uczestnika.
6. Każdy uczestnik sesji ma obowiązek dobrze się bawić. Jest to moja pierwsza sesja, będę bardziej wyrozumiała i liczę na wyrozumiałość innych. Jeśli przygoda spodoba się uczestnikom w ramach odwdzięczenia się przyjmę sesję dla siebie z kimś innym w roli Mistrza Gry.
« Last Edit: April 24, 2016, 12:48:53 AM by Bathu »

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #1 on: April 23, 2016, 11:49:30 PM »
Niby brzmi zajebiście, jeszcze jak czytam, że prywata to już w ogóle czadzior, ale jak doszedłem do jednego posta dziennie....holy fuck... :o
Do kiedy u ciebie jest rekrutacja?
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #2 on: April 23, 2016, 11:56:03 PM »
Ale panda, masz conajmniej trzy postacie. Żadna nie pasuje?
Moje też co prawda średnio pasują (rolnik jeszcze jak cie mogę, ale jest meh) Ale to może mnie zmotywuje by w końcu rozpisać palka. XD
Żeby offa nie było: ja wstępnie wchodzę w to, acz jeszcze nie powiem kim konkretnie. Acz powiem iż będzie to koasa walcząca.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Bathu

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1122
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #3 on: April 24, 2016, 12:08:43 AM »
Bez chociaż jednego odpisu dziennie istnieje ogromne ryzyko, że sesje stanie w miejscu. Czasem oczywiście zdarzają się sytuacje wyjątkowe w takim przypadku albo pozostali uczestnicy i ja czekamy nieco dłużej albo co bardziej prawdopodobne wrzucam kolejną narrację a postać nieobecnego gracza zachowuje się możliwie biernie czyli gdy inni gdzieś pójdą ona pójdzie z nimi, gdy każą jej stać na warcie ona stanie na warcie. Zależnie od danej sytuacji może nie skutkować to żadnymi poważniejszymi konsekwencjami lub też może wiązać się z pewnymi przykrościami. Jednak wolałabym unikać takich sytuacji więc ten jeden odpis dziennie to niestety jakiś tam wymóg od którego mogą być tylko wyjątki.

Nie ma konkretnego terminu rekrutacji. Trwa do chwili aż nie zbierze się odpowiednia ilość uczestników lub nie minie parę dni.

Przyjmuję zgłoszenie Pando.
Przyjmuję wstępne zgłoszenie Wengielu. Rozumiem, że z Twoją aktywnością mogą być jakieś problemy?


Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #4 on: April 24, 2016, 12:14:13 AM »
Generalnie tak, acz jeśli serio będzie wymóg posta dziennie (co absolutnie rozumiem) to jestem gotów smagać siebie pejczem by coś tam naskrobać. O ile nie będzie problemów z niektórymi postami jakości mniejszej niż zwykle.
Mniej więcej jutro będę się starał resecić postać. Kiedy to się uda, będę w 100% do twojej dyspozycji.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Bathu

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1122
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #5 on: April 24, 2016, 12:19:15 AM »
Sama długość postu nie ma dla mnie wpływu na ocenę.
W takim razie potwierdź jutro tutaj na forum lub napisz do mnie w grze w prywatnych rozmowach, że dalej jesteś zainteresowany. Choć wstępnie traktuję Cię już jako zgłoszonego do sesji uczestnika.

Skaje

  • Obserwator
  • Banshee
  • *****
  • Posts: 1055
  • Propsy: 24
  • Meow
    • View Profile
  • ID: 57
  • Postać: Desiderata Graves
  • Discord: Skaje/Nibynuszka
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #6 on: April 24, 2016, 12:32:28 AM »
Dobra, ponieważ to prywatna sesja, to się zgłaszam razem z moją Sulinae, myślę, że moja postać chętnie udałaby się na Północ.
If you don’t have a massive alternative universe in your head with developed people and stories, you’re lying.

Bathu

  • Szczur
  • *
  • Posts: 4
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 1122
Odp: Też mi bohaterowie
« Reply #7 on: April 24, 2016, 12:44:51 AM »
Zamykam rekrutację [1]
Sesja zostanie postawiona najpewniej w poniedziałek wieczorem. Uczestnicy zostaną poinformowani o szczegółach w prywatnych wiadomościach.




[1] Jeżeli jednak komuś będzie bardzo zależeć na tym by wziąć udział w sesji i będzie mógł zagwarantować swoją aktywność możliwe jest dołączenie do chwili rozpoczęcia rozgrywki. Proszę by takie zgłoszenia kierować teraz już tylko do mnie na prywatne rozmowy w grze.