Author Topic: Komunikat o opuszczeniu konwersacji.  (Read 1582 times)

Koksik

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Emir Atta
Komunikat o opuszczeniu konwersacji.
« on: December 23, 2015, 06:59:53 PM »
W sesji prywatnej jak gracz opuści sesję, jestem o tym powiadamiany, ale w rozmowach prywatnych jedynie znika nazwa postaci z osób uczestniczących i parę razy myślałem, że zostałem zignorowany, a to po prostu osoba sobie skasowała konwersację i tego nie zauważyłem. Można prosić o powielenie tej funkcji z sesji na rozmowy?

Leniwiec

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 23
  • Propsy: 0
    • View Profile
    • Mniejsze leniwe hobby
  • ID: 113
  • Postać: Maiqirelle Seliadan
  • Discord: Leniwiec
Odp: Komunikat o opuszczeniu konwersacji.
« Reply #1 on: December 23, 2015, 08:18:37 PM »
Ta funkcja jakiś czas temu została usunięta na wyraźne życzenie graczy... :D
...who knows?

Salem

  • Guest
Odp: Komunikat o opuszczeniu konwersacji.
« Reply #2 on: December 23, 2015, 08:35:15 PM »
Na liście Twoich rozmów prywatnych, przy każdej z nich masz wypisane osoby, które ciągle się w tej rozmowie znajdują.

Koksik

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • Postać: Emir Atta
Odp: Komunikat o opuszczeniu konwersacji.
« Reply #3 on: December 25, 2015, 12:58:31 PM »
Tak, wiem, że tam jest. Ciągle tego nie zauważam, że ktoś wyjdzie. Oraz system ma swoje błędy. Skoro tak większość woli, to się dostosuję. Trudno.

Dla ciekawskich, taki błąd, chociaż to nie ta część forum i zaraz to tam skopiuję:
Oraz ostatnio rozmawiałem z dwójką graczy, ale dodając jednego najpierw kliknąłem dodaj gracza, więc nic mi nie wskoczyło. Dodało tylko kolejny przecinek. Zrozumiałem swój błąd i przekonany, że to nic nie zrobi dodałem pozostałe dwie osoby. W rezultacie miałem na liście siebie, Poszukiwacza Przygód. I Gracza2 , że tak nazwę, aby zachować anonimowość. Gracza1 na liście nie było, więc chciałem go dodać. Dostałem komunikat, że już jest w tej konwersacji. Myślałem, że może coś się z nazwami zmieniło, i nazwało go Poszukiwaczem przygód. Kliknąłem to i otworzyło mi profil Gracza2. Obecność Gracza1 była utajniona w pewnym sensie.

Va5syl

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 140
  • Propsy: 5
  • Kupię zimnioki.
    • View Profile
  • ID: 7
  • Postać: Soren
Odp: Komunikat o opuszczeniu konwersacji.
« Reply #4 on: December 25, 2015, 01:42:48 PM »
Może nie "woli" ale nie widzą w tym problemu. Myślę, że taka opcja by się przydała, ale nie jest teraz na tyle konieczna by ją wrzucać na górę kolejki "Do zrobienia" Pewnie z czasem, jak Moskier będzie miał luz (hehe... Moskier będzie miał luz xD) to się to doda.