Author Topic: Star Wars [SPOILERY]  (Read 3898 times)

Dziolszka

  • Gnoll
  • **
  • Posts: 10
  • Propsy: 0
    • View Profile
  • ID: 733
  • Postać: Vicda
Odp: Star Wars [SPOILERY]
« Reply #15 on: December 20, 2015, 10:39:02 AM »
Okej. Ogólnie rzecz biorąc film mi się spodobał, fabuła nie wgniotła mnie w fotel, niemniej jednak jestem mocno na tak. Co prawda wolę to, co działo się w książkach, ale skoro z tym zerwali to co zrobisz? Ano nic nie zrobisz.

Postacie:
BB-8 - mój ulubieniec. Zawsze lubiłam droidy, czy to w filmach, czy to w grach czy też książkach. Tutaj nie mogło być inaczej, kupił mnie totalnie po scenie z zapalniczką. Najlepsza postać w Przebudzeniu Mocy.

Kylo Ren - mieszane uczucia. Po pierwsze, ma rozkminy nastolatka, ale to pasuje do koncepcji bowiem ciągle zmaga się z Jasną i Ciemną Stroną Mocy. Gdy jest wściekły - rozwala wszystko dookoła. To mi się podoba, nie ma gadki o złości, a ją wyładowuje. Tak ma być. To, że dostał po dupie pod koniec tak średnio mi pasowało, z drugiej strony Rey jest od niego silniejsza Mocą i to właśnie ona jej pomogła w batalii. Nawet ten ryj pasuje. Liczę, że jednak postać się poprawi w następnej części.

Finn - tchórz, ogólnie rzecz biorąc jak dla mnie tło. Nic szczególnego.

Rey - ciekawa postać, jak dla mnie jak najbardziej ok. Ma niezłe umiejętności, chcę zobaczyć co zrobią z nią twórcy. Ma potencjał. Jako główna persona - jak najbardziej jestem za nią.

Stara ekipa - co tu dużo mówić, są super. Miło zobaczyć jest ich po latach.

Ogółem: Fabularnie tyłka nie urwało, ale to kawał solidnego widowiska. Pośmiałam się, przeżywałam, scena walki bardzo przypadła mi do gustu. Trochę słabo, że podczas potyczki nie używają w ogóle Mocy. Chcę zobaczyć umiejętności Luke'a po tych wszystkich latach. Jak dla mnie takie mocne 8/10.

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Star Wars [SPOILERY]
« Reply #16 on: December 20, 2015, 10:52:53 AM »
No dobra, teraz czekać na pozostałe części.
A tymczasem....  *bziuuu*   *wziuu* *wziu*
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Amentis

  • Goblin
  • ***
  • Posts: 32
  • Propsy: 0
  • Chory p-j-b
    • View Profile
  • ID: 84
  • Discord: DaGoat
Odp: Star Wars [SPOILERY]
« Reply #17 on: December 20, 2015, 11:11:11 AM »
:(
#NoHomo

Wengiel

  • Łupieżca Umysłu
  • *
  • Posts: 432
  • Propsy: 8
  • Cycki i bekon.
    • View Profile
  • ID: 1374
  • Discord: Wengiel
Odp: Star Wars [SPOILERY]
« Reply #18 on: December 20, 2015, 12:54:20 PM »
Wziuu tszszsz. Wziu wziu tszsz tź tsz.
100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów, 10 km, codziennie bez dnia przerwy.
Trzy posiłki dziennie, na śniadanie tylko banan. Żadnej klimatyzacji, żadnego spania przy otwartym oknie.

Pan Tysiąca Twarzy

  • Otiag
  • *****
  • Posts: 132
  • Propsy: 0
    • View Profile
Odp: Star Wars [SPOILERY]
« Reply #19 on: December 21, 2015, 06:48:13 PM »
Przybyłem, zobaczyłem i...  Nowe, stare Gwiezdne Wojny. Nazwijcie mnie jak chcecie, ale jak dla mnie było super. To taka Nowa Nadzieja XXI wieku. Niby nic nowego, a jednak... droidy jak zawsze zabawne, Chewbacca jak zawsze włochaty, a szturmowcy jak zawsze ślepi. Zaś pojedynek w lesie? Całkiem, całkiem.

No a teraz postacie:
-Rey- ciekawa, silna postać. Podoba mi się jej niezależność, a poza tym, przypomina mi Luke'a, taką ładniejszą wersję.
-Finn- biedaczek, nikt go nie lubi, rasisty jedne.... a tak na poważnie: szału ni ma, ale generalnie jest OK.
-BB-8-Słodziak. Chyba nic więcej nie jestem w stanie dodać...
-Poe Dameron- raczej postać drugoplanowa, ale jako taka spisuje się świetnie
-Generał Rudzielec czy jak on tam ma -Lubiłem Tarkina, tako i rudego lubię. Choć miecza nie ma, a wrażliwy na moc także nie jest, to jest w stanie stawić opór Kylo Renowi. A jego wystąpienie przed zniszczeniem republiki? No Hitler, normalnie!
-Imperator Cośtam- Nie oceniam, bo na razie za mało o nim wiadomo. Ale wątpię, żeby udało się stworzyć postać tak potężną i sprytną jak Palpatine, czyli mój ulubieniec.
-Kylo Ren- Serio? Nie lubicie go? Jak dla mnie majstersztyk! Ukazano ludzką stronę ciemnej strony. Nie jest zły z definicji, ma wątpliwości, a zaraze obrzydliwy. Super Miodzio!
-O starej ekipie również nic nie mówię, bo jest super. Luke rządzi.

A poza tym?
-Ogólny styl- gwiazda Śmierci, X-Wingi, TIE, Szturmowcy- Niby stare, ale nowe. Wszystko jest ładne, nowoczesne i spójne.
-Pojedynek- Jak już wspomniałem, jest nieźle.
-Love Story- Bałem się, że będzie jak u Anakina i Padme, czyli same Ochy i Achy, albo jak u Hana i Lei, czyli "wcale się nie lubimy, a dziecko samo się urodziło". Wyszło... inaczej.
-Nawiązania, nawiązania-motyw zgniatarki do śmieci mnie powalił
-Humor-Tutaj na pierwszy plan wysuwa się BB-8. Zapalniczka? Genialna okejka!

Zachwyty i zachwyty, pewnie nieuzasadnione, ale...
Gwiezdne Wojny bez Hana to nie to samo.

Uch! Ale się rozpisałem! Ktoś to czytał?
« Last Edit: December 21, 2015, 06:53:31 PM by Pan Tysiąca Twarzy »
Daj młodemu człowiekowi mapę nieba, a odda ci ją jutro… poprawioną.

Lhia

  • Hobgoblin
  • ****
  • Posts: 87
  • Propsy: 0
  • Her Serenity
    • View Profile
  • ID: 441
  • Postać: Ashayell Agrivar
Odp: Star Wars [SPOILERY]
« Reply #20 on: December 22, 2015, 04:32:56 AM »
Może nie jest to spoiler, ani inna częśc samochodu.
Ale jest to zdecydowanie w klimacie GW.
Ta-da!

https://youtu.be/qRfOnNM5cXk
Passion has overthrown tyrants and freed prisoners and slaves. Passion has brought justice where there was savagery. Passion has created freedom where there was nothing but fear. Passion has helped souls rise from the ashes of their horrible lives and build something better, stronger, more beautiful