Author Topic: Przyjaźń z Amn... Ale czy na pewno? - pytania, odpowiedzi i komentarze  (Read 339 times)

Pandora

• Banshee
  • Propsy: 10
    • View Profile
  • ID: 2061
  • Postać: Magaidh
  • Discord: Pandipuff
Pomyślałam, że taki wątek może się przydać, więc częstujcie się nim śmiało :D

Hydra

• Obserwator
  • Banshee
  • Propsy: 18
    • View Profile
    • Pocztówki z daleka
  • ID: 89
  • Postać: Pilar Socorro
  • Discord: Hydra
bardzo by się przydało zaznaczenie, co jest update'em. bo teraz nie pamiętam, co było, a co jest nowe. chyba Sune jest nowe, ale Hydra ma strasznie wybiórczą pamięć. :c

i jeszcze chciałam spytać, czy staracie się odpisać na każde zgłoszenie, a jeśli tak, to po jakim czasie należy się upomnieć.
bo z mojej perspektywy idealnie byłoby: dostałam informację do dziennika, że zaakceptowane > jak coś mam, to dostaję pocztą, jak nie, to nie > przypominam o sobie dopiero wtedy, kiedy przy kolejnej aktualizacji uważam, że powinnam była coś dostać, a nie dostałam.

ale wolę spytać, czy Wy też tak to postrzegacie.
[18:37] Pharan: Mógłbym mieć z Tobą dziecko, któremu wpajałbym same złe zasady, żeby potem słuchać, jak mu wszystko tłumaczysz

[13:22] Zet: przez ciebie mam odruch pawłowa już. Jak napiszę, że jest odpis i widzę, że coś napisałaś, to pierwsza myśl: jaki błąd popełniłem tym razem?

[16:20] Wengiel: I will do my best, mom.

Salem

• Łupieżca Umysłu
  • *
  • Propsy: 14
    • View Profile
  • ID: 59
  • Discord: товарищ иван#7621
Nowa jest informacja o kłótni między dwiema członkiniami Rady, yup?

Pandora

• Banshee
    • View Profile
Ja praktykuję taką metodę, że jak tylko widzę zgłoszenie, które dotyczy wątku, dziennikiem informuję, że jest przyjęte do wiadomości, a wpisy i konsekwencje pojawiają się w zależności od efektywności - zazwyczaj dość szybko :) I wtedy kolejny wpis do dziennika, informujący o akceptacji zgłoszenia, jest znakiem, że zmiany zostały "zaimplementowane" w fabule.

Następnym razem zaznaczę, co jest update'em ;)

kulik

• Guest
założyłam na podobną okoliczność wątek, ale niepotrzebnie, sokor jest to tutaj.

no to:

czy po stronie Amn jest jakiś czyjś (potwórkowy?) NPC, z którym można by wejść w jakiś dialog niejawny, ale w zakresie mogącym wpłynąć na jakiś wątek tej historii?

Pandora

• Banshee
    • View Profile
Żeby wejść z kimś w dialog, jak sama zauważyłaś, trzeba się najpierw dowiedzieć o jego istnieniu ;) Fabularnie, nie poza grą. Powszechnie znane persony są wymieniane przez nas w różnych tekstach lub obecne w historiach regionów.

Angie

• Guest
yrta:
Tu masz listę oficjalnie znanych popleczników Amnu wśród NPC
A tu listę NPC gdzie są opisani

Jak na razie nikt ważny z NPC chyba oficjalnie nie sprzeciwił się planom włączenia Skraju do Amnu, a przynajmniej nie ma tego w opinii publicznej puszczonego.